Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

20 – 26 czerwca 2016 r.

20. 06 – poniedziałek
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od rodziny Kaźmierczaków z Adamowa
2. + ANNA WYDRA od rodziny Klimczaków i rodziny Jesiotrów ze Słupcy
18.00
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od Lili i cioci Marioli Cieplińskiej
2. + JERZY KUZNOWICZ od kuzynki Wandy z rodziną
3.  + MARTIN KORDYLASIŃSKI od babci Teresy, pradziadka Edwarda i cioci Renaty

21.06 – wtorek – św. Alojzego Gonzagi
7.30
1. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od rodziny Żabierków
2. + WOJCIECH KUBIAK od kolegów z „HYDROWAT-u” budowa Warszawa
18.00
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od brata Piotrka z rodziną
2. + IRENA KAŹMIERSKA w 29. rocznicę śmierci
3. + RYSZARD ANTKOWIAK od Mariusza Kaliskiego z rodziną
4. + ANIELA PODLESIŃSKA od Iwony
5. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od sąsiadów Świątków
6. + ZOFIA BEKKER od rodziny Ratajczyków
7. + SABINA KUBIAK od kuzynek Jadwigi i Benedykty (f)

22.06 – środa
7.30
1. + JAROSŁAW JACKOWSKI od zakładu „AUTO-GRADECKI”
2. + TADEUSZ WIECZOREK I JEGO RODZICE w rocznicę śmierci
18.00
1. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od chrześniaczki Teresy z rodziną
2. + JANINA NOWICKA od męża i dzieci
3. + LUCYNA WITASIK od córki Elżbiety z mężem

23.06 – czwartek – św Józefa Cafasso
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od Mariusza z żoną i synami
2. + REGINA DZIAŁAK od Marii i Kazimierza Karczewskich
18.00
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od brata Wiesława z rodziną
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od syna Rafała z żoną
3. + ANDRZEJ WIŚNIEWSKI w 4. rocznicę śmierci

24.06 – piątek – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Haliny i Stanisława Stelmaczonków
2. + JAN KRUCKI I JEGO OJCIEC JAN
8.00
Zakończenie roku szkolnego
18.00
1. W intencji próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia Wiernych z racji 24. dnia miesiąca
2. + LEOKADIA I STANISŁAW GARBARCZYK

25.06 – sobota
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od rodziny Grzegorzewskich
2. + MARTIN KORDYLASIŃSKI od Dyderskich i zakładu pogrzebowego ze Starego Miasta
18.00
1. + JANINA JAWORSKA z okazji imienin od syna z rodziną
2. + WOJCIECH KUBIAK od rodzin: Woźniak i Świątek
3. + JAN DERDA od z okazji imienin
4. Dziękczynna z okazji 18. rocznicy urodzin PIOTRA z prośbą o Boże błogosławieństwo na dorosłe życie

26.06 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + WANDA ŁAWNICZAK z okazji imienin
2. + WANDA WALICKA w 4. rocznicę śmierci
10.00
+ HELENA BYCZYK od pracowników firmy „ELECTRIC”
12.00
Imieninowa ks. Piotr i ks. Pawła
18.00
1. + JÓZEFA (f) BANIECKA w 7. rocznicę śmierci od córki i syna z rodziną
2. + RODZICE: SABINA I CZESŁAW BUDEK

13 – 19 czerwca 2016 r.

13. 06 – poniedziałek – Antoniego z Padwy
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
2. + ANNA WYDRA od rodzin: Frątczaków i Opielskich
18.00
1. + JAN I NATALIA KROGULSCY
2. + JERZY KUZNOWICZ od kuzynek: Urszuli Jóźwiak i Anny Kuznowicz z rodzinami
3.  + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od brata Stanisława z żoną

14.06 – wtorek – bł. Michała Kozala
7.30
1. + LUCYNA WITASIK od Marii, Mieczysława i Iwony z rodzianmi
2. + WOJCIECH KUBIAK od Dyrekcji i Pracowników firmy „HYDROWAT”
18.00
1. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Matczaków i Nowakowskich z Lichenia
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od matki chrzestnej – Anny Kacprowicz  z córką Haliną i mężem
3. + ZDZISŁAWA (f) CHATŁAS od Seweryny (f) i Aliny z rodziną
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od sąsiadów z ulicy Kwiatowej
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od Zbigniewa Kubusa z rodziną
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od rodziny Sucharskich z Węglewskich Holendrów
7. + ZOFIA BEKKER od Żywego Różańca – Róży NMP Matki Kościoła
8. + SABINA KUBIAK od kuzynki Barbary i Kazimiery (f)

15.06 – środa – bł. Jolany
7.30
1. + JAROSŁAW JACKOWSKI od sąsiadów: Garbarczyków i Ptaków
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od rodzin: Jackowskich i Przybyla z Paprotni
18.00
1. Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od bratowej Oli
3. + HELENA, ANTONI I KAZIMIERZ OLEJNIK

16.06 – czwartek
7.30
1. + SŁAWOMIR SIECZKA od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
2. + STANISŁAW BUGNO od Czesława Majewskiego
18.00
1. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od bratanka z rodziną
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od kochanego męża
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od cioci Marioli i rodziny Barbusińskich

17.06 – piątek – bł. Alberta Chmielowskiego
7.30
1. + ANNA WYDRA od Kazimierza Marciniaka z rodziną
2. + JERZY KUZNOWICZ od Władysława Lenartowicza i rodziny Marszałkowskich
18.00
1. + WOJCIECH KUBIAK od Ani i Sławka
2. + REGINA DZIAŁAK od córki Jadwigi z mężem i dziećmi

18.06 – sobota
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od sąsiadów Purol
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od Kuratorów Rodzinnych Sądu Rodzinnego w Koninie
18.00
1. + TERESA WOŹNIAK od Edwarda ORAZ + JERZY WITKOWSKI Z RODZINAMI
2. + RYSZARD I HELENA GŁĘBOCCY ORAZ + WINCENTY KALISKI
3. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od córki Karoliny z narzeczonym

19.06 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + ANNA I JÓZEF WALERIAŃCZYK
2. + STANISŁAW HYŻY
10.00
+ STANISŁAW TYCZKOWSKI w 16. rocznicę śmierci I ZOFIA TYCZKOWSKA ORAZ CZESŁAW TYCZKOWSKI, IGNACY I JÓZEFA (f) WIECZOREK
12.00
Dziękczynna z okazji 75. rocznicy urodzin TERESY z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia od dzieci z rodzinami
18.00
1. + JAN, LEOKADIA WAWRZYNIAK I ZMARŁY BRAT JAN
2. + EDWARD BARTCZAK w 25. rocznicę śmierci