Archiwum kategorii: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 09.08 – 16.08.2020 r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 09.08.2020 r.
8,00
1. + IRENA WALERIAŃCZYK
10,00
1. + LUBOMIRA KĘDZIORA 4 r. śm. od wnuczki Anny z rodzicami
11,00 – Bielawy
1. + ZYGMUNT CHWACIŃSKI oraz JÓZEFA(f), WŁADYSŁAW, KAZIMIERZ i RYSZARD JÓZEFIAKOWIE
12,00
1. + ZDZISŁAW PODLASIŃSKI od rodziny Majewskich
18,00
1. + MARIANNA i JÓZEF PTAK w rocznicę śmierci oraz zmarli RODZICE
2. + JADWIGA KOWALSKA od rodzin z rodu Kowalskich
PONIEDZIAŁEK 10.08.2020 r.
7,30
1. + TELESFOR i JADWIGA PAWLAKOWIE od Dąbrowskich i Zielińskich
2. + HELENA GŁOWACKA od rodziny Strajch z Goliny
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodzin: Kordylewskich i Chojnackich z Goliny
2. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od rodzin: Kusiołków i Baśkiewiczów
WTOREK – 11.08.2020 r.
7,30
1. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od rodziny Wałęzów z Konina
2. + WINCENTY RATAJCZYK (30 r. śm.) i zmarłych z rodziny Ratajczyków
18,00
1. + MARIANNA NOWAK od Ireny Stasikowskiej z rodziną
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od dzieci z rodzinami
ŚRODA 12.08.2020 r.
7,30
1. + SABINA CHOJNACKA od sąsiadów Ziołów
2. + TELESFOR KUZNOWICZ od chrześniaka Jakuba z rodziną
18,00
1. + HIERONIM RUDKOWSKI od siostry Stanisławy z dziećmi
2. + URSZULA JACKOWSKA od wnuka Mateusza
CZWARTEK – 13.08.2020 r.
7,30
1. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od sąsiadów Olejników z rodziną
2. + ZDZISŁAWA(f) KIERZKOWSKA od chrześniaczki Emilii
18,00
1. + IRENA IDZIKOWSKA (1 r. śm.) od koleżanek: Ewy, Joli i Ani
2. + JULIANNA, LEON i WOJCIECH
PIĄTEK – 14.08.2020 r.
7,30
1. + JADWIGA KOWALSKA od Koła Gospodyń Wiejskich z Kraśnicy
2. + JULIANNA NOWAK od Tomasza Wyrobka z żoną i dziećmi
18,00
1. + STEFANIA REJNIAK od wnuczki Agnieszki z mężem i córkami
2. + PAWEŁ KINALSKI 3 r. śm.
3. + GRZEGORZ BUSSE
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N.M.P. Sobota 15.08.2020 r.
8,00
1. + ADELA i JAN HAJEWSCY
2. Dziękczynno błagalna w rocznicę ślubu: ELŻBIETY i EDWARDA oraz AGNIESZKI i RAFAŁA
10,00
1. Dziękczynno błagalna w 5 rocznicę ślubu NATALII i SZYMONA
11,00 – Bielawy
1. +
12,00
1. Dziękczynna w 5 rocznicę ślubu KATARZYNY i RADOSŁAWA z prośbą o łaski na dalsze lata
15,00
1. Ślub: Patrycja Krasudzka – Patryk Okrój
18,00
1. + MARIAN PIECHOCKI
2. + Zbiorowa za zmarłych w 15 dzień miesiąca
XX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.08.2020 r.
8,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodzin: Urzędowskich i Adamskich
2. + ZDZISŁAW, SŁAWOMIR i MACIEJ (11 r. śm.) ŁYSIAKOWIE
10,00
1. + MARIANNA NOWAK od Alicji Stawickiej z rodziną
2. + WŁWDYSŁAWA(f) i JÓZEF NOWAKOWIE oraz EDWARD GRACZYK
11,00 – Bielawy
1. ZA PARAFIAN
12,00
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ERYKA PUROLA
18,00
1. + TADEUSZ KRAKOWSKI od brata Pawła z rodziną z Konina
2. + NATALIA DOMSKA 4 r. śm.

Śp. Łucja Karpińska – intencje

WYKAZ INTENCJI MSZALNYCH ZAMÓWIONYCH NA POGRZEBIE
śp. Łucji Karpińskiej
w dniu 30 lipca 2020 r. w Kawnicach

1. 08.09.2020 r. godz. 7,30
Od chrześniaka Krzysztofa z żoną i rodziną
2. 15.09.2020 r. godz. 7,30
Od rodziny Nowickich
3. 01.10.2020 r. godz. 7,30
Od teściowej Marii z synem
4. 13.10.2020 r. godz. 7,30
Od siostry Danuty z mężem
5. 20.10.2020 r. godz. 7,30
Od brata Jana z Ireną
6. 29.10.2020 r. godz. 7,30
Od Mariusza z żoną i dziećmi
7. 09.11.2020 r. godz. 7,30
Od Arkadiusza z żoną i dziećmi
8. 21.11.2020 r. godz. 7,30
Od syna Jarosława z rodziną
9. 02.12.2020 r. godz. 18,00
Od Krystyny i brata Jerzego z rodziną
10. 10.12.2020 r. godz. 18,00
Od brata Kazimierza z rodziną
11. 19.12.2020 r. godz. 7,00
Od rodziny Kusiołków z Goliny
12. 01.01.2021 r. godz. 12,00 Nowy Rok
Od brata Zygmunta z rodziną
13. 06.01.2021 r. godz. 18,00 Trzech Króli
Od chrześniaczki Beaty z rodziną
14. 17.01.2021 r. godz. 10,00 Niedziela
Od syna Włodka z rodziną
15. 27.01.2021 r. godz. 18,00
Od siostry Anny z mężem
16. 04.02.2021 r. godz. 18,00
Od kuzynki Danuty Pokojowej z rodziną
17. 11.02.2021 r. godz. 18,00
Od koleżanki Reni z mężem Jackiem i córkami z Konina
18. 18.02.2021 r. godz. 18,00
Od Maryli Stefaniak z rodziną
19. 04.03.2021 r. godz. 18,00
Od Marzeny, Sebastiana i Dominika z rodziną
20. 19.03.2021 r. godz. 18,00
Od matki chrzestnej z Gniezna z rodziną
21. 30.03.2021 r. godz. 18,00
Od Leny Jaworskiej z synami
22. 10.04.2021 r. godz. 18,00
Od pracowników „ORANGE”
23. 19.04.2021 r. godz. 18,00
Od Teresy i Ryszarda Spychalskich
24. 29.04.2021 r. godz. 18,00
Od kuzynki Jadzi
25. 10.05.2021 r. godz. 18,00
Od kuzynki Ani z Węglewskich Holendrów
26. 24.05.2021 r. godz. 18,00
Od sąsiadów: Gosi, Władka, Noela i Natana
27. 07.06.2021 r. godz. 18,00
Od Ewy, Alicji i Michała z rodzinami
28. 12.06.2021 r. godz. 7,30
Od uczestników pogrzebu