OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.02.2021 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA  07 lutego 2021 r.

We wtorek 9 lutego w naszym Sanktuarium rozpocznie się cykl spotkań formacyjnych „Seminaria odrodzenia życia chrześcijańskiego”. Mają one na celu pogłębienie naszej wiary poprzez rozważanie Słowa Bożego, modlitwę, dzielenie się doświadczeniem. Skierowane są do wszystkich, którzy otrzymali już sakrament bierzmowania. Zaczniemy Mszą świętą o 18,00 po niej pierwsze spotkanie organizacyjne w kościele. Zapraszamy.

Po świątecznej przerwie wznawiamy odprawianie tradycyjnych nabożeństw. Przypominamy, że:
– w środę jest nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia,
– w piątek do Miłosierdzia Bożego.
Nabożeństwa rozpoczynają się o godzinie 17.30.

W środę 10 lutego przypada wspomnienie liturgiczne św. Scholastyki – dziewicy, a w czwartek 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. O godz. 17.00 odprawiona będzie msza św. w intencji chorych, a po Eucharystii osoby chętne będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na prace remontowe prowadzone w naszym kościele.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców zapraszamy w niedzielę 14 lutego na mszę św. o godz. 12,00. Po mszy świętej odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne z rodzicami.

Wzorem lat ubiegłych , zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie jednego procenta podatku na Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży. Dzięki tak pozyskanym pieniądzom młodzież i dzieci z naszej parafii mogą otrzymywać dofinansowanie do wyjazdów na ferie czy wakacje. Ważne jest, aby na druku rozliczeniowym PIT, poprawnie wpisać nr KRS oraz kod P11, który sprawi, że pieniądze zostaną przekazane do Kawnic.

Prosimy, aby kwiaty do kościoła na najbliższą niedzielę 14 lutego zakupili mieszkańcy Rosochy i Rosochy Pierwszej. Serdecznie dziękujemy.

W sklepiku parafialnym są do nabycia: kalendarze, świece chrzcielne i pierwszokomunijne, krzyże, obrazy Pani Kawnickiej, różańce itp. Ks. Stanisław zaprasza.

INTENCJE MSZALNE

MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA