Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

4 – 10 kwietnia 2016 r.

4. 04 – poniedziałek – Zwiastowanie Pańskie
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Stanisława Szczepaniaka z żoną
2. + RYSZARD KORDYLEWSKI od Ireny Weber i Krzysztofa Hyblewskiego z Konina
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od brata Tolka z rodziną
2. + TERESA WOŹNIAK od siostry Heleny z rodziną
3. + JANINA ŁAPIGROSZ od córki Małgorzaty z synem Mariuszem

5.04 – wtorek
7.30
1. + ANNA WYDRA od Barbary i Józefa Majewskich z dziećmi
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od Anety i Szymona Adamek z dziećmi
18.00
1. + MARIA MAJEWSKA od Zdzisławy (f) i Jana Majewskich
2. + JÓZEF MARTYNOWICZ w 14. rocznicę śmierci oraz KAZIMIERZ I ANDRZEJ MARTYNOWICZ
3. + HELENA GŁĘBOCKA w 1. rocznicę śmierci oraz RYSZARD GŁĘBOCKI w 7. rocznicę śmierci
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od chrześniaka Krzysztofa z żoną
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od kuzynki Marianny
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od szwagierki Reni z mężem i rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od wnuka Macieja z rodziną
8. + SABINA KUBIAK od syna Piotra z żoną i córką

6.04 – środa
7.30
1. + JÓZEF ZASTAWA od rodziny brata z rodziną ze Stawu
2. + WOJCIECH KUBIAK od kolegi Leszka z żoną
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI od uczestników pogrzebu
18.00
1. + ZMARLI Z RODZIN: SOŁTYSIAKÓW, MALANOWSKICH, BEDNARKÓW, DREWNIAKÓW I WALCZAKÓW od rodziny Krawczyków z Konina
2. + BARBARA NIEDŹWIEDŹ od córki z synem i chrześniaczki z synem Zbyszkiem
3. O zdrowie i opiekę Bożą dla rodziny WALUKÓW Z DZIEĆMI

7.04 – czwartek – św. Jana Chrzciciela de la Salle
7.30
1. + RYSZARD KORDYLEWSKI od sąsiadek: Skrzypczak i Kawałkiewicz
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od Teresy Stróżyńskiej z synem Zbyszkiem z Kramska
18.00
1. W intencji powołań do życia Kapłańskiego i zakonnego dla młodzieży z naszej parafii oraz o Boże błogosławieństwo dla ministrantów i ich rodzin
2. + JERZY MOTYLEWSKI od chrześniaczki Anity z rodziną
3. + ZOFIA KORDYLEWSKA od chrześniaczki Haliny z mężem

8.04 – piątek
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Zakładu Pogrzebowego „Dyderscy” oraz obsługi ze Starego Miasta
2. + TERESA WOŹNIAK od Krystyny i Maryli z rodzinami
18.00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od szwagierki Anny z rodziną
2. + IZYDOR SZCZEPANIAK od córki Elżbiety z dziećmi
3. + ANNA WYDRA od Ani i Janusza Głębockich z synami

9.04 – sobota
7.30
1. + MARIA MAJEWSKA od sąsiadów Modelskich
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od Pracowników Oddziału Finansowego Sądu Rejonowego w Koninie
3. + LUCYNA KRAKOWSKA w 11. rocznicę śmierci
18.00
1. + JÓZEF ZASTAWA od bratowej Lucyny z rodziną z Cienina
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od brata Piotra z rodziną
3. + WOJCIECH KUBIAK od córki Elizy i syna Dawida

10.04 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
8.00
1. + JAN, JADWIGA, STANISŁAW ŻEROMSCY
2. + HELENA I ZENON SIBIŃSCY ORAZ ZMARLI RODZICE I DZIADKOWIE
10.00
+ HEINRICH BIENNEN od Iwony i Wojciecha Marszewskich oraz Mirosławy (f) Wieczorkiewicz z synem, Szymonem i rodzicami
12.00
Za parafian
18.00
1. + PAWEŁ ŁAWNICZAK w rocznicę śmierci od mamy z rodziną
2. + STANISŁAW KOBIERSKI w rocznicę śmierci

29 marca – 3 kwietnia 2016 r.

29.03 – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY
7.30
1. + MARIA MAJEWSKA od sąsiadów: Dryjerów i Nierychłych
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od koleżanek: Eweliny, Kasi i Gosi
18.00
1. + JERZY MOTYLEWSKI od chrześniaczki Małgorzaty
2. + JERZY KUZNOWICZ od brata Piotra z żoną
3. + TERESA WOŹNIAK od córki Ireny z mężem i córkami
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od brata Stefana z rodziną
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od Krzysztofa Grzybowskiego z rodziną
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od syna Roberta z rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od wnuka Mirosława z rodziną
8. + SABINA KUBIAK od bratowej Sabiny z mężem

30.03 – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od byłego sąsiada Stanisława z rodziną
2. + WOJCIECH KUBIAK od uczestników pogrzebu
18.00
1. + RYSZARD KORDYLEWSKI od Tadeusza Kordylewskiego z rodziną
2. + JÓZEF ZASTAWA od chrześniaczki Iwony z rodziną
3. + ROZALIA RYBICKA od chrześnicy Janiny Jakubczyk z rodziną

31.03 – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
7.30
1. + ANNA WYDRA od sąsiadek: Zgórskiej i Jakubowskiej
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od uczestników pogrzebu
18.00
1. + MARIA MAJEWSKA od rodziny Majewskich i Macudzińskich
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od córki Moniki z mężem Tomkiem oraz synami: Fryderykiem i Maksymiliankiem
3. + ZOFIA ZIÓŁKOWSKA od córki Eli z mężem

1.04 – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Kawnicach.
2. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Kazimierskich
18.00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od kuzyna Zenka z rodziną
2. + IZYDOR SZCZEPANIAK od syna z żoną i dziećmi

2.04 – sobota w oktawie wielkanocy
7.30
1. + MARIA MAJEWSKA od sąsiadów
2. + JÓZEF ZASTAWA od rodziny Górnych
3. + KRYSTYNA KOPEĆ od uczestników pogrzebu
18.00
1. + JERZY MOTYLEWSKI od Szczepana z żoną
2. + ROZALIA RYBICKA od Genowefy Żeromskiej z rodziną
3. + ANNA WYDRA od koleżanki z pracy Marioli Benk z rodziną

3.04 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA
8.00
1. + ANNA ŻABIEREK w 10. rocznicę śmierci
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od rodziny z Podlasia
10.00
Intencja Żywego Różańca – Róża Miłosierdzia Bożego
12.00
Imieninowa ks. Ryszarda
18.00
1. Dziękczynna z okazji 80. rocznicy urodzin Anastazji z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
2. + RYSZARD KUZNOWICZ z okazji imienin od żony i córek: Marianny i Ewy z rodzinami