Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

25 kwietnia – 1 maja 2016 r.

25. 04 – poniedziałek – św. Marka
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od rodziny Siwińskich z Pokoji
2. + ANNA WYDRA od rodziny Wydrzyńskich z Ruszkowa
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od siostrzeńca Arka z rodziną
2. + TERESA WOŹNIAK od córki Teresy z mężem i synami
3. + KAROL I SCHOLASTYKA MAJEWSCY z Kraśnicy od syna z rodziną

26.04 – wtorek
7.30
1. + RYSZARD KORDYLEWSKI od rodziny Gościniaków z Konina
2. + WOJCIECH KUBIAK od Wandy Dziublewskiej z rodziną
18.00
1. + JÓZEF ZASTAWA od bratanicy Barbary z rodziną Mireckich
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od rodziny Wróblów i siostry Franciszki z mężem
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od rodziców i sióstr Żabierków z Kingą i Łukaszem
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od Sławomira i Elżbiety Antkowiaków z dziećmi
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od córki wuja Bronka Fabiszaka
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od chrześniaczki Iwony z rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od Mariusza i Aurelii z synami
8. + SABINA KUBIAK od siostry Marianny z mężem i synem Zbigniewem

27.04 – środa
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od Kazimierza Olejnika z rodziną
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od rodziny Żabierków z Osowiec
3. + JAROSŁAW JACKOWSKI uczestników pogrzebu
4. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od koleżanki Zosi Woźniak z rodziną
17.00
BIERZMOWANIE

28.04 – czwartek
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od członków Klubu Honorowych Dawców Krwi przy naszej parafii
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od Jadwigi i Jerzego Garbarczyków z dziećmi
18.00
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od żony chrześniaka z synem i córką
2. + KAZIMIERZ ULAŃSKI w 1. rocznicę śmierci od żony Czesławy i córki Danuty z mężem i dziećmi
3. + JÓZEFA (f) ZIÓŁKOWSKA od wnuczki Izabeli z rodziną

29.04 – piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od sąsiadów: Hoch, Chmielewskich, Wypychowskich i Nowakowskich
2. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Ptaków z dziećmi
18.00
1. + JANINA ŁAPIGROSZ od Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej w Kawnicach
2. + ANNA WYDRA od wnuczki Magdaleny z Michałem i prawnuczkiem Franciszkiem
3. + WOJCIECH KUBIAK od wujka Kurzawy z rodziną

30.04 – sobota
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od pracowników Sądu Rejonowego w Koninie
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od Janiny i Kazimierza Katulskich
3. + JOLANTA JAGODZIŃSKA od cioci Jadzi i Jasi z rodziną z Kawnic
18.00
1. + JERZY KORDYLEWSKI od siostry Ireny
2. + JÓZEF ZASTAWA od bratanicy Elżbiety z mężem i rodziną Rogalińśkich
3. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od córki Doroty z mężem

1.05 – VI Niedziela Wielkanocna
8.00
1. + STEFANIA (f) I JÓZEF CHOJNACCY
2. + RYSZARD ANTKOWIAK z okazji imienin od żony, dzieci i wnuków
10.00
Intencja Żywego Różańca – Róża Matki Bożej z Lourdes
12.00
Za parafian
18.00
1. + JANUSZ SIECZKA w 1. rocznicę śmierci od rodziców i najbliższej rodziny
2. + JÓZEF KRZEMIŃSKI

18 – 24 kwietnia 2016 r.

18.04 – poniedziałek
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Moniki, Agnieszki i Katarzyny z rodzinami
2. + RYSZARD KORDYLEWSKI od rodziny Szadkowskich z Młynków Kraśnickich
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od chrześniaka Łukasza z żoną
2. + TERESA WOŹNIAK od bratowej Ireny z rodziną
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI od córki Aleksandry

19.04 – wtorek
7.30
1. + ANNA WYDRA od rodziny Majchrowiczów
2. + WOJCIECH KUBIAK od rodziny Andrzejewskich
18.00
1. + JÓZEF ZASTAWA od chrześniaka Jana z żoną
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od rodziny Przybylskich z Węglewa
3. + LEOKADIA I JÓZEF JANKOWSCY
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od szwagra Józefa z żoną Emilią
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od chrześniaczki Elżbiety z rodziną
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od szwagra Henryka i Bartosza Witasika z rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od Jadwigi Rządkowskiej
8. + SABINA KUBIAK od Sabiny Kubiak z córkami: Grażyną i Marylą z rodzinami

20.04 – środa
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od uczestników pogrzebu
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od rodziny Szadkowskich
18.00
1. Dziękczynna z okazji 20. rocznicy ślubu  PIOTRA I MARII z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego
2. Dziękczynna z okazji 25. rocznicy ślubu SŁAWOMIRA I CECYLII z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego
3. + KRYSTYNA KOPEĆ od męża
4. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od córki Anny z mężem

21.04 – czwartek
7.30
1. + JAN DERDA od rodziny Urbaniaków
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
18.00
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od kuzyna Zenona Górnego z rodziną
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od siostry Anny z mężem i dziećmi
3. + SALOMEA I STANISŁAW MALANOWSCY

22.04 – piątek
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Wandy i Władysława z dziećmi
2. + JERZY MOTYLEWSKI od sąsiadów Piechotów
18.00
1. + JERZY CIEPLIŃSKI I JEGO RODZICE: JADWIGA I ZYGMUNT CIEPLIŃSCY
2. + ANNA WYDRA od rodziny Tomczaków z Gliwic
3. + RYSZARD KORDYLEWSKI od syna Ryszarda z żoną i córkami

23.04 – sobota – św. Wojciecha
7.30
1. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Cieplińskich
2. + WOJCIECH I KAZIMIERZ RATAJCZYK
18.00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od kuzyna Mirka z rodziną
2. + JÓZEF ZASTAWA od bratanka Mariusza z rodziną z Konina
3. + WOJCIECH KUBIAK od siostry Wiesławy z rodziną

24.04 – V Niedziela Wielkanocna
8.00
1. + MARIA BEKKER I JEJ RODZICE: ANTONINA I EUGENIUSZ BEKKER
2. + ROMAN WOŹNIAK w 19. rocznicę śmierci
10.00
+ JERZY OSAJDA w 23. rocznicę śmierci od żony
12.00
Za parafian
18.00
1. W intencji próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia wiernych
2. + MARIA MAJEWSKA od rodziny Borowiaków z Polichna