OGŁOSZENIA XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2019

18 września ks. Stanisław obchodzi imieniny. Mszę św. w swojej intencji Dostojny Solenizant odprawi w niedzielę 22 września o godzinie 10,00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i składania życzeń.

 W dniach  20- 22 września w Szczecinie Wspólnota Oazowa naszej Parafii weźmie udział w Inspektorialnym rozpoczęciu Roku Oazowego. Prosimy o modlitwę o dobry rok formacyjny dla naszych dzieci i młodzieży.

W tym tygodniu  będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie Świętych męczenników Św. Korneliusza Papieża Cypriana Biskupa, w środę Święto Św. Stanisława Kostki patrona Polski, w piątek wspomnienie Świętych męczenników Św. Andrzeja Kim Taegon  i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w sobotę Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

W związku z peregrynacją Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, która odbędzie się w naszej Archidiecezji na przełomie 2020/2021 roku, Ks. Prymas zaprasza 6-7 października wszystkich archidiecezjan na Archidiecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę. Celem naszego pielgrzymowania będzie zaproszenie Matki Bożej do nawiedzenia naszej Archidiecezji  w  znaku Kopii Cudownego Obrazu. Z naszej Parafii udamy się pielgrzymką na Jasną Górę, aby zaprosić Matkę Bożą Częstochowską do Kawnic, Która przybędzie do nas w Kopii  Cudownego Obrazu w dniach 15-16 czerwca 2021roku. Wyjazd sprzed kościoła w Kawnicach 6 września o godz. 14,00. Koszt pielgrzymki 40zł. Zgłoszenia proszę kierować do Ks. Dariusza.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na uroczystość zaślubin i niedzielę 22 września prosimy mieszkańców Rosochy i Rosochy Pierwszej. Serdecznie dziękujemy.