kawnice.pl

kawnice.pl

Grudzień 30th, 2017 Kategoria: Kolęda Autor: ks. Janusz Tokarczyk

ROZKŁAD KOLĘDY NA ROK 2017/2018

27 grudnia – środa
Myśliborskie Holendry (1 kapłan) od 10.00
Kolno (2 kapłanów) od 10.00
Kolonia Golina (1 kapłan) od 10.00

28 grudnia – czwartek
Węglewskie Holendry (2 kapłanów)  od 10.00
Węglew Kolonia – osiedle Zielona Dolina oraz dwa domy przyległe (2 kapłanów) od 15.00

29 grudnia – piątek
Węglew Kolonia – ul. Dębowa i przyległe (Jodłowa, Pod Lipami, Cyprysowa i Turkusowa) (3 kapłanów) od 15.00
Węglew: ul. Stefana Batorego i Spółdzielcza (1 kapłan) od 15.00

30 grudnia – sobota
Węglew  i Węglew Kolonia – ul. Bukowa i przyległe: Orzechowa i Brzozowa, ul. Bursztynowa i przyległe: Złota, Szmaragdowa i Szafirowa (4 kapłanów) od 10.00

31 grudnia – niedziela

1 stycznia – poniedziałek
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

2 stycznia – wtorek
Węglew i Węglew Kolonia ul. Królewska(3 kapłanów) od 15.00
Węglew: ul. Mieszka I (1 kapłan) od 15.00

3 stycznia – środa
Węglew Koloniaul. Jana III Sobieskiego (2 kapłanów) od 15.00
Węglew i Węglew Kolonia – ul. Bolesława Śmiałego i Władysława Jagiełły (2 kapłanów) od 15.00

 

4 stycznia – czwartek
Węglew i Węglew Kolonia – Józefa Chełmońskiego, Jacka Malczewskiego, Tadeusza Kantora, Wojciecha Kossaka, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego  – (4 kapłanów) od 15.00

5 stycznia – piątek
I piątek miesiąca

6 stycznia – sobota
Uroczystość Objawienia Pańskiego

7 stycznia – niedziela Ul. Cicha Osiedle

8 stycznia – poniedziałek
Węglew Kolonia – ul. Dębowa za torami, Zarzyn i Rosocha Kolonia – ul. Miła (2 kapłanów) od 15.00
Kawnice, Kawnice Kolonia i Węglew Koloniaul. Rubinowa i ul. Diamentowa – domy przy cmentarzu w kierunku torów oraz całe osiedle za cmentarzem (2 kapłanów) od 15.00

9 stycznia – wtorek
Kawnice Kolonia (3 kapłanów) od 15.00
Kawnice – ul. Zielona (1 kapłan) od 15.00

10 stycznia – środa
Kawnice – ul. Kwiatowa i ul. Orzechowa (2 kapłanów) od 15.00
Kawnice – za Torami (2 kapłanów) od 15.00

11 stycznia – czwartek
Kawnice – ul. Królewska (4 kapłanów) od 15.00

12 stycznia – piątek
Głodowo (4 kapłanów) od 15.00

13 stycznia – sobota
Kraśnica Kolonia – ulice: Nad Stawami, Młynki Kraśnickie, Nadwarciańska i Liliowa oraz domy od Konina do Węglewa Kolonii po obu stronach DK nr 92 i domy do torów i za torami (4 kapłanów) od 10.00

 

14 stycznia – niedziela

15 stycznia – poniedziałek
Kraśnica – Wieś z Kolonią przyległą (4 kapłanów) od 15.00

16 stycznia – wtorek
Rosocha i Rosocha Pierwsza (4 kapłanów) od 15.00

17 stycznia – środa
Rosocha Druga, Rosocha Trzecia, Rosocha Kolonia ulica Pod Sosnami i ulica Maniusin (oprócz ul. Miłej) (4 kapłanów) od 15.00

18 stycznia – czwartek
Bielawy – ul. Północna, Miodowa, Zaciszna i Jarzębinowa (4 kapłanów) od 15.00

19 stycznia – piątek
Bielawyul. Południowa, Kawnicka, Sowia, Osiedle przy szkole (4 kapłanów) od 15.00

20 stycznia – sobota
KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA


 

KRÓTKI KOMENTARZ:
kolędę najlepiej się projektuje, jeżeli są do dyspozycji 3 soboty;
wtedy na soboty rozpisuje się:

  1. Węglew Kolonia – ul. Bukowa i przyległe: Orzechowa i Brzozowa, ul. Bursztynowa i przyległe: Złota, Szmaragdowa i Szafirowa (4 kapłanów) od 10.00
  2. Kraśnica Kolonia – ulice: Nad Stawami, Młynki Kraśnickie, Nadwarciańska i Liliowa oraz domy od Konina do Węglewa Kolonii po obu stronach DK nr 92 i domy do torów i za torami (4 kapłanów) od 10.00
  3. Bielawyul. Południowa, Kawnicka, Sowia, Osiedle przy szkole (4 kapłanów) od 15.00

Kolęda 2016 – 2017

Grudzień 17th, 2016 Kategoria: Kolęda Autor: Ks. Piotr Ziółkowski

28 grudnia – środa
Myśliborskie Holendry (1 kapłan) od 10.00
Kolno (2 kapłanów) od 10.00
Kolonia Golina (1 kapłan) od 10.00

29 grudnia – czwartek
Węglewskie Holendry (2 kapłanów)  od 10.00
Kawnice, Kawnice Kolonia i Węglew Koloniaul. Rubinowa i ul. Diamentowa – domy przy cmentarzu w kierunku torów całe osiedle za cmentarzem (2 kapłanów) od 15.00

30 grudnia – piątek
Bielawy ul. Południowa, Kawnicka, Sowia, Osiedle przy szkole (4 kapłanów) od 15.00

2 stycznia – poniedziałek
Bielawy  ul. Północna, Miodowa, Zaciszna i Jarzębinowa (4 kapłanów) od 15.00

3 stycznia – wtorek
Kawnice ul. Kwiatowa (2 kapłanów) od 15.00
Kawnice za Torami (2 kapłanów) od 15.00

4 stycznia – środa
Kawnice ul. Królewska (4 kapłanów) od 15.00

5 stycznia – czwartek
Kraśnica – Wieś z Kolonią przyległą (4 kapłanów) od 15.00

7 stycznia – sobota
Kraśnica Kolonia ulice: Nad Stawami, Młynki Kraśnickie i Liliowa oraz domy od Konina do Węglewa Kolonii po obu stronach DK nr 92 i domy do torów i za torami (4 kapłanów) od 10.00

9 stycznia – poniedziałek
Kawnice Kolonia (3 kapłanów) od 15.00
Kawnice ul. Zielona (1 kapłan) od 15.00

10 stycznia – wtorek
Głodowo (4 kapłanów) od 15.00

11 stycznia – środa
Rosocha Kolonia oprócz ul. Miłej (4 kapłanów) od 15.00

12 stycznia – czwartek
Rosocha (4 kapłanów) od 15.00

13 stycznia – piątek
Węglew i Węglew Kolonia ul. Królewska(3 kapłanów) od 15.00
Węglew – ul. Mieszka I (1 kapłan) od 15.00

14 stycznia – sobota
Węglew Kolonia ul. Bukowa, ul. Bursztynowa i przyległe (Złota, Szmaragdowa i Szafirowa) (4 kapłanów) od 10.00

16 stycznia – poniedziałek
Węglew Kolonia ul. Dębowa do torów i przyległe (Jodłowa, Pod Lipami, Cyprysowa i Turkusowa) (3 kapłanów) od 15.00
Węglew – ul. Stefana Batorego i Spółdzielcza (1 kapłan) od 15.00

17 stycznia – wtorek
Zarzyn, Węglew Kolonia ul. Dębowa za torami i Rosocha Kolonia – ul. Miła (2 kapłanów) od 15.00

18 stycznia – środa
Węglew  i Węglew Kolonia ul. Jana III Sobieskiego (2 kapłanów) od 15.00
Węglew i Węglew Kolonia ul. Bolesława Śmiałego i Władysława Jagiełły (2 kapłanów) od 15.00

19 stycznia – czwartek
Węglew i Węglew Kolonia Józefa Chełmońskiego, Jacka Malczewskiego, Tadeusza Kantora, Wojciecha Kossaka, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego  – (4 kapłanów) od 15.00

21 stycznia – sobota
Węglew –
osiedle Zielona Dolina(1 kapłan) od 10.00
KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA (2 kapłanów) od 10.00

  • Menu

    • Aktualności
    • Archiwum
    • Kolęda
    • św. Dominik Savio
  • Msze św. / Odpusty

    NIEDZIELA
    8:00,10:00,12:00 i 18:00

    DNI POWSZEDNIE
    7:30 i 18:00

    ODPUSTY
    1. MB Pocieszycielki Strapionych - główny odpust w niedzielę po 28 sierpnia

    2. MB Nieustającej Pomocy - w niedzielę po 27 czerwca