INTENCJE MSZALNE 14.03 – 21.03.2021 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021 r.
8,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Zdzisława Robaka z rodziną
2. + EDWARD MICHALAK 1 r. śm.
10,00
1. + JAN PRZYGODA 4 r. śm.
11,00 – Bielawy
1. + BOGUMIŁ MACIASZEK od Rogowskiej
12,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK 2 r. śm. od Jolanty Bartczak
18,00
1. + EUGENIUSZ ROBAK od Kazimierza Rybarczyka oraz rodzin: Banaszaków i Baworów
2. + MARIA NOWAK od Ani Przygody z rodziną
PONIEDZIAŁEK – 15.03.2021 r.
7,30
1. + JADWIGA DYBCZAK od bratowej Katarzyny z rodziną
2. + Zbiorowa z a zmarłych w 15 dzień miesiąca
3. + TERESA ŁUCZAK od rodziny Młodożeńców i Janiszów
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodzin: Hyżych i Malczyków
2. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od pracowników Oddziału Wewnętrznego w Koninie
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od Wiolety Mioduckiej z córkami
WTOREK – 16.03.2021 r.
7,30
1. + RYSZARD ANKLEWICZ od Zenona i Elżbiety Kupczyńskich z rodziną oraz od Anny i Mieczysława Werchlewskich z rodziną
2. + TERESA ŁUCZAK od Czesława i Barbary Sieczków z Głodowa
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Heleny Głowackiej z rodziną
2. + JADWIGA TOMICZEK od wnuka Marcina z rodziną
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od chrześniaczki Kasi z rodziną
ŚRODA – 17.03.2021 r.
7,30
1. + EUGENIUSZ OLEJNIK od bratowej z Poznania z rodziną
2. + JÓZEF, EDWARD, ANTONINA KALIŃSCY
3. + TERESA ŁUCZAK od Doroty i Zbigniewa Bąkowskich
17,00 – Bielawy
1. W intencji Róży Żywego Różańca pw. św. Józefa
18,00
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od kuzynki Stanisławy z mężem
2. + JAN KWITOWSKI od rodziny Jankowskich
3. + IWONA BALCERZAK od sąsiadów Tamulskich
CZWARTEK – 18.03.2021 r.
7,30
1. + ELŻBIETA RATAJCZYK od rodziny Waleriańczyków z Warszawy
2. + JERZY KRUCKI od dyrekcji i całej społeczności SP im. Juliusza Słowackiego w Golinie
3. + MIROSŁAW MAZUREK w r. śm. od dzieci
18,00
1. + HELENA GŁOWACKA od sąsiadów Renaty i Radka Jańczaków
2. + DOMICELA, MARIA i ANTONI DOMINIAK
3. + REGINA CZERNIEJEWSKA od brata Władysława
UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA PIĄTEK – 19.03.2021 r.
8,00
1. + MARIANNA, JÓZEF, JÓZEF i JAN FLASZYŃSCY oraz STANISŁAW i MARIA
2. + JÓZEF FRANIKOWSKI od Aleksandry i Huberta Podlesińskich z dziećmi
3. + GRZEGORZ MALANT od załogi sklepu „KUBA”
10,00
1. O błogosławieństwo dla rodzin naszej parafii
18,00
1. + ŁUCJA KARPIŃSKA od matki chrzestnej z rodziną z Gniezna
2. + JÓZEF WRÓBEL
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI
SOBOTA – 20.03.2021 r.
7,30
1. + SABINA KUBIAK od rodziny Bogdańskich z Posady
2. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od córki Teresy Boroń ze Staszkiem i wnukami Wojtkiem i Jakubem
3. + STEFAN JAWORSKI
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od pracowników przychodni „Ósemka” i „Zdrowie”
2. + JÓZEF I KACPER BRYL
3. + JÓZEF ZGÓRSKI int. z okazji imienin
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021 r.
8,00
1. + REGINA CZERNIEJEWSKA od córki Jolanty z mężem i rodziną
2. + ZDZISŁAW WOŹNIAK od Ireny i Wojciecha
10,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od Adaszaków i Działaków
11,00 – Bielawy
1. + ANTONI i MARTA KONIECZKA oraz FRANCISZEK i AGNIESZKA BUDNI
12,00
1. + ANNA SZUMNIAK od brata Sylwestra
18,00
1. + MARIA NOWAK od Koła Gospodyń z Węglewa
2. + ŁUCJA RADNA od Zbigniewa Stępińskiego