INTENCJE MSZALNE 18.04 – 25.04.2021 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 r.
8,00
1. + JÓZEF DUK (1 r. śm.) i RYSZARD DUK
2. + STANISŁAW KUJAWA
10,00
1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski z okazji 18 urodzin ANI z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej przez całe dorosłe życie
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW i MARIA WALNY
12,00
1. + JAN BIEŃKOWSKI 60 r. śm. od córki Barbary z rodziną
18,00
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 13)
2. + HELENA OLSZYNA 1 r. śm. od córki Krystyny z rodziną
PONIEDZIAŁEK – 19.04.21 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 14)
2. + BOGUSŁAWA(f) TOPOLSKA od Ewy i Karola Kowalskich
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + ŁUCJA KARPIŃSKA od Teresy i Ryszarda Spychalskich
2. + ELŻBIETA RATAJCZYK, WOJCIECH i KAZIMIERZ od Jurka z rodziną
3. + GABRIEL PRZEŹDZIĘK od siostry Elżbiety z rodziną
WTOREK – 20.04.2021 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodziny Witkowskich
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 15)
3. + MARCIN GŁOWACKI od Ewy Nadolskiej z rodziną
18,00
1. + MARIA NOWAK od rodzin: Gomułków i Jachników
2. + GABRIEL PRZEŹDZIĘK od Marcina Woźniaka z rodziną
3. + Dziękczynno błagalna z okazji 25 r. ślubu MARII i PIOTRA
ŚRODA – 21.04.2021 r.
7,30
1. + RYSZARD ANKLEWICZ od rodziny Prusaków
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 16)
3. ZA PARAFIAN
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + SABINA KUBIAK od koleżanek z intensywnej terapii
2. + JERZY, JADWIGA, ZYGMUNT CIEPLIŃSCY i HALINA GÓRNA
3. + BERNARD SROCZYŃSKI
CZWARTEK – 22.04.2021 r.
7,30
1. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od wnucząt: Kasi i Stanisława
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 17)
3. + JERZY KRUCKI od pracowników Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala w Koninie
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodziny Borkowskich
2. + JACEK CHOJNACKI 21 r. śm.
3. + JAN KWITOWSKI od rodzin: Staszaków i Kubisiaków z Grabowa Królewskiego
UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA PIĄTEK – 23.04.21 r.
7,30
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od Zygmunta i Doroty Szczęsnych
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 18)
3. + BOGUMIŁA KURZAWA od Róży Ż. R. pw. MB Pocieszenia
18,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Piątkowskich
2. + ANDRZEJ GLAPA od synowej i wnuka
3. + JAN KWITOWSKI od szwagierki Reginy Siudy
SOBOTA – 24.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 19)
2. + JADWIGA DYBCZAK od sąsiadów Rutkowskich
3. W intencji próśb i podziękowań przez przyczynę MB Wspomożycielki
18,00
1. + JAN BUDNER od Szczepaniaków z Kraśnicy
2. + EUGENIUSZ OLEJNIK od Iwony Dębickiej i Marcina z Kleszczewa
3. + ANNA SZUMNIAK od kuzyna Józia z rodziną
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021 r.
8,00
1. + MARIA, ANTONINA, EUGENIUSZ BEKKER
2. + Zmarli z rodziny HAJEWSKICH
10,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Koła Gospodyń Wiejskich przy Kółku Rolniczym w Kraśnicy
11,00 – Bielawy
1. + PAWEŁ FURMANIAK od Katarzyny i Henryka Frątczaków
12,00
1. + JANINA PRZYBYLSKA 50 r. śm.
18,00
1. + Rodzice: ANNA i HENRYK MIARA (w r. śm.) od dzieci
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 20)