INTENCJE MSZALNE 25.02. – 04.03. 2018 r.

 

25.02.18  II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 1. + JACEK TOJER od kolegi Kamila z rodziną oraz od pracowników hurtowni „Eurocasch”

2. + JÓZEF (15 r. śm.) i MARIANNA SAMULSCY
10.00   1. + JÓZEF ( 10 r. śm.) i KACPER BRYL
12.00   1.    ZA PARAFIAN
18.00   1. + KACPER BRYL od sąsiadów Rympel z dziećmi oraz od Jolki    Grochowskiej z mężem

2. + KAZIMIERA (f) PUROL, ROMAN i CECYLIA SZARZYŃSKA, EWA KRASKA

26.02.18 – PONIEDZIAŁEK
   

7.30   1. + AURELIA GŁOWACKA od rodziny Brylów z Rumina
2. + JERZY KASZUBSKI od siostry Haliny
18.00   1. + IRENA WIŚNIEWSKA od Zakładu Pogrzeboweg Wojdyńskich z Goliny wraz z obsługą oraz od koleżanek i kolegów z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Koninie
2. + JADWIGA PAWLAK   od Jadwigi Gościńskiej z Konina oraz od Żanety Wróblewskiej z rodziną z Konina

3. + JERZY KNAPKIEWICZ od Kuszyńskich, Żmudów i Pawlaczyków

27.02.18 – WTOREK
   

7.30    1. + ZOFIA ORZECHOWSKA od Jurka Lewandowski z rodziną   oraz od Stefana Lewandowskiego z rodziną
2. + STEFANIA KOPCZYŃSKA od Jacka Szymczaka z Reginą z    Zalesia oraz od koleżanek ks. Jacka z I liceum w Koninie
18.00   1. +  DANUTA ŚWIĄTEK – WARCHLEWSKA, KAZIMIERA I ALEKSANDER ŚWIĄTEK
2. + REGINA KUZNOWICZ od wnuczki Iwonki z rodziną oraz wnuka Norberta z rodziną
3.+  JERZY KNAPKIEWICZ od Liliany Tatara

28.02.18 – ŚRODA
 

 7.30   1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI od uczniów z klasy IV B z rodzicami oraz od drużyny piłki nożnej dziewcząt z Tymbarka
18.00   1. + KAZIMIERZ KALIŃSKI od koleżanki Teresy i ccórek z Irlandii oraz od szwagra Zygmunta z żoną
2. + JAROSŁAW KAZIMIERCZAK od siostry Marii z mężem i       rodzinami
3. + ZOFIA ANKLEWICZ od córki Teresy, wnuczki Aleksandry i wnuka Krzysztofa z rodziną oraz od synowej z synami i córkami i ich dziećmi

01.03.18 – CZWARTEK

7.30   1. + ALEKSANDER DWORZAŃSKI od Zofii i Kazimierz   Flaszyńskich z Lichenia
18.00   1. + MARTA, TEODOR, JERZY GANOWICZ + MARIANNA i LUDWIK RYBARCZYK
2. + WERONIKA TYCZKOWSKA od wnuczki Edyty z rodziną Kasi  z rodziną oraz od wnuka Eryka z żoną Patrycją
3. + WIESŁAW ŁASKARZEWKI od Anastazji Budek i Barbary Osajdy

02.03.18 PIĄTEK
   

7.30  1. + WANDA DOMINIAK od rodzin: Szmagaj i Trzęsalskich oraz  od siostry Genowefy z rodziną i rodziny Dopytalskich i Mazurków
2. + ALEKSANDER PAULIŃSKI od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą

18.00  1. + STANISŁAW NOWICKI od rodziny Wiśniewskich
2. + JAN MUCHA od syna Grzegorza z rodziną i teściową
3. + JAN KRASIŃSKI od Agnieszki Lasek z Mężem i synkiem

03.03.18 – SOBOTA
   

7.30  1. + PAWEŁ KINALSKI od Piotra Wielgosika z rodziną
2. + KAZIMIERZ RZĄDKOWSKI od teściów Pyrzyńskich oraz od rodziny Pyrzyńskich
3. + KAZIMIERZ RATAJCZYK
18.00  1. + JACEK TOJER od sąsiadów Młynarskich oraz od rodziny Włodarczyków z Konina
2. + STANISŁAW KOLIŃSKI od sąsiadki Urszuli Kubiak
3. + JERZY JAROSZ od córki Łucji

04.03.18 III  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

   8.00  1. + HELENA HYŻA
2. + JADWIGA PAWLAK od Teresy i Mariana Zimny z Węglewa oraz od sąsiadów Kolińskich
10.00   1.RÓŻA ŻYWEGO RÓŻAŃCA  p.w. MATKI KOŚCIOŁA
12.00 1. + KRZYSZTOF I DANUTA FILIPIAK + JÓZEF CZERNIEJEWSKI, + WOJCIECH KOŁODZIEJCZAK 27 r. śm.
18.00    1. + KAZIMIERZ MAJCHROWICZ z okazji imienin
2. + KAZIMIERZ ULAŃSKI z okazji imienin