Archiwum kategorii: Kawnice/Bielawy

30 stycznia – 5 lutego 2017 r.

30. 01 – poniedziałek
7.30
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od pracowników firmy SCHENKER KONIN
2. + ZOFIA POGORZELSKA od kierownictwa oddziału MTK oraz od kolegów syna Jacka z oddziału MTK
18.00
1. + EWA KRASKA od córki Małgorzaty z mężem i wnukiem Wiktorkiem oraz od ojca Ryszarda i siostry Agnieszki z rodziną
2. + ZOFIA KRASZEWSKA od wnuczki Karoliny z rodziną oraz od wnuka Jarka z rodziną

31.01 – wtorek – św. Jana Bosko
7.30
1. + ANTONI KUSZYŃSKI od rodzin: Jaworskich i Laskowskich
2. + DANUTA KURZAWA od Elżbiety i Stanisława Maciejewskich oraz od Ireneusza Maciejewskiego z rodziną
18.00
1. + JANINA ŹRÓBEK od siostry Heleny Galant oraz od siostrzeńca Mariusza Galanta z rodziną
2. + ANNA PŁUCIENNIK od Ryszarda Kruszyny z rodziną

1.02 – środa – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej w Gnieźnie / Wszystkich zmarłych Współbraci Salezjanów
7.30
1. + ANNA KACPROWICZ od Marii Kordylewskiej z rodziną z Turku oraz od pracowników apteki „Na Wzgórzu” w Koninie
2. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie oraz od Władka, Asi i Wiktorka
18.00
1. + WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI od córki Jadwigi i prawnuczki Justyny oraz od córki Wandy z rodziną
2. + JAN PODLASIŃSKI od rodziny Werchlewskich oraz od rodziny Kupczyńskich

02.02 – czwartek – Ofiarowanie Pańskie
8.00
+ MARIANNA, WŁADYSŁAW SOŁTYSIAK I ZMARLI Z RODZINY BEDNARKÓW
10.00
+ RYSZARD KUZNOWICZ w 7. rocznicę śmierci od żony i córek z rodzinami
18.00
+ WŁADYSŁAW STASIŃSKI od syna Józefa z żona oraz od teściowej Bożeny Borowskiej

03.02 – piątek – św. Błażeja – I piątek miesiąca
7.30
1. + IRENA ŻERKOWSKA od Krystyny Borowskiej z rodziną oraz od Renaty Kropidłowskiej z rodziną
2. + STANISŁAW KARCZEWSKI od sąsiada Krzysztofa Woźniaka z rodziną oraz od sąsiadów: Chwacińskich, Chojnackich i Woźniaków
18.00
+ ANTONI KUSZYŃSKI od syna Jarosława z rodziną

04.02 – sobota – I sobota miesiąca
7.30
1. + ZDZISŁAW LIGOCKI od uczestników pogrzebu
2. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI od  Krzysztofa Drzymały z rodziną oraz od rodziny Szczepańskich z Konina
18.00
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od Jacka i Marcina Stefańskich z rodzicami
2. + MARIANNA GULCZYŃSKA z okazji imienin ORAZ MARIANNA UGORSKA

05.02 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
+ ZOFIA I ANDRZEJ BEKKER
10.00
Intenca Żywego Różańca – Róża MB Królowej Kościoła
12.00
+ WACŁAW TROJANOWSKI od Czesława Maciejewskiego z dziećmi i ich rodzicami
18.00
1. + MARTA ŁUCZAK w 15. rocznicę śmierci
2. + ROMAN DĘBIŃSKI od chrześniaczki Bożeny z rodziną

22 – 29 stycznia 2017 r.

23. 01 – poniedziałek
7.30
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od pracowników firmy POL-TRANS
2. + EWA KRASKA od rodziny Przybylskich z Węglewa oraz od rodzin: Kałużyńskich i Włośniaków
18.00
1. + ZOFIA POGORZELSKA od męża Edwarda oraz od Ireneusza i Haliny Pogorzelskich z dziećmi
2. + ZOFIA KRASZEWSKA od córki Wandy oraz od wnuczki Joli z rodziną

24.01 – wtorek – św. Franciszka Salezego
7.30
1. + ANTONI KUSZYŃSKI od Marka z rodziną
2. + DANUTA KURZAWA od Edwarda i Janiny Kapuścińskich i Wandy Marciniak oraz od Haliny i Andrzeja Bartczaków
18.00
1. W intencji próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia Wiernych
2. + ELŻBIETA CZECHOWSKA w 2. rocznicę śmierci

25.01 – środa – Nawrócenie św. Pawła
7.30
1. + WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI od rodziny Antkowiaków oraz od rodziny Staszkiewiczów z Myśliborza
2. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI od rodziny Terleckich oraz od rodziny Hyżych z Węglewa
18.00
1. + JANINA ŹRÓBEK od bratowej Wiesławy oraz od chrześniaczki Joli
2. + JAN PODLASIŃSKI od sióstr: Marii i Zofii, brata Zdzisława oraz od rodziny Przybylskich z córką Agnieszką

26.01 – czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa
7.30
1. + ANNA KACPROWICZ od Ireny Borek, Barbary Staniewskiej i Aleksandry Majkowskiej oraz od Ireny Paulińskiej z rodziną
2. + IRENA MIELCAREK od Grażyny Hawner z rodziną oraz od rodziny Zarębskich i Podszebskich
18.00
1. + WŁADYSŁAW STASIŃSKI od syna Sylwestra z rodziną oraz od wnuka Macieja z rodziną
2. + zmarli z rodzin: PERLIŃSKICH I POSPIESZYŃSKICH oraz BRONISŁAWA (f) KUCHARSKA

27.01 – piątek – bł. Jerzego Matulewicza
7.30
1. + IRENA ŻERKOWSKA od Klary Czerniejewskiej oraz od Kasi i Łukasza
2. + STANISŁAW KARCZEWSKI od rodziny z Pogorzałek oraz od rodziny Wozińskich z Biechowy
18.00
1. + JÓZEFA (f) ANTKOWIAK w 6. rocznicę śmierci i FRANCISZEK ANTKOWIAK
2. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od rodziny Skoniecznych ze Ślesina

28.01 – sobota – św. Tomasza z Akwinu
7.30
1. + JAN PODLASIŃSKI od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola nr 6 w Koninie oraz od Aleksandry i Huberta Podlasińskich
2. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI od  Barbary Błaszczak z rodziną oraz od Agnieszki i Roberta Lewandowskich z dziećmi
18.00
1. + ANTONI KUSZYŃSKI od teściowej
2. + MARIAN WOŚKOWIAK od córki Emilki z mamą oraz od syna Janusza z żoną i dziećmi

29.01 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + ANTONI, JOANNA, JADWIGA, STANISŁAW ŻEROMSCY
2. + KAZIMIERZ WIECZOREK od Zygfryda i Marianny Pogorzelskich
10.00
Dziękczynna za dar życia z okazji 35. rocznicy urodzin ANNY od rodziców z prośbą o Boże błogosławieństwo
12.00
Za parafian
18.00
1. + ZENON GŁOWACKI w 3. rocznicę śmierci oraz ZMARLI Z RODZINY GŁOWACKICH
2. + DANUTA GOLIMOWSKA od Czesławy z rodziną