INTENCJE MSZALNE 07.03 – 14.03.2021 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03.2021 r.
8,00
1. + MARIA MASTALARCZYK  40 r. śm.
2. + JOANNA, ANTONI WIECZOREK i zmarli RODZICE
10,00
1. + JAN KWITOWSKI od Józefa, Jana Piaseckich
2. Intencja Róży Żywego Różańca pw. M.B. z Lourdes
11,00 – Bielawy
1. + JÓZEF, STANISŁAWA, WINCENTY, MARIANNA KĘDZIERSCY
12,00
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od męża Tadeusza
18,00
1. + MARIA MASTALARCZYK 40 r. śm. od córki z rodziną
2. + GENOWEFA i CZESŁAW OLIWECCY
PONIEDZIAŁEK – 08.03.2021 r.
7,30
1. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
2. + JÓZEFA(f) HYŻY od siostrzenicy Danuty z rodziną
3. + TERESA ŁUCZAK od Doroty i Stefana Nadolskich z synem Bartoszem
18,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Marii i Janka Pawlaczyków
2. + ANDRZEJ GLAPA od sąsiadów Bartczaków i Kwitowskich
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od Teściów Dopytalskich
WTOREK – 09.03.2021 r.
7,30
1. + EUGENIUSZ OLEJNIK od Rządkowskich z Kolna
2. + GRZEGORZ MALANT od rodziny Wojaczyków
3. + BOGUMIŁA KURZAWA od Elżbiety Mostowskiej z mężem i rodziną
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Krystyny Stałanowskiej z rodziną
2. + FELIKSA(f) CHAJEWSKA 30 r. śm. oraz RYSZARD i ZDZISŁAWA(f)
3. + JADWIGA TOMICZEK od syna Andrzeja z żoną
ŚRODA – 10.03.2021 r.
7,30
1. + MARIANNA, FELIKS, STANISŁAW, HENRYK STANISZEWSCY od Janiny Wereckiej
2. + JADWIGA DYBCZAK od bratowej Jolanty z rodziną
3. + TERESA ŁUCZAK od brata Dariusza z dziećmi
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Wioletty z mężem i dziećmi
2. + HELENA GŁOWACKA od rodziny Głowackich z Goliny i Słupcy
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od siostry Bożeny
CZWARTEK – 11.03.2021 r.
7,30
1. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od sąsiadów Piechotów
2. + JÓZEFA(f) HYŻY od brata Bernarda z synem
3. + GRAŻYNA GÓRECKA od Moniki z wnukami Kacprem i Szymonem
18,00
1. + ANNA SZUMNIAK od mamy Łucji
2. + SABINA KUBIAK od rodziny Cieplińskich
3. + JAN KWITOWSKI od rodziny Dobrychłop ze Spławia
PIĄTEK – 12.03.2021 r.
7,30
1. + JERZY KRUCKI od żony córki i syna z rodziną
2. + ZOFIA, ZYGMUNT, WŁADYSŁAWA(f), ADAM MICHALAKOWIE
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + JAN BUDNER od sąsiadów Garbarczyków
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od Jadwigi Pawlak z Konina
3. + STANISŁAW GŁOWACKI od Ryszarda i Mateusza Kruszynów
SOBOTA – 13.03.2021 r.
7,30
1. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od Barbary, Krystyny i Danuty Łechtańskich
2. + KRYSTYNA RAKOWSKA od wnuka z żoną
3. ZA PARAFIAN
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodzin: Czechowskich i Jankowskich
2. + KRYSTYNA PRZYBYLSKA 9 r. śm.
3. + JAN KWITOWSKI od pracowników „ORANGE”
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.03.2021 r.
8,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Zdzisława Robaka z rodziną
2. + EDWARD MICHALAK 1 r. śm.
10,00
1. + JAN PRZYGODA 4 r. śm.
11,00 – Bielawy
1. + BOGUMIŁ MACIASZEK od Rogowskiej
12,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK 2 r. śm. od Jolanty Bartczak
18,00
1. + EUGENIUSZ ROBAK od Kazimierza Rybarczyka oraz rodzin: Banaszaków i Baworów
2. + MARIA NOWAK od Ani Przygody z rodziną