INTENCJE MSZALNE 17.01 – 24.01.2021 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.2021 r.
8,00
1. + HELENA HYŻA
10,00
1. + ZOFIA (9 r. śm.), STANISŁAW, CZESŁAW TYCZKOWSCY i JÓZEFA (f) od Ignacego Wieczorka
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od syna Włodka z rodziną
11,00 – Bielawy
1. + BOGUMIŁ MACIASZEK od sąsiadów Byczyków z rodziną
12,00
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 17)
18,00
1. + SABINA KUBIAK od rodziny Kaszubów z Janowic
2. + RYSZARD ANTKOWIAK (5 r. śm.), JÓZEF ANTKOWIAK (10 r. śm.) i FRANCISZEK ANTKOWIAK
PONIEDZIAŁEK – 18.01.2021 r.
7,30
1. + JULIANNA NOWAK od uczestników pogrzebu
2. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI ( greg. 18)
3. + JAN BUDNER od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
18,00
1. + ELŻBIETA I ZMARLI Z RODZINY
WTOREK – 19.01.2021 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od Genowefy Zioły z rodziną
2. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 19)
3. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od Jana Garbarczyka z żoną
18,00
1. W intencji osobistej znanej Panu Bogu
ŚRODA – 20.01.2021 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Jerzego Garbarczyka z rodziną
2. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 20)
3. + EUGENIUSZ OLEJNIK od wnuczki Joanny
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. O błogosławieństwo Boże dla AGNIESZKI ANDRZEJAK z okazji imienin od wspólnoty salezjanów z Kawnic
CZWARTEK – 21.01.2021 r.
7,30
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 21)
2. + JDWIGA DYBCZAK od siostry Maryli z mężem i synem
18,00
1. + DANUTA, MARTA, TEODOR, JERZY JANOWICZ oraz JADWIGA, MARIANNA, LUDWIK RYBARCZYK
2. + LUCYNA KRAKOWSKA
3. + LUCJAN KAPITAN od Agnieszki z rodziną
PIĄTEK – 22.01.2021 r.
7,30
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od chrześniaka Andrzeja Pruskiego z rodziną
2. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 22)
3. + GRZEGORZ MALANT od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi
18,00
1. + JACEK TOJER
2. + JÓZEF MACUDZIŃSKI od Urszuli i Marka Ligockich
3. + STANISŁAW ŁUKOMSKI od rodziny Kordylewskich
SOBOTA – 23.01.2021 r.
7,30
1. + TERESA KARMELITA od Kantorskiej i Stolarskiej z synem
2. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 23)
3. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od syna z żoną
18,00
1. + SABINA CHOJNACKA od rodziny Hajewskich z Głodowa
2. + HENRYK SOBIESZAK od syna Mirka i wnuczki Oli z rodziną
3. + ANDRZEJ GLAPA od sąsiadów Ceglewskich
III NIEDZIELA ZWYKŁA 24.01.2021 r.
8,00
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI (greg. 24)
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI 1 r. śm.
10,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od Kazia i Marii Dobersztyn
11,00 – Bielawy
1. + JÓZEF KWIATKOWSKI 7 r. śm. oraz GRZEGORZ KWIATKOWSKI i MARIUSZ KOZIEŁ
12,00
1. + BARBARA PLAMOWSKA 2 r. śm. od brata Jerzego z rodziną
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od rodziny Wolnych
2. Dziękczynna za 54 lata życia WIOLETTY KORCZ od siostry Barbary