Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

21 – 28 marca 2016 r.

21. 03 – WIELKI PONIEDZIAŁEK
7.30
1. + MARIA MAJEWSKA od sąsiadów Bachanków
2. + ANNA WYDRA od rodziny Plewińskich
3. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Sławka Nowaka z Rosochy
18.00
1. + JERZY MOTYLEWSKI od Adama i Wioletty Ławniczaków z córką
2. + ROZALIA RYBICKA od chrześniaka Janka z rodziną

22.03 – WIELKI WTOREK
7.30
1. + JAN STEFANIAK od Piotra Nowackiego z Rumina
2. + TERESA WOŹNIAK od Sylwestra Chojnackiego z rodziną
3. + RYSZARD KORDYLEWSKI od sąsiadów Modelskich z Konina
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od siostry Joli z mężem
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od kuzyna Marka z rodziną
3. + BOGUMIŁA BĄKOWSKA w 1. rocznicę śmierci
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od brata Kazimierza z żoną
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od wnuczki Karoliny z mężem i Kubusiem
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od syna Mariusza z dziećmi
7. + ZOFIA BEKKER od wnuczki Marty z mężem
8. + SABINA KUBIAK od córki Jadwigi z mężem, dziećmi i wnukami

23.03 – WIELKA ŚRODA
7.30
1. + ROZALIA RYBICKA od rodziny Chudziaków z babcią, Moniką i Kubą
2. + JÓZEF ZASTAWA od Edwarda Dąbkowicza
3. + JANINA ŁAPIGROSZ od Marianny Zielińskiej ze Świątnik z rodziną
18.00
1. + ANNA WYDRA od Krystyny Kaliskiej z rodziną
2. + WOJCIECH KUBIAK od syna Artura,  synowej Sandry i wnuczki Agaty

24.03 – WIELKI CZWARTEK
18.00
Intencje własne kapłanów

25.03 – WIELKI PIĄTEK
18.00
Nie celebruje się w tym dniu Mszy świętej

26.03 – WIELKA SOBOTA – WIGILIA PASCHALNA
20.00
Intencje własne kapłanów

27.03 – NIEDZIELA WIELKANOCNA
6.00
Rezurekcja – w intencji Parafian
10.00
+ MARTYNA I JAN KAJAWA
12.00
+ JAN GARBARCZYK w 6. rocznicę śmierci
18.00
+ BARBARA KAŹMIERSKA w 1. rocznicę śmierci

28.03 – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
8.00
+ BARBARA KAŹMIERSKA w 1. rocznicę śmierci oraz GRZEGORZ KUBIAK w 1. rocznicę śmierci
10.00
W intencji Strażaków z OSP KAWNICE
12.00
+ JOANNA DOBERSZTYN I WŁADYSŁAWA (f) BUDNER
18.00
+ ADELA MARCINIAK od rodziny Janka i Anny Perlińskich z dziećmi ze Sławska

14 – 20 marca 2016 r.

14. 03 – poniedziałek – rekolekcje
9.00
1. + MAŁGORZATA SUCHORSKA w 29 rocznicę śmierci; ANTONI I EWA SUCHORSCY; WOJCIECH, MARIANNA I FRANCISZEK GLAPA
2. + MARCIN I MARIANNA STUCZYŃSCY; ROMAN I STEFANIA GAŁĄZEK ORAZ ZMARLI Z RODZIN STUCZYŃSKICH I GAŁĄZKÓW
16.00
+ HENRYK DOBERSZTYN w 6. rocznicę śmierci
18.00
1. + HENRYK SZMAGAJ w rocznicę śmierci ORAZ STANISŁAW I JÓZEF
2. + WOJCIECH KUBIAK od żony Urszuli

15.03 – wtorek – rekolekcje
9.00
1. + BŁAŻEJ DOBROŃ od kolegi Józefa z żoną
2. + HELENA, STEFAN I JAN ŁYSIAK
16.00
+ KRZYSZTOF SZYMCZAK w 10. rocznicę śmierci; LIDIA, KAROLINA MAZUREK; MARIANNA I MICHAŁ PISKORZ; ŁUCJA KORCZ
18.00
1. + Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od brata Marka z żoną i dziećmi
3. + RYSZARD ANTKOWIAK od syna Grzegorza z żoną
4. + ANIELA PODLESIŃSKA od synowej Renaty z dziećmi
5. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od syna Pawła z żoną i córką Julią
6. + ZOFIA BEKKER od wnuczki Magdaleny z rodziną
7. + SABINA KUBIAK od brata Zygmunta z Kolna

16.03 – środa – rekolekcje
9.00
1. + GENOWEFA PERLIŃSKA od wnuczek: Weroniki, Adriany, Emili z mężem
2. + LEOKADIA GÓRNA I ZMARLI Z RODZIN: GÓRNYCH I PIASECKICH
16.00
+ IRENA, WŁĄDYSŁAW, RYSZARD I MACIEJ DYBCZAK
18.00
1. + MARIA MAJEWSKA od rodzin: Bocianów i Andrzejewskich
2. + ROZALIA RYBICKA od wnuczki Eweliny z mężem Jarosławem oraz prawnuczką Julią i Konradem

17.03 – czwartek
7.30
1. + JAN STEFANIAK od rodziny Stefaniaków z Witkowa
2. + HEINRICH BIENEN od Teresy Lewandowskiej
18.00
1. + JERZY MOTYLEWSKI od Agnieszki i Pawła z dziećmi
2. + MARIUSZ MIODUSKI w rodziny Kobielskich
3. + ANNA WYDRA od syna z rodziną

18.03 – piątek
7.30
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od rodziny Wiatrowskich z Węglewa
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od koleżanek z Kawnic i Kawnic Kolonii
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od siostry Krystyny z mężem
2. + TERESA WOŹNIAK od teściowej Heleny

19.03 – sobota – św. Józefa
7.30
1. + JÓZEF WRÓBEL z okazji imienin
2. + JÓZEF SKRZYPCZAK z okazji imienin
18.00
1. + JÓZEF KALISKI I JÓZEF WÓJCIK z okazji imienin
2. + JÓZEF GÓRNY, JÓZEF MACIEJEWSKI, JÓZEF NIWCZYK, JÓZEF BACHERA
3. + JÓZEF ZASTAWA od wnuków: Huberta i Michała

20.03 – Niedziela Palmowa
8.00
1. + ZMARLI Z RODZIN: MICHALAK, PAWLACZYK I GRZELAK
2. + JAN I MARTYNA KUJAWA
10.00
+ WIKTORIA I STANISŁAW HAJEWSCY
12.00
W intencji Parafian
18.00
1. + JÓZEF ZGÓRSKI z okazji imienin
2. + KAZIMIERZ ULAŃSKI z okazji imienin od żony Czesławy i córki Danuty z mężem i dziećmi