Archiwa kategorii: Intencje mszalne

Śp. Przemysław Krakowski – intencje

WYKAZ INTENCJI MSZALNYCH ZAMÓWIONYCH NA POGRZEBIE
śp. Przemysława Krakowskiego
w dniu 07 sierpnia 2019 r. w Kawnicach
1. 07.09.2019 r. godz. 7,30
Od uczestników pogrzebu
2. 13.09.2019 r. godz. 18,00
Od siostry Moniki z rodziną
3. 25.09.2019 r. godz. 7,30
Od brata Mirka z rodziną
4. 11.10.2019 r. godz. 18,00
Od siostry Beaty
5. 19.10.2019 r. godz. 18,00
Od taty z żoną
6. 25.10.2019 r. godz. 7,30
Od siostrzenicy Darii z rodziną
7. 02.11.2019 r. godz. 8,00 (Dzień Zaduszny)
Od brata Darka z dziećmi
8. 06.11.2019 r. godz. 7,30
Od rodziny Kwiatkowskich z Goliny
9. 18.11.2019 r. godz. 18,00
Od siostrzenicy Klaudii z Dawidem
10. 26.11.2019 r. godz. 7,30
Od rodziny Czerniaków
11. 04.12.2019 r. godz. 18,00
Od wuja Piotra z rodziną
12. 12.12.2019 r. godz. 7,00
Od chrzestnej z mężem
13. 19.12.2019 r. godz. 18,00
Od kuzyna Andrzeja z Brzostku z rodziną
14. 27..12.2019 r. godz. 7,30
Od kuzynki Magdaleny z Brzostku z rodziną
15. 08.01.2020 r. godz. 7,30
Od kuzyna Pawła z Brzostku z rodziną
16. 13.01.2020 r. godz. 7,30
Od kuzyna Jacka Jasiczka
17. 19.01.2020 r. godz. 8,00 (niedziela)
Od wuja Pawła z Konina z rodziną
18. 29.01.2020 r. godz. 18,00
Od kuzynki Anety Wosik z synkiem
19. 07.02.2020 r. godz. 18,00
Od kuzynki Natalii Płocharskiej z rodziną
20. 13.02.2020 r. godz. 7,30
Od kuzyna Kamila z rodziną
21. 17.02.2020 r. godz. 7,30
Od sąsiadów Kowalskich
22. 24.02.2020 r. godz. 7,30
Od kuzyna Adama z rodziną z Dębicy
23. 03.03.2020 r. godz. 18,00
Od wujka Bogdana z rodziną
24. 10.03.2020 r. godz. 18,00
Od brata z rodziną
25. 15.03.2020 r. godz. 8,00 (niedziela)
Od kolegi Marka Tojera z Katarzyną Jakubek
26. 24.03.2020 r. godz. 7,30
Od kolegi Damiana i Rodziny Perlińskich
27. 02.04.2020 r. godz. 18,00
Od Pawła Majkowskiego z rodziną
28. 14.04..2020 r. godz. 7,30
Od sąsiadki Majkowskiej i Furmaniaków
29. 20.04.2020 r. godz. 7,30
Od cioci Heli z gór
30. 28.04.2020 r. godz. 18,00
Od Agaty z Markiem i Dawidem z Konina
31. 04.05.2020 r. godz. 18,00
Od Anieli Tojer i Danieli Niestrawskiej
32. 11.05.2020 r. godz. 18.00
Od Haliny i Remigiusza Biernatów z rodziną
33. 20.05.2020 r. godz. 18,00
Od ojca chrzestnego z rodziną
34. 16.06.2020 r. godz. 18,00
Od Joanny i Krzysztofa Dopytalskich z dziećmi
35. 21.06.2020 r. godz. 8,00 (niedziela)
Od żony z dziećmi
36. 27.06.2020 r. godz. 7,30
Od szwagra Piotra
37. 03.07.2020 r. godz. 18,00
Od Nowaków i Urbańskich
38. 10.07.2020 r. godz. 7,30
Od kuzyna Artura Krakowskiego z żoną i dziećmi
39. 20.07.2020 r. godz. 18,00
Od Pawła Staszczaka
40. 01.08.2020 r. godz. 18,00
Od kolegi Marcina z żoną
41. 07.08.2020 r. godz. 18,00
Od koleżanki Moniki Pierzchalskiej z rodziną

Zamówiono także msze św. w intencji śp. Lucyny Krakowskiej
1. 30.05.2020 r. godz. 7,30
Od cioci Heli z gór
2. 06.06.2020 r. godz. 7,30
Od chrześniaka Adama z rodziną

INTENCJE MSZALNE 04.08 – 11.08.2019 r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08.2019 r.
8,00
1. + GENOWEFA GIELNIAK od wnuczki Justyny z mężem i synem
2. W intencji JUSTYNY i KRYSTIANA ANTKOWIAKÓW oraz córeczek: MARCELINY i LAURY z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
10,00
1. W intencji Róży Żywego Różańca pw. Wniebowzięcia N.M.P.
11,00 – Bielawy
1. + ZYGMUNT CHWACIŃSKI oraz JÓZEFA(f), WŁADYSŁAW, KAZIMIERZ, RYSZARD JÓZEFIAKOWIE
12,00
1. + ANTONI KUJAWA od chóru „Consolare” z Kawnic
18,00
1. + MARIANNA JANIAK 15 r. śm.
2. + WŁADYSŁAWA(f) i ANTONI ZBUCCY
PONIEDZIAŁEK 05.08.2019 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od Majewskiej i Kobierskich z Goliny
2. + MAŁGORZATA WĘCŁAWIAK 6 r. śm. od męża Kazimierza
18,00
1. + HALINA MILLER od Ireny Stachurskiej i Ani Łoś
2. + Zmarli z rodzin: PAWLACZYK i PAŁASZ
WTOREK – 06.08.2019 r.
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Sabiny Kubiak z rodziną
2. + FRANCISZEK WOŹNIAK od uczestników pogrzebu
18,00
1. + ZYGMUNT SIERSZYŃSKI od Żywego Różańca
2. + JANINA OSAJDA od sąsiadki Maryli z Kasią
ŚRODA 07.08.2019 r.
7,30
1. + LESZEK SZCZEPANIAK od Wiesława i Jolanty Nowińskich z rodziną z Konina
18,00
1. + ZYGMUNT SIERSZYŃSKI od teściów Waleriańczyków z rodziną
2. + ANDRZEJ PYRZ od rodziny Michalaków z Węglewskich Holendrów
CZWARTEK – 08.08.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od Józefa Drewniaka
2. + ANDRZEJ PRZYBYLSKI od uczestników pogrzebu

18,00
1. + PAWEŁ BRZYCHCY od siostry Teresy z mężem i siostrzenicą Magdaleną
2. + BARBARA ŁAWNMICZAK od Romana i Kariny Frankowskich z rodziną
PIĄTEK – 09.08.2019 r.
7,30
1. + ZOFIA KUBIACZYK od Artura Skrobaniaka z żoną i dziećmi
2. + HELENA PAWLACZYK od syna Jana z żoną
18,00
1. + WOJCIECH KUJAWA od rodziny Nawrockich
2. + MARIANNA i WŁADYSŁAW STASIŃSCY
SOBOTA – 10.08.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od siostry Haliny z mężem i rodziną
2. + KAZIMIERZ ZIELIŃSKI od wnuczki Kingi z mężem Jakubem i prawnuczką Marcelinką
16,00
1. ślub: Katarzyna Sieczka – Łukasz Kołodziejczak
17,00
1. ślub: Kamila Działak – Patryk Wiśniewski
18,00
1. ZA PARAFIAN
18,30
1. Ślub: Maria Lewandowska – Szymon Patrzykąt
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 11.08.2019 r.
8,00
1. + IRENA WALERIAŃCZYK
2. + ZDZISŁAW, SŁAWOMIR i MACIEJ ŁYSIAK 11 r. śm.
10,00
1. + WŁADYSŁAWA(f) i JÓZEF NOWAK oraz EDWARD GRACZYK
11,00 – Bielawy
1. + MARIUSZ KOZIEŁ od rodziny Chojnackich z dziećmi
12,00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od dzieci
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od Koła Gospodyń Wiejskich z Węglewa