Archiwa kategorii: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 28.07 – 04.08.2019 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2019 r.
8,00
1. + ANNA ŻABIEREK, ANDRZEJ i KRZYSZTOF BEKKER
2. + KACPER BRYL 2 r. śm
10,00
1. + JERZY MALANOWSKI i jego RODZICE oraz TOMASZ MALANOWSKI
11,00 – Bielawy
1. + FRANCISZEK i AGNIESZKA BUDNI oraz ANTONI i MARTA KONIECZKA
12,00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Koła Gospodyń Wiejskich z Kraśnicy
18,00
1. + LUCYNA, WINCENTY, JADWIGA i BOGUMIŁ SZTAMBLEWSCY
PONIEDZIAŁEK 29.07.19 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od Zdzisława Żmudy
2. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od kuzynki Leokadii z rodziną
18,00
1. + JÓZEF BARTCZAK od sąsiadów Kołodziejczaków
2. + ANDRZEJ i WOJCIECH RYBARCZYK
WTOREK – 30.07.2019 r.
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od Bartosików z Branna
2. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od rodziny Rygułów
18,00
1. + WACŁAWA (f) SZYGENDA od rodziny Perlińskich ze Spławia
2. + WOJCIECH KUJAWA od uczestników pogrzebu
ŚRODA 31.07.2019 r.
7,30
1. + ANTONI CZUBA
2. + STANISŁAW WACZYŃSKI od Ireny Krudzkiej z rodziną
18,00
1. + MARIANNA JARZĄBEK od Genowefy Święckiej z rodzina z Pyrzyc
2. + LESZEK SZCZEPANIAK od Zakładu Cukierniczego „Janiak – Benk” w Koninie
CZWARTEK – 01.08.2019 r.
7,30
1. + FELIKS GAPSKI od Józefa Skrobaniaka z żoną i dziećmi
2. + HELENA PAWLACZYK od córki Ewy z mężem
18,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od kolegi Leszka Błaszczaka
2. + JOLANTA KUSZYŃSKA od rodzin: Matczaków i Gorzkiewiczów
PIĄTEK – 02.08.19 r.
7,30
1. + ZOFIA KUBIACZYK od Marii Skrobaniak z córką Weroniką
2. + ZBIGNIEW BŁASZCZYK od teściów Szczęsnych i rodziny Szygendów
16,00
1. Ślub: Karolina Bartczak – Andrzej Bibik
18,00
1. + ELŻBIETE PIECHOTA 3 r. śm.
2. + STEFAN SZYMCZAK 29 r. śm. od syna Mariusza z rodziną
SOBOTA – 03.08.19 r.
7,30
1. + ZOFIA KOLIŃSKA od chrześniaczki Agnieszki z mężem
2. + DANUTA KOLIŃSKA od uczestników pogrzebu
15,30
1. + ślub: Katarzyna Garczewska – Krzysztof Piniecki
16,30
1. + ślub: Katarzyna Jaskólska – Konrad Zastawa
18,00
1. + TOMASZ WALKOWIAK
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08.2019 r.
8,00
1. + GENOWEFA GIELNIAK od wnuczki Justyny z mężem i synem
2. W intencji JUSTYNY i KRYSTIANA ANTKOWIAKÓW oraz córeczek: MARCELINY i LAURY z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
10,00
1. W intencji Róży Żywego Różańca pw. Wniebowzięcia N.M.P.
11,00 – Bielawy
1. + ZYGMUNT CHWACIŃSKI oraz JÓZEFA(f), WŁADYSŁAW, KAZIMIERZ, RYSZARD JÓZEFIAKOWIE
12,00
1. + ANTONI KUJAWA od chóru „Consolare” z Kawnic
18,00
1. + MARIANNA JANIAK 15 r. śm.
2. + WŁADYSŁAWA(f) i ANTONI ZBUCCY

INTENCJE MSZALNE 21.07 – 28.07.2019 r.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2019 r.
8,00
1. + WŁDYSŁAW, HELENA i ZDZISŁAW JAKUBOWSCY
10,00
1. + WALERIA i WINCENTY SZUBIŃSCY
11,00 – Bielawy
1. + MARIUSZ KOZIEŁ od babci, teściów, Lidki i Dominiki
12,00
1. + JÓZEF KOSZAREK od córki Katarzyny z mężem i córką
18,00
1. + ZDZISŁAW LIGOCKI 3 r. śm.
PONIEDZIAŁEK 22.07.19 r.
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od rodziny Woźnickich z Węglewa
18,00
1. + EWA SITO od rodziny Kuznowiczów
WTOREK – 23.07.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od Leszka i Krysi ze Rzgowa
18,00
1. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od Marka Tomaszewskiego z rodziną
ŚRODA 24.07.2019 r.
7,30
1. W intencji próśb i podziękowań do NMP Wspomożycielki Wiernych
2. O nawrócenie syna
18,00
1. + JADWIGA SAMULCZYK od synowej Małgorzaty z córką Pauliną
CZWARTEK – 25.07.2019 r.
7,30
1. + ANTONI KUJAWA od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
2. W intencji ks. Krzysztofa z okazji imienin od Róży Żywego różańca pw. M. B. Pocieszania
18,00
1. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od żony i dzieci z rodzinami
2. + KRZYSZTOF KAZIMIERCZAK z okazji imienin
PIĄTEK – 26.07.19 r.
7,30
1. + JANINA OSAJDA od rodziny Chałupniczaków z dziećmi
18,00
1. + STANISŁAWA(f) MACIEJEWSKA 1 r. śm. od siostry z dziećmi
SOBOTA – 27.07.19 r.
7,30
1. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od uczestników pogrzebu
18,00
1. + ZOFIA KOLIŃSKA od Józefa i Danuty Kolińskich
2. + BARBARA ŁAWNICZAK od Zbyszka i Anity Frankowskich z rodziną
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2019 r.
8,00
1. + ANNA ŻABIEREK, ANDRZEJ i KRZYSZTOF BEKKER
2. + KACPER BRYL 2 r. śm
10,00
1. + JERZY MALANOWSKI i jego RODZICE oraz TOMASZ MALANOWSKI
11,00 – Bielawy
1. + FRANCISZEK i AGNIESZKA BUDNI oraz ANTONI i MARTA KONIECZKA
12,00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Koła Gospodyń Wiejskich z Kraśnicy
18,00
1. + LUCYNA, WINCENTY, JADWIGA i BOGUMIŁ SZTAMBLEWSCY