INTENCJE MSZALNE 31.01 – 07.02.2021 r.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA BOSKO
IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.2021 r.
8,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 7)
2. + KRYSTYNA i KAZIMIERZ WIECZOREK 4 r. śm.
10,00
1. + WANDA i KAZIMIERZ POGORZELSCY od dzieci
11,00 – Bielawy
1. ZA PARAFIAN – Odpust
12,00
1. + ELŻBIETA RATAJCZYK od syna z rodziną
18,00
1. + MICHAŁ SZCZEPANKIEWICZ od chrzestnej Sabiny
2. + MIECZYSŁAW JUCYK (17 r. śm.) i PIOTR JUCYK (11 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 01.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 8)
2. + IGNACY WISNIEWSKI
3. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od uczestników pogrzebu
18,00
1. + JAN BUDNER od Danuty i Wiesława Jackowskich z rodziną
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Dobersztynów z Rumina
3. + LUCJAN KAPITAN od rodzin Kruckich i Michalaków z Mamą
Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2021 r.
8,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodziny Korczewskich
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mamy od córki Małgorzaty z rodziną
10,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 9)
18,00
1. + ANTONI, JOANNA, JADWIGA, STANISŁAW ŻEROMSCY
2. + TERESA KARMELITA od Marzeny z Michałem
3. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ 4 r. śm.
ŚRODA – 03.02.2021 r.
7,30
1. + RYSZARD ANKLEWICZ od przyjaciela Jędrzeja z rodziną
2. + IWONA BALCERZAK od koleżanek: Wiesi, Eli, Beaty i od kolegi Stasia
3. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od uczestników pogrzebu
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Waldemara Kopczyńskiego
2. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 10)
3. + HALINA PAWLACZYK od rodziny Słomków
CZWARTEK – 04.02.2021 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodzin: Wróblewskich, Mierkiewiczów, Szrama i Jankowskich
2. + JANINA MATYBA od Agnieszki z rodziną
3. + GRZEGORZ MALANT od szwagierki Wiesławy i Zenka
18,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 11)
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od kuzynki Danuty Pokojowej z rodziną
3. + ZBIGNIEW BUGAJ od dyrektorów szkół i przedszkola Gminy Golina
PIĄTEK – 05.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 12)
2. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od rodziny Orzechowskich z Kolonii Golina
3. + JERZY KRUCKI od Ireny Kruckiej
18,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Stanisławy(f) Lenartowicz oraz od rodzin: Sobczaków , Nowickich i Zbyszewskich
2. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od siostry Teresy z dziećmi
3. + HENRYKA (f) JUŚKIEWICZ od Danuty Maleszy z rodziną
SOBOTA – 06.03.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 13)
2. + HELENA GŁOWACKA od Bożeny Jaśkiewicz z rodziną
3. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od wnuczki Ewy z rodziną
18,00
1. + CZESŁAW KAŹMIEROWSKI od Łucji Karpińskiej z rodziną
2. + SABINA KUBIAK od Elżbiety i Józefa Szczepaniaków z Konina
3. + MARTA ŁUCZAK 19.r. śm.
V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2021 r.
8,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 14)
2. + MARIANNA GULCZYŃSKA i MARIANNA UGORSKA
10,00
1. + Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Kościoła
11,00 – Bielawy
1. +
12,00
1. + Dziękczynna za dar życia w dniu 39 urodzin ANNY z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże od rodziców
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Klary Czerniejewskiej
2. + MARTA WRÓBLEWSKA od prawnuczki Dominiki i Amelii