Archiwum kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 28.03 – 05.04.2021 r.

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.03.2021 r. NIEDZIELA PALMOWA
8,00
1. + HELENA GŁOWACKA od Marii Maciejewskiej z rodziną
2. + Ks. HENRYK KULIK od rodziny Flaszyńskich
10,00
1. + ANNA KACZMAREK od wnuczki Kingi z rodziną
2. + RYSZARD ANKLEWICZ od mamy Ryszarda z dziećmi
11,00 – Bielawy
1. + BOGUSŁAW MACIASZEK od żony i córek z rodzinami
12,00
1. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od Czesławy(f) i Zbigniewa Sobczaków
18,00
1. + RYSZARD (12 r. śm.) i HELENA (6 r. śm.) GŁĘBOCCY
2. + GRZEGORZ MALANT od Piotra Ziółkowskiego i Eweliny z synem
PONIEDZIAŁEK – 29.03.2021 r.
7,30
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Urszuli i Marka Rybickich
2. + ZYGMUNT DOBERSZTYN od Dudiczów z Kraśnicy
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Urszuli i Bogdana Andrzejewskich z Lubonia
2. + JADWIGA TOMICZEK o Kazi Plichowskiej
3. + DOMICELA ŻMIJEWSKA od rodziny Wardęckich z Rosochy
WTOREK – 30.03.2021 r.
7,30
1. + SABINA KUBIAK od rodziny Dobersztynów i Janka Budnera
2. + PIOTR SIWKO od syna Krzysztofa
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + MARIA NOWAK od siostry Eli z mężem i rodziną
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Karczewskich
3. + ALINA, ZYGMUNT i KAZIMIERZ ZIĘTARSCY oraz zmarli z rodzin: ŚWIĄTKÓW i ZIĘTARSKICH a także ANASTAZJA i ANTONI MIAŁSZYGROSZ
ŚRODA 31.03.2021 r.
7,30
1. + JAN BUDNER od sąsiadów Pałaszów i Miśkiewiczów
2. + JADWIGA DYBCZAK od Joanny Pławskiej z rodziną
3. + STANISŁAW i ZDZISŁAW ŁUCZYŃSKI od wnuczki Ani z mężem
18,00
1. + ŁUCJA KARPIŃSKA od Leny Jaworskiej z synami
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od chrześniaka Józefa z dziećmi
3. + STANISŁAW ŁUKASZEWSKI od Krzysztofa Kaźmierczaka z rodziną
WIELKI CZWARTEK – 01.04.2021 r.
17,00msze św. odprawione będą w kaplicy zakonnej, udział online
1. + ELŻBIETA RATAJCZYK od Mariusza z rodziną
2. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od rodziny Stachowiaków
3. + ŁUCJA RADNA od wnuczki Kingi z rodziną
18,00 msza św. odprawiona będzie w kościele
1. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od sąsiadów Soszyńskich z Zarzyna
WIELKI PIĄTEK – 02.04.2021 r.
15,00
1. Koronka do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa
18,00
1. LITURGIA WIECZORNA – adoracja krzyża św.
WIELKA SOBOTA – 03.04.2021 r.
18,00
1. ZA PARAFIAN
2. O błogosławieństwo Boże dla ks. Krzysztofa z okazji urodzin
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021 r.
6.00
1. ZA PARAFIAN
10,00
1. Dziękczynna za dar życia URSZULI OLESZCZAK w 65 rocznicę urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo od siostry Barbary
2. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Bożego Miłosierdzia
11,00 – Bielawy
1. + ZOFIA WIETECKA od siostry Stanisławy
12,00
1. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od syna Zenka z rodziną
18,00
1. + JÓZEF MACIEJEWSKI 10 r. śm. od żony i córek z rodzinami
PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY 05.04.21 r.
8,00
1. + HELENA i ZENON SIBIŃSCY oraz RODZICE, DZIADKOWIE i cała rodzina SIBIŃSKICH
10,00
1. W intencji DRUCHÓW OSP w Kawnicach
2. + JADWIGA RYBARCZYK od wnuczki Marii z mężem i prawnukiem Michałem
11,00 – Bielawy
1. + RYSZARD, WERONIKA, JÓZEF i zmarli z rodziny Bugaj
12,00
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od córki Izabeli z mężem i dziećmi
18,00
1. + FRANCISZEK BĄCZAK 25 r. śm.

 

INTENCJE MSZALNE 21.03 – 28.03.2021 r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021 r.
8,00
1. + REGINA CZERNIEJEWSKA od córki Jolanty z mężem i rodziną
2. + ZDZISŁAW WOŹNIAK od Ireny i Wojciecha
10,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od Adaszaków i Działaków
11,00 – Bielawy
1. + ANTONI i MARTA KONIECZKA oraz FRANCISZEK i AGNIESZKA BUDNI
12,00
1. + ANNA SZUMNIAK od brata Sylwestra
18,00
1. + MARIA NOWAK od Koła Gospodyń z Węglewa
2. + ŁUCJA RADNA od Zbigniewa Stępińskiego
PONIEDZIAŁEK – 22.03.2021 r.
9,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Andrzeja i Wiesława Bartczaków z rodzinami
16,00
1. + JANINA, KAZIMIERZ, ZBYSŁAW ŻABIEREK
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodziny Szałeckich
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od sąsiadki Bożeny Banieckiej
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od Marioli i Agnieszki Błaszczyk
WTOREK – 23.03.2021 r.
9,00
1. + Zmarli z rodzin: WITKOWSKICH, RUSINÓW, CZUBÓW i KOBYLASÓW
16,00
1. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od rodziny Biegasiewiczów i Wypychowskiej
18,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Sylwestra Chojnackiego z rodziną
2. + JADWIGA TOMICZEK od wnuczki Magdy
3. + ANNA KACZMAREK od Marysi Bukowskiej z Goliny
ŚRODA – 24.03.2021 r.
9,00
1. W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do MB Wspomożycielki
16,00
1. + WALERIAN i zmarli z rodziny
18,00
1. + JAN BUDNER od sąsiadów Ziołów
2. + JÓZEF GARBARCZYK 11 r. śm. od rodziny
3. + BOŻENA JANKOWSKA od Krzysztofa Banaszaka z rodziną
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
7,30
1. + EUGENIUSZ OLEJNIK od brata Mietka z żoną
2. + JADWIGA DYBCZAK od rodziny Domańskich
3. + BOGUMIŁA KURZAWA od Moniki Wrzosek z mężem i dziećmi
18,00
1. + ZBIGNIEW DĄBROWSKI i ks. KAZIMIERZ LEWANDOWSKI
2. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od kuzyna Stanisława z dziećmi
3. + SIOSTRA KANIZJA i CECYLIA FRANIKOWSKA od Aleksandry i Huberta Podlesińskich z dziećmi
PIĄTEK – 19.03.2021 r.
7,30
1. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od Ani Popielińskiej z rodziną
2. + JERZY KRUCKI od dyrektorów szkół z Radoliny, Przyjmy i Kawnic
3. + ZYGMUNT DOBERSZTYN od Wieśka Jackowskiego z rodziną
18,00
1. + ANDRZEJ GLAPA od rodziny Stasińskich
2. + ZBIGNIEW BUGAJ od brata Kazimierza z żoną
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od teściów Lewandowskich
SOBOTA – 20.03.2021 r.
7,30
1. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od brata Kazimierza z rodziną
2. + JÓZEF KUSIOŁEK od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
3. + STANISŁAW ZDZISŁAW ŁUCZYŃSKI od syna Marka z żoną
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Kazika z rodziną
2. + STANISŁAW GŁOWACKI od pracowników sklepu ABC
3. + REGINA CZERNIEJEWSKA od wnucząt Martyny i Mateusza
VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA
8,00
1. + HELENA GŁOWACKA od Marii Maciejewskiej z rodziną
2. + Ks. HENRYK KULIK od rodziny Flaszyńskich
10,00
1. + ANNA KACZMAREK od wnuczki Kingi z rodziną
2. + RYSZARD ANKLEWICZ od mamy Ryszarda z dziećmi
11,00 – Bielawy
1. + BOGUSŁAW MACIASZEK od żony i córek z rodzinami
12,00
1. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od Czesławy(f) i Zbigniewa Sobczaków
18,00
1. + RYSZARD (12 r. śm.) i HELENA (6 r. śm.) GŁĘBOCCY
2. + GRZEGORZ MALANT od Piotra Ziółkowskiego i Eweliny z synem