Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

6 – 12 czerwca 2016 r.

6. 06 – poniedziałek
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
2. + ANNA WYDRA od rodziny Bobrowskich
3. + WŁADYSŁAW WALCZAK w 12. rocznicę śmierci
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od Marzeny, Jacka i Magdy
2. + TERESA WOŹNIAK od rodzin: Matczaków i Błaszczyków

7.06 – wtorek
7.30
1. + ANTONINA, MARIA I EUGENIUSZ BEKKER
2. + WOJCIECH KUBIAK od rodziny Domańskich
18.00
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od siostry Joli z mężem
2. + TADEUSZ RUTKOWSKI w rocznicę śmierci
3. + RYSZARD ANTKOWIAK od cioci Lidii
4. + ANIELA PODLESIŃSKA od rodziny Kacprowiczów
5. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od rodzin: Karmowskich i Nowakowskich ze Sławska
6. + ZOFIA BEKKER od sąsiadów: Modelskich i Elżbiety Podlasińskiej z rodziną
7. + SABINA KUBIAK od sąsiadów: Jankowskich i Rąblewskich

8.06 – środa – św. Jadwigi
7.30
1. + JAROSŁAW JACKOWSKI od rodzin: Wróblów i Wawrzyniaków
2. + LUCYNA WITASIK od uczestników pogrzebu
18.00
1. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od wnuka Tomka z narzeczoną
2. + EDWARD PAWLACZYK

9.06 – czwartek
7.30
1. + GRAZYNA SYPNIEWSKA od sąsiadów: Anety i Grzegorza Gościaków
2. + SŁAWOMIR SIECZKA od Jolanty Treli z rodziną
18.00
1. + Dziękczynna z racji 35. rocznicy ślubu KAZIMIERZA I STANISŁAWY (f) z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego
2. + MARTIN KORDYLASIŃSKI od rodziców i rodzeństwa
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od cioci Hani i Lili z rodzinami

10.06 – piątek – bł. Bogumiła
7.30
1. + ANNA WYDRA od Włodzimierza Głębockiego z rodziną
2. + JERZY KUZNOWICZ od rodziny Kuznowiczów z Mariantowa
18.00
+ TERESA WOŹNIAK od rodziny Kimsa

11.06 – sobota – św. Barnaby
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od Marii i Michała Kuznowiczów z rodziną
2. + MATEUSZ ŻABIEREK od Magdy i Marty z rodzinami
18.00
1. + WOJCIECH KUBIAK od kuzynki Grażyny Urbaniak z rodziną
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI rodziny Szymańskich

12.06 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + SABINA, TERESA I EDWARD DUSZYŃSCY
2. + ANTONI WALICKI z okazji imienin
10.00
+ FRANCISZEK ANTONIAK w 10. rocznicę śmierci
12.00
Za parafian
18.00
1. + HENRYK KLIMOWICZ w 4. rocznicę śmierci
2. + HELENA I STANISŁAW SZCZEPANIAK od córki Bernardyny

29 maja – 5 czerwca 2016 r.

30. 05 – poniedziałek
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od rodziny Chojnackich i Sułków z Goliny
2. + ANNA WYDRA od Krystyny i Jacka z rodziną
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od bratanicy Martyny z rodziną
2. + TERESA WOŹNIAK od Balbiny Kantorowskiej z Izabelina
3. + STANISŁAW LIGOCKI od Zofii Ziarniak z rodziną

31.05 – wtorek – Nawiedzenie NMP
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od rodziny Werkowskich
2. + WOJCIECH KUBIAK od Danuty Kurzawy
3. O pojednanie w rodzinie i życiową mądrość dla Iwony
18.00
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od syna Arka z Magdą i córkami
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od wnuczki Małgosi z rodziną
3. + REGINA DZIAŁAK od córki Zenony (f) z mężem
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od chrześniaka Andrzeja
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od rodziny Podlasińśkich ze Sługocina
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od Haliny Urzędowskiej
7. + ZOFIA BEKKER od sąsiadów: Barbary i Wiesława Podlesińskich
8. + SABINA KUBIAK od rodziny Kubiaków z rodzeństwem z Konina

1.06 – środa – ŚW. jUSTYNA
7.30
1. + JAROSŁAW JACKOWSKI od Celiny Piątkowskiej z rodziną
2. + SŁAWOMIR SIECZKA od uczestników pogrzebu
18.00
1. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od córki Justyny z mężem i wnuczkami
2. + JADWIGA DOBERSZTYN
3. + LUCYNA WITASIK od syna Dariusza z żoną i dziećmi

2.06 – czwartek – I czwartek miesiąca
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od Agnieszki i Marcina Walickich
2. + REGINA DZIAŁAK od Wacławy (f) i Tadeusza Czapskich
18.00
1. W intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego dla młodzieży z naszej parafii oraz o boże błogosławieństwo dla ministrantów i ich rodzin
2. + TERESA WOŹNIAK od Danuty i Roberta Żarkowskich
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od chrzestnego z rodziną

3.06 – piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – I piątek miesiąca
7.30
1. + ANNA WYDRA od koleżanki Jadwigi Gielniak z rodziną
2. + JERZY KUZNOWICZ od sąsiadów Rygutów
3. O Boże błogosławieństwo w egzaminach dla Piotra od Babci
18.00
1. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od wnuczki Agnieszki, Moniki i wnuka Piotra
2. + WOJCIECH KUBIAK od rodziny Magdziarków

4.06 – sobota – Niepokalanego Serca NMP
7.30
1. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od sąsiadów Wróblów
2. + MARTIN KORDYLASIŃSKI od uczestników pogrzebu
18.00
1. + MARIAN STAMBLEWSKI w 15. rocznicę śmierci od żony
2. + NATALIA, JÓZEF, WINCENTY KALISCY
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI od rodziny Dziardziel

5.06 – X NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + SEWERYNA (f) I LUCJAN WITKOWSCY
2. + MARIA I LECH WYSAKOWSCY Z RODZICAMI
10.00
Intencja Żywego Różańca – Róża Królowej Apostołów
12.00
1. Jubileuszowa ks. Ryszarda i Stanisława
2. + WIKTORIA MACIEJEWSKA od Czesława Maciejewskiego z rodziną
18.00
1. + BARBARA BRZEZIŃSKA od bratowej Jadwigi z rodziną
2. + ZYGMUNT MARCINIAK od syna Kazimierza