Archiwa kategorii: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 01.09 – 08.09.2019 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.09.2019 r.
8,00
1. + MARTIANNA SĘPOLSKA
2. + GENOWEFA (15 r. śm.) i IGNACY WIŚNIEWSCY
10,00
1. + ZA ZMARŁYCH SALEZJANÓW
11,00 – Bielawy
1. + HELENA i zmarli z rodziny
12,00
1. Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu EDYTY i DARIUSZA z prośbą o błogosławieństwo Boga dla małżonków i ich dzieci Klaudii i Szymona
2. ZA PARAFIAN i PIELGRZYMÓW
18,00
1. + JOANNA ADAMOWICZ od siostrzenicy Uli z rodziną
2. O błogosławieństwo Boga, potrzebne łaski, szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla ANNY TRZPIOŁY od mamy
PONIEDZIAŁEK 02.09.2019 r.
7,30
1. + WŁADYSŁAW i KLARA SKITAK od syna Jerzego
2. O pomoc, wybawienie i uzdrowienie dla TADEUSZA
8,00
1. Rozpoczęcie roku szkolnego
18,00
1. + ZBIGNIEW BŁASZCZYK od rodziny Kujawów i Magdaleny Berger z synami
2. + PRZEMYSŁAW JASKOT od rodzin: Walczaków, Małeckich, Gabryszaków, Wiśniewskich i Świerczewskich z Kawnic
3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla KATARZYNY w 18 urodziny od Dziadków
WTOREK – 03.09.2019 r.
7,30
1. + MARIANNA JARZĄBEK od Jana i Zofii Piechockich z rodziną
2. + JOLANTA KUSZYŃSKA od Agnieszki, Beaty, Doroty i Jacka z rodzinami
18,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od Katarzyny i Janusza z rodziną
2. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od rodzin: Walickich i Jakubowskich
3. + MARIANNA JABŁOŃSKA od rodzin: Gącerzy i Nadolskich
ŚRODA 04.09.2019 r.
7,30
1. + JAN i PAWEŁ MICHALEWSCY od rodziców
2. + JAN CZAJKA od uczestników pogrzebu
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od Jana Garbarczyka z żoną
2. + ZOFIA KOLIŃSKA od Jadwigi i Jerzego Garbarczyków z dziećmi
3. + HELENA PAWLACZYK od wnuka Łukasza z rodziną
CZWARTEK – 05.09.19 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od szwagierki Joanny z rodziną
2. + ANDRZEJ PRZYBYLSKI od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
18,00
1. + JÓZEF BARTCZAK od rodziny Bobrowskich z Kraśnicy
2. + KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK
3. + STEFANIA i STEFAN KAZIMIERCZAKOWIE
PIĄTEK – 06.09.19 r.
7,30
1. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od kuzynki Krystyny Kujawy z rodziną
2. + IRENA DZIKOWSKA od przyjaciółki Ewy z mamą
18,00
1. + JANUSZ GRZYBOWSKI od brata Stefana z mamą
2. + IRENA i STANISŁAW JĘDRO
3. + HIERONIM i DANUTA ANDRZEJEWSCY
SOBOTA – 07.09.19 r.
7,30
1 + WOJCIECH KUJAWA od Wojtka Ławniczaka z rodziną
2 + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od uczestników pogrzebu
17,00
1. ślub: Anna Ptak – Paweł Helt
18,00
1. + WANDA i ZBIGNIEW DZIELIŃSCY oraz zmarli z rodziny
2. Dziękczynna w 45 rocznicę małżeństwa HALINY i STANISŁAWA z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze łaski
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.09.2019 r.
8,00
1. + GENOWEFA RUSIN, ALEKSANDRA i KAZIMIERZ KUBIAKOWIE oraz FELIKSA(f) KOMASA
2. + ZOFIA i PIOTR DREWNIAKOWIE
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. MB Pocieszenia
11,00 – Bielawy
1. + RYSZARD (10 r. śm.) od żony dzieci i wnuków
12,00
1. + MARIAN SOSZYŃSKI (13 r. śm.) od rodziny
18,00
1. + ANTONI, GENOWEFA i ELŻBIETA JACKOWSCY
2. + FRANCISZEK BĄCZAK od siostry Doroty z Kanady

Śp. Anna Mazurek – intencje

WYKAZ INTENCJI MSZALNYCH ZAMÓWIONYCH NA POGRZEBIE
śp. Anny Mazurek
w dniu 27 sierpnia 2019 r. w Kawnicach

1. 12.09.2019 r. godz. 18,00
Od córki Zosi i syna Mirosława
2. 27.09.2019 r. godz. 7,30
Od córki Danuty z mężem
3. 17.10.2019 r. godz. 18,00
Od rodzin: Kuszyńskich i Żmudów
4. 26.10.2019 r. godz. 7,30
Od uczestników pogrzebu
5. 09.11.2019 r. godz. 7,30
Od rodzin: Matczaków i Gorzkiewiczów
6. 19.11.2019 r. godz. 18,00
Od rodziny Górnych z Głodowa
7. 26.11.2019 r. godz. 18,00
Od Heleny Ratajczak
8. 05.12.2019 r. godz. 18,00
Od Halinki Podlasińskiej z dziećmi
9. 16.12.2019 r. godz. 7,00
Od wnuczki Ani z mężem i córkami
10. 24.12.2019 r. godz. 22,00 – pasterka
Od wnuka Radka z żoną i synami
11. 01.01.2020 r. godz. 18,00 – Nowy Rok
Od córki Ani z rodziną
12. 10.01..2020 r. godz. 7,30
Od chrześniaczki Basi z rodziną
13. 18.01.2020 r. godz. 7,30
Od rodziny Janasów z Kawnic
14. 24.01.2020 r. godz. 18,00
Od przyjaciół Danusi z Kawnic
15. 03.02.2020 r. godz. 18,00
Od Jadwigi i Józefa Antkowiaków z rodziną
16. 13.02.2020 r. godz. 18,00
Od sąsiadów Szykownch
17. 20.02.2020 r. godz. 18,00
Od Stanisława Kuszyńskiego z rodziną
18. 02.03.2020 r. godz. 18.00
Od Wandy i Tadeusza Kuszyńskich z rodzinami
19. 11.03.2020 r. godz. 7,30
Od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
20. 17.03.2020 r. godz. 18,00
Od Donaty Żmudy i Słowińskich
21. 23.03.2020 r. godz. 18,00
Od rodziny Mazurków z Bochlewa
22. 04.04.2020 r. godz. 18,00
Od Działaków i Adaszaków ze Słupcy
23. 18.04.2020 r. godz. 18,00
Od wnucząt: Magdy i Jarka z rodziną