Archiwum autora: Krzysztof

Śp. Zdzisław Żmuda – intencje

WYKAZ INTENCJI MSZALNYCH ZAMÓWIONYCH NA POGRZEBIE
śp. Zdzisława Żmudy
w dniu 23 kwietnia 2021 r. w Kawnicach

1. 11.06.2021 r. godz. 7,30
Od uczestników pogrzebu
2. 18.06.2021 r. godz. 7,30
Od żony i syna z rodziną
3. 31.08.2021 r. godz. 7,30
Od chrześniaka Krzysztofa z rodziną
4. 09.09.2021 r. godz. 7,30
Od Danuty i Oli z rodziną
5. 17.09.2021 r. godz. 7,30
Od kolegi Macieja Rybackiego
6. 28.09.2021 r. godz. 7,30
Od rodziny Żmudów z Adamowa
7. 11.10.2021 r. godz. 7,30
Od Marysi z Goliny
8. 18.10.2021 r. godz. 18,00
Od Kazimierza Czerniaka z rodziną
9. 27.10.2021 r. godz. 18,00
Od Klubu Honorowych Dawców Krwi z Kawnic
10. 03.11.2021 r. godz. 18,00
Od rodzin: Samulczyków i Maciejewskich
11. 12.11.2021 r. godz. 18,00
Od kolegi Wojtka z rodziną
12. 22.11.2021 r. godz. 18,00
Od Witolda z rodziną
13. 04.12.2021 r. godz. 18,00
Od koleżanek i kolegów z Działu Kontroli Urzędu Skarbowego w Koninie
14. 16.12.2021 r. godz. 18,00
Od kolegów i koleżanek Urzędu Skarbowego w Koninie

 

INTENCJE MSZALNE 25.04 – 02.05.2021 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021 r.
8,00
1. + MARIA, ANTONINA, EUGENIUSZ BEKKER
2. + Zmarli z rodziny HAJEWSKICH
10,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Koła Gospodyń Wiejskich przy Kółku Rolniczym w Kraśnicy
11,00 – Bielawy
1. + PAWEŁ FURMANIAK od Katarzyny i Henryka Frątczaków
12,00
1. + JANINA PRZYBYLSKA 50 r. śm.
18,00
1. + Rodzice: ANNA i HENRYK MIARA (w r. śm.) od dzieci
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 20)
PONIEDZIAŁEK – 26.04.21 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 21)
2. + MICHAŁ i zmarli z rodziny
3. + ZA PARAFIAN
18,00
1. + GRZEGORZ MALANT od sąsiadów: Biegasiewiczów i Wypychowskich
2. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od prawnuka Łukasza Grzymskiego z żoną i córką
3. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od sąsiadów: Zimny, Adamczyk, Klimowska, Gólczyńska
WTOREK – 27.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 22)
2. + JERZY KRUCKI od sąsiadów z ulic: Kwiatowej i Orzechowej
3. + ANNA i JÓZEF KLICHOWSCY oraz JÓZEF LAUGNER od Haliny z rodziną
18,00
1. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od brata Antoniego z rodziną
2. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od Haliny Grobelnej z rodziną
3. + HELENA GŁOWACKA od Kazia Głowackiego z rodziną
ŚRODA – 28.04.2021 r.
7,30
1. + MARIAN ŚLIWIŃSKI w r. śm.
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 23)
3. + STEFAN MACHOLA od córki Jolanty z rodziną
17,00 – Bielawy
1. + LEOKADIA GĄCERZ od rodzin: Bugajów i Przebieraczów z Bielaw
18,00
1. + RYSZARD ANKLEWICZ od syna Piotra z mamą
2. + GENOWEFA KARPIŃSKA od kuzynki Elżbiety
3. + CZESŁAW PŁÓCIENNIK od Andrzejewskich z Węglewa
CZWARTEK – 29.04.2021 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Alicji i Łukasza Bąków z Branna
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 24)
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI 4 r. śm.
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od kuzynki Jadzi
3. + MARIA NOWAK od chrześniaczki Marty z mężem i dziećmi
PIĄTEK – 30.04.2021 r.
7,30
1. + SABINA KUBIAK od rodziny Dobersztynów z Rumina
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 25)
3. + PIOTR SIWKO od Jacka, Marysi, Ulki i Kasi z rodzinami
18,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodzin: Dominiaków i Deruckich
2. + HENRYKA (f) JUŚKIEWICZ od Hani i Lilli z rodzinami
3. + JADWIGA DYBCZAK od Tadeusza Staszaka z rodziną
SOBOTA – 01.05.2021 r.
7,30
1. + ANNA SZUMNIAK od rodziny Wieczorków z Poznania
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 26)
3. + BOGUMIŁA(f) KURZAWA od syna Andrzeja z żoną
18,00
1. + JAN BUDNER od sąsiadów Grzesiaków
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od chrześniaka Włodzimierza z żoną i rodziną
3. + JAN KWITOWSKI od rodziny Szyniszewskich z Wrześni
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021 r.
8,00
1. + LEOKADIA SZYMAŃSKA
2. + CZESŁAW PŁUCIENNIK od rodziny Łukomskich
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Polski
11,00 – Bielawy
1. UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
12,00
1. + STANISŁAWA(f) i BRONISŁAW MOSKWA od wnuczki Barbary z rodziną
18,00
1. + WŁADYSŁAWA(f) i JÓZEF NOWAKOWIE oraz EDWARD GRACZYK
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 27)