Archiwum kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 18.04 – 25.04.2021 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 r.
8,00
1. + JÓZEF DUK (1 r. śm.) i RYSZARD DUK
2. + STANISŁAW KUJAWA
10,00
1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski z okazji 18 urodzin ANI z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej przez całe dorosłe życie
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW i MARIA WALNY
12,00
1. + JAN BIEŃKOWSKI 60 r. śm. od córki Barbary z rodziną
18,00
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 13)
2. + HELENA OLSZYNA 1 r. śm. od córki Krystyny z rodziną
PONIEDZIAŁEK – 19.04.21 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 14)
2. + BOGUSŁAWA(f) TOPOLSKA od Ewy i Karola Kowalskich
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + ŁUCJA KARPIŃSKA od Teresy i Ryszarda Spychalskich
2. + ELŻBIETA RATAJCZYK, WOJCIECH i KAZIMIERZ od Jurka z rodziną
3. + GABRIEL PRZEŹDZIĘK od siostry Elżbiety z rodziną
WTOREK – 20.04.2021 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodziny Witkowskich
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 15)
3. + MARCIN GŁOWACKI od Ewy Nadolskiej z rodziną
18,00
1. + MARIA NOWAK od rodzin: Gomułków i Jachników
2. + GABRIEL PRZEŹDZIĘK od Marcina Woźniaka z rodziną
3. + Dziękczynno błagalna z okazji 25 r. ślubu MARII i PIOTRA
ŚRODA – 21.04.2021 r.
7,30
1. + RYSZARD ANKLEWICZ od rodziny Prusaków
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 16)
3. ZA PARAFIAN
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + SABINA KUBIAK od koleżanek z intensywnej terapii
2. + JERZY, JADWIGA, ZYGMUNT CIEPLIŃSCY i HALINA GÓRNA
3. + BERNARD SROCZYŃSKI
CZWARTEK – 22.04.2021 r.
7,30
1. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od wnucząt: Kasi i Stanisława
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 17)
3. + JERZY KRUCKI od pracowników Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala w Koninie
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodziny Borkowskich
2. + JACEK CHOJNACKI 21 r. śm.
3. + JAN KWITOWSKI od rodzin: Staszaków i Kubisiaków z Grabowa Królewskiego
UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA PIĄTEK – 23.04.21 r.
7,30
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od Zygmunta i Doroty Szczęsnych
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 18)
3. + BOGUMIŁA KURZAWA od Róży Ż. R. pw. MB Pocieszenia
18,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Piątkowskich
2. + ANDRZEJ GLAPA od synowej i wnuka
3. + JAN KWITOWSKI od szwagierki Reginy Siudy
SOBOTA – 24.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 19)
2. + JADWIGA DYBCZAK od sąsiadów Rutkowskich
3. W intencji próśb i podziękowań przez przyczynę MB Wspomożycielki
18,00
1. + JAN BUDNER od Szczepaniaków z Kraśnicy
2. + EUGENIUSZ OLEJNIK od Iwony Dębickiej i Marcina z Kleszczewa
3. + ANNA SZUMNIAK od kuzyna Józia z rodziną
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021 r.
8,00
1. + MARIA, ANTONINA, EUGENIUSZ BEKKER
2. + Zmarli z rodziny HAJEWSKICH
10,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Koła Gospodyń Wiejskich przy Kółku Rolniczym w Kraśnicy
11,00 – Bielawy
1. + PAWEŁ FURMANIAK od Katarzyny i Henryka Frątczaków
12,00
1. + JANINA PRZYBYLSKA 50 r. śm.
18,00
1. + Rodzice: ANNA i HENRYK MIARA (w r. śm.) od dzieci
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 20)

 

INTENCJE MSZALNE 11.04 – 18.04 2021 r.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021 r.
8,00
1. + JAN i GENOWEFA ŻEROMSCY
2. + HENRYKA(f) I WALENTY KOŁODZIEJCZAK
10,00
1. + ZOFIA POGORZELSKA 5 r. śm. i FLORENTYNA JAŚKOWIAK 32 r. śm.
11,00 – Bielawy
1. + BOGUSŁAW MACIASZEK od żony z rodziną
12,00
1. + JAN PODLASIŃSKI 5 r. śm. i syn NORBERT
18,00
1. + STANISŁAW KOBIERSKI (11 r. śm.), HERMENEGILDA KOBIERSKA, WŁADYSŁAWA KOLASIAK
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 6)
PONIEDZIAŁEK – 12.04.21 r.
7,30
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od rodzin: Jędrzejaków i Kubaków
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 7)
3. + JADWIGA DYBCZAK od Jerzego Skitka
18,00
1. + GENOWAFA TYCZKOWSKA od wnuczki Klaudii z Łukaszem i Kacperkiem
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI 1 r. śm.
3. + TADEUSZ ETYNKOWSKI od Ilony Etynkowskiej i Marianny Kuszyńskiej z rodziną
WTOREK – 13.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 8)
2. + JERZY KRUCKI od rodziny Antoniaków
3. + EDWARD KOZIARSKI 17 r. śm.
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodziny Adamowiczów z Zatorza
2. + JÓZEF FRANIKOWSKI od Kamili i Tomasza Kujawińskich
3. + Siostra KANIZJA, CECYLIA FRANIKOWSKA od Tomasza i Kamili Kujawińskich
ŚRODA – 14.04.2021 r.
7,30
1. + SABINA KUBIAK od rodzin: Jaskólskich i Zastawów
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 9)
3. + HALINA WOJCIECHOWSKA od rodziny Karmowskich z Węglewa
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Krzysztofa z żoną Mirosławą
2. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Tomaszewskich
3. + MARIA NOWAK od siostrzeńca Łukasza z rodziną
CZWARTEK – 15.04.2021 r.
7,30
1. + KRYSTYNA FRĄTRCZAK – SENDECKA od sąsiadki Heleny Jankowiak z córką i zięciem
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 10)
3. BOGUMIŁA KURZAWA od sąsiadów z ul. Kwiatowej
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodzin: Gutowskich i Zapałów
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od bratowej Jadwigi Dąbek i chrześniaka Sławomira Dąbka z rodziną
3. + JAN KWITOWSKI od rodziny Woźniaków z Sokolnik
PIĄTEK – 16.04.2021 r.
7,30
1. + HELENA GŁOWACKA od Zakładu Pogrzebowego Dyderskich ze Starego Miasta
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 11)
3. + PIOTR SIWKO od cioci Marii Rybackiej
18,00
1. + ZBIGNIEW BUGAJ od Anety i Damiana
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Kacprzaków
3. + GRZEGORZ MALANT od Moniki i Marcina Aniszewskich z dziećmi
SOBOTA – 17.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 12)
2. + JADWIGA DYBCZAK od sąsiadów Robakowskich
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + EUGENIUSZ OLEJNIK od kuzyna Wojciecha Olejnika z rodziną Krągolin
2. + JAN ANTKOWIAK 20 r. śm.
3. + JAN KWITOWSKI od rodziny Durczyńskich z Zacisza
III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 r.
8.00
1. + JÓZEF DUK (1 r. śm.) i RYSZARDA DUK
2. + STANISŁAW KUJAWA
10,00
1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski z okazji 18 urodzin ANI z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej przez całe dorosłe życie
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW i MARIA WALNY
12,00
1. + JAN BIEŃKOWSKI 60 r. śm. od córki Barbary z rodziną
18,00
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 13)
2. + HELENA OLSZYNA 1 r. śm. od córki Krystyny z rodziną