Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

4 – 10 lipca 2016 r.

4. 07 – poniedziałek
7.30
+ JERZY KUZNOWICZ od rodzin: Kuznowicz i Socha zKonina
18.00
+ PIOTR SZCZEPANKIEWICZ w 5. rocznicę śmierci

5.07 – wtorek
7.30
+ WOJCIECH KUBIAK od cioci Kazi z rodziną ze Stargardu
18.00
+ MARIA SZCZEPANIAK w 1. rocznicę śmierci od córki z rodziną

6.07 – środa – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
7.30
+ JÓZEF KORDYLEWSKI od Wandy Czerniejewskiej z rodziną
18.00
+ ZOFIA PŁAWSKA w 6. rocznicę śmierci I ZMARLI Z RODZINY PŁAWSKICH

7.07 – czwartek
7.30
+ KRYSTYNA KOPEĆ od Ilony i Romana z rodziną
18.00
+ TADEUSZ KACPROWICZ w rocznicę śmierci

8.07 – piątek – św. Jana z Dukli
7.30
+ JERZY KUZNOWICZ od Janiny i Kazimierza Katulskich z Kawnic
18.00
+ STANISŁAW SZAFARA w 2. rocznicę śmierci

9.07 – sobota
7.30
+ MATEUSZ ŻABIEREK od firmy AUTO-KRZYSZTOF z Węglewa
18.00
+ WOJCIECH KUBIAK od chrzestnego Kubiaka z rodziną

10.07 – XV Niedziela Zwykła
8.00
+ JERZY MOTYLEWSKI w 1. rocznicę śmierci
10.00
+ JÓZEF KORDYLEWSKI od Grzegorza Kordylewskiego z rodziną
12.00
+ ANTONI WIATROWSKI w 15. rocznicę śmierci I ZMARLI Z RODZIN: WIATROWSKICH I WAWRYNIUKÓW
18.00
+ JÓZEF DOBERSZTYN

27 czerwca – 3 lipca 2016 r.

27. 06 – poniedziałek
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od rodzin: Łysiaków i Płucienników
2. + JERZY KUZNOWICZ od rodzin: Sieczków i Chlebowskich z Głodowa
18.00
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od siostrzenicy Justyny z Damianem
2. + MATEUSZ ŻABIEREK od kolegów i koleżanek z technikum wraz z wychowawcą
3. + SŁAWOMIR SIECZKA od matki Ireny

28.06 – wtorek – św. Ireneusza
7.30
1. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od koleżanek z pracy córki Pauliny
2. + WOJCIECH KUBIAK od kolegów z „HYDROWAT-u” budowa Licheń – Konin
18.00
1. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od teściowej Melanii z rodziną
2. + REGINA DZIAŁAK od wnuczki Renaty z rodziną
3. + MARTIN KORDYLASIŃSKI od wuja Jacka z żoną i chrześniaczką Zuzanną
3. + RYSZARD ANTKOWIAK od koleżanek: Genowefy i Ireny
4. + ANIELA PODLESIŃSKA od Bronisławy (f) Garbarczyk z rodziną
5. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od sąsiadów Grzebieluchów i Krzemińskich
6. + ZOFIA BEKKER od rodziny Rybackich z Kazimierza Biskupiego

29.06 – środa – św. Piotra i Pawła
7.30
1. + PIOTR I REGINA RATAJCZYK
2. + ZYGMUNT I BRONISŁAWA (f) KOBOJEK
18.00
1. Własna ks. Piotra
2. + LUCYNA WITASIK od córki Reni z mężem

30.06 – czwartek
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od Jadwigi Bartczak i Władysława Lewandowskiego
2. + LUCYNA KRAKOWSKA z okazji imienin
18.00
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od brata Tadeusza z rodziną
2. + MATEUSZ ŻABIEREK od społeczności Zespołu Szkół Górniczo – Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
3. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od teściowej Nepomuceny z rodziną

1.07 – piątek – Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego
7.30
+ JAROSŁAW JACKOWSKI od Wandy Chojnackiej z rodziną
18.00
+ JERZY KUZNOWICZ od kuzynów wuja Szczepana z Wysokiego

2.07 – sobota
7.30
+ WOJCIECH RATAJCZYK w 11. rocznicę śmierci
18.00
+ WOJCIECH KUBIAK od teściów

3.07 – Odpust Matki Bożej Nieustającej Pomocy
8.00
+ JÓZEFA (f), ALEKSANDRA (f) i ZMARLI Z RODZINY KOWALSKICH
10.00
Intencja Żywego Różańca – Róża NMP Królowej Rodzin
12.00
Za parafian – Suma odpustowa
18.00
+ JAN KRUCKI w rocznicę śmierci