INTENCJE MSZALNE 11.04 – 18.04 2021 r.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021 r.
8,00
1. + JAN i GENOWEFA ŻEROMSCY
2. + HENRYKA(f) I WALENTY KOŁODZIEJCZAK
10,00
1. + ZOFIA POGORZELSKA 5 r. śm. i FLORENTYNA JAŚKOWIAK 32 r. śm.
11,00 – Bielawy
1. + BOGUSŁAW MACIASZEK od żony z rodziną
12,00
1. + JAN PODLASIŃSKI 5 r. śm. i syn NORBERT
18,00
1. + STANISŁAW KOBIERSKI (11 r. śm.), HERMENEGILDA KOBIERSKA, WŁADYSŁAWA KOLASIAK
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 6)
PONIEDZIAŁEK – 12.04.21 r.
7,30
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od rodzin: Jędrzejaków i Kubaków
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 7)
3. + JADWIGA DYBCZAK od Jerzego Skitka
18,00
1. + GENOWAFA TYCZKOWSKA od wnuczki Klaudii z Łukaszem i Kacperkiem
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI 1 r. śm.
3. + TADEUSZ ETYNKOWSKI od Ilony Etynkowskiej i Marianny Kuszyńskiej z rodziną
WTOREK – 13.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 8)
2. + JERZY KRUCKI od rodziny Antoniaków
3. + EDWARD KOZIARSKI 17 r. śm.
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodziny Adamowiczów z Zatorza
2. + JÓZEF FRANIKOWSKI od Kamili i Tomasza Kujawińskich
3. + Siostra KANIZJA, CECYLIA FRANIKOWSKA od Tomasza i Kamili Kujawińskich
ŚRODA – 14.04.2021 r.
7,30
1. + SABINA KUBIAK od rodzin: Jaskólskich i Zastawów
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 9)
3. + HALINA WOJCIECHOWSKA od rodziny Karmowskich z Węglewa
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Krzysztofa z żoną Mirosławą
2. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Tomaszewskich
3. + MARIA NOWAK od siostrzeńca Łukasza z rodziną
CZWARTEK – 15.04.2021 r.
7,30
1. + KRYSTYNA FRĄTRCZAK – SENDECKA od sąsiadki Heleny Jankowiak z córką i zięciem
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 10)
3. BOGUMIŁA KURZAWA od sąsiadów z ul. Kwiatowej
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodzin: Gutowskich i Zapałów
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od bratowej Jadwigi Dąbek i chrześniaka Sławomira Dąbka z rodziną
3. + JAN KWITOWSKI od rodziny Woźniaków z Sokolnik
PIĄTEK – 16.04.2021 r.
7,30
1. + HELENA GŁOWACKA od Zakładu Pogrzebowego Dyderskich ze Starego Miasta
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 11)
3. + PIOTR SIWKO od cioci Marii Rybackiej
18,00
1. + ZBIGNIEW BUGAJ od Anety i Damiana
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Kacprzaków
3. + GRZEGORZ MALANT od Moniki i Marcina Aniszewskich z dziećmi
SOBOTA – 17.04.2021 r.
7,30
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 12)
2. + JADWIGA DYBCZAK od sąsiadów Robakowskich
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + EUGENIUSZ OLEJNIK od kuzyna Wojciecha Olejnika z rodziną Krągolin
2. + JAN ANTKOWIAK 20 r. śm.
3. + JAN KWITOWSKI od rodziny Durczyńskich z Zacisza
III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 r.
8.00
1. + JÓZEF DUK (1 r. śm.) i RYSZARDA DUK
2. + STANISŁAW KUJAWA
10,00
1. Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski z okazji 18 urodzin ANI z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej przez całe dorosłe życie
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW i MARIA WALNY
12,00
1. + JAN BIEŃKOWSKI 60 r. śm. od córki Barbary z rodziną
18,00
1. + LESZEK TOKARCZYK (greg 13)
2. + HELENA OLSZYNA 1 r. śm. od córki Krystyny z rodziną