Archiwum kategorii: Kawnice/Bielawy

16 – 22 stycznia 2017 r.

16. 01 – poniedziałek
7.30
1. + LEOKADIA SUBSTELNA w 2. rocznicę śmierci
2. + EWA KRASKA od sąsiadów Kołodziejczaków oraz od sąsiadów Sucharskich
3. + ZOFIA POGORZELSKA od rodziny Kołodziejczaków oraz od rodziny Racinowskich
4. + ADELA HAJEWSKA od rodziny Chojnackich z Lubcza oraz od Czesławy Antczak i rodziny Rejniaków z Lubcza

17.01 – wtorek – św. Antoniego
7.30
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od pracowników firmy transportowej W. T. Dziublewski
2. + DANUTA KURZAWA od rodziny Kobierskich oraz od Jadwigi Szczepankiewicz z dziećmi i wnukami
3. + ANTONI KUSZYŃSKI od Pracowników Administracji Osiedla Wschód

18.01 – środa
7.30
1. + JANINA ŹRÓBEK od Kingi Zawal z rodziną oraz od Marii Klimczak z rodziną
2. + JAN PODLASIŃSKI od Kazimierza z żoną i dziećmi oraz od Janki i Danki z dziećmi
3. + WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI od Grzegorza Roszaka z rodziną oraz od Haliny i Ryszarda Piętków z rodziną
4. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI od rodziny Radeckich z Pokoi oraz od rodziny Matczaków

19.01 – czwartek
7.30
1. + WŁADYSŁAW STASIŃSKI od rodziny Targalskich z córką oraz od Wioletty z rodziną
2. + ANNA KACPROWICZ od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie oraz od Krystyny i Grzegorza Wasilewskich z dziećmi
3. + IRENA MIELCAREK od Sylwii Olszewskiej z rodziną oraz od Lucyny Grzegorczyk z rodziną
4. + FRANCISZKA (f) I BRONISŁAW TOPOLSCY w 2. rocznicę śmierci

20.01 – piątek
7.30
1. + IRENA ŻERKOWSKA od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie oraz od Marty i Pawła Filipiaków
2. + STANISŁAW KARCZEWSKI od Bożeny Krasuckiej oraz od rodzin: Karczewskich i Brzezińskich z Rosochy
18.00
1. Dziękczynna z okazji 85. rocznicy urodzin MARIANNY z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
2. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od pracowników firmy Transpoland z Węglewa
3. + KAZIMIERZ SĘDZIAK od rodziny Wiśniewskich

21.01 – sobota – św. Agnieszki
7.30
1. + MARIAN WOŚKOWIAK od rodziny Wośniaków ze Swarzędza oraz od rodziny Mejerów
2. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI od rodziny Zbierzyńskich z Dolan oraz od rodzin: Zbierzyńskich i Świnskich z Woli Koszuckiej
18.00
1. + ANTONI KUSZYŃSKI od żony Wandy
2. + JAN PODLASIŃSKI od bratowej Renaty z Arkiem oraz od chrześniaka Jacka z Justyną
3. + ZDZISŁAW LIGOCKI od żony Stanisławy oraz od syna Grzegorza z rodziną

22.01 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + KAZIMIERZ MŁODOŻENIEC od rodziny Młodożeńców i Janiszów z Kawnic
2. + JOANNA I ANTONI WIECZOREK ORAZ MARIA I LEON ŻEROMSCY
10.00
+ ANNA PŁUCIENNIK od Lucjanny (f) Zastawy z rodziną z Cienina Kolonii
12.00
Za parafian
18.00
1. + MAREK SAMULCZYK od kuzynostwa i rodziny Janiaków z rodzinami
2. + KAZIMIERZ SĘDZIAK o spokój duszy

9 – 15 stycznia 2017 r.

09. 01 – poniedziałek
7.30
1. + ZOFIA KRASZEWSKA od uczestników pogrzebu
2. + EWA KRASKA od Mateusza Czkalskiego i pracowników firmy Euromatpol oraz od koleżanki Ani Stefańskiej z rodziną z Węglewa
3. + ZOFIA POGORZELSKA od Roberta z rodziną oraz od rodziny Sapikowskich
4. + ADELA HAJEWSKA od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie oraz od Stanisławy Sikorskiej

10.01 – wtorek
7.30
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od syna Aleksandra
2. + JANINA ŹRÓBEK od sąsiadów Kędzierskich i od Teresy Śrutowskiej z rodziną
3. + DANUTA KURZAWA od Sławka Deruckiego z rodziną oraz od Marianny Antczak
4. + JÓZEF PŁAWSKI w 6. rocznicę śmierci oraz ZOFIA I FRANCISZEK PŁAWSCY

11.01 – środa
7.30
1. + ANTONI KUSZYŃSKI od pracowników firmy Jakusz
2. + JAN PODLASIŃSKI od sąsiadów Kuznowiczów, Sieczków, i Świtalskich oraz od sąsiadki Niedzielskiej
3. + WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI od Jerzego Kuznowicza z żoną i dziećmi oraz od Reginy Kuznowicz z rodziną
4. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI od Tadeusza Wróbla z rodziną oraz od rodziny Panaszków i Haliny Piguła

12.01 – czwartek
7.30
1. + WŁADYSŁAW STASIAK od pracowników obiektów Rondo oraz od Genowefy Rusin, Edwarda i Jerzego Witkowskich
2. + ANNA KACPROWICZ od uczestników pogrzebu
3. + IRENA MIELCAREK od rodziny Żabierków oraz od rodziny Stałanowskich

13.01 – piątek
7.30
1. + IRENA ŻERKOWSKA od uczestników pogrzebu
2. + STANISŁAW KARCZEWSKI od uczestników pogrzebu oraz od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
3. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI od uczestników pogrzebu oraz od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie

14.01 – sobota
7.30
1. + MARIAN WOŚKOWIAK od uczestników pogrzebu oraz od kolegi ze studiów Jerzego Siekierskiego
2. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od rodzin Chlebowskich i Wasilewiczów
3. + JAN PODLASIŃSKI od Czesławy Bartkowiak z córka i rodziną oraz od rodziny Wojciecha i Marianny Wojdyńskich z dziećmi

15.01 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + JANINA I FRANCISZEK w rocznicę śmierci od córki
2. + SALOMEA I ANTONI w rocznicę śmierci od syna
 10.00
+ RYSZARD ANTKOWIAK w 1. rocznicę śmierci od żony, dzieci i wnuków
12.00
Za parafian
18.00
1. + Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca
2. + ANNA PŁUCIENNIK od Krzysztofa Zastawy z rodziną z Kawnic