Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

18 – 24 kwietnia 2016 r.

18.04 – poniedziałek
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Moniki, Agnieszki i Katarzyny z rodzinami
2. + RYSZARD KORDYLEWSKI od rodziny Szadkowskich z Młynków Kraśnickich
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od chrześniaka Łukasza z żoną
2. + TERESA WOŹNIAK od bratowej Ireny z rodziną
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI od córki Aleksandry

19.04 – wtorek
7.30
1. + ANNA WYDRA od rodziny Majchrowiczów
2. + WOJCIECH KUBIAK od rodziny Andrzejewskich
18.00
1. + JÓZEF ZASTAWA od chrześniaka Jana z żoną
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od rodziny Przybylskich z Węglewa
3. + LEOKADIA I JÓZEF JANKOWSCY
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od szwagra Józefa z żoną Emilią
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od chrześniaczki Elżbiety z rodziną
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od szwagra Henryka i Bartosza Witasika z rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od Jadwigi Rządkowskiej
8. + SABINA KUBIAK od Sabiny Kubiak z córkami: Grażyną i Marylą z rodzinami

20.04 – środa
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od uczestników pogrzebu
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od rodziny Szadkowskich
18.00
1. Dziękczynna z okazji 20. rocznicy ślubu  PIOTRA I MARII z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego
2. Dziękczynna z okazji 25. rocznicy ślubu SŁAWOMIRA I CECYLII z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego
3. + KRYSTYNA KOPEĆ od męża
4. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od córki Anny z mężem

21.04 – czwartek
7.30
1. + JAN DERDA od rodziny Urbaniaków
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
18.00
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od kuzyna Zenona Górnego z rodziną
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od siostry Anny z mężem i dziećmi
3. + SALOMEA I STANISŁAW MALANOWSCY

22.04 – piątek
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Wandy i Władysława z dziećmi
2. + JERZY MOTYLEWSKI od sąsiadów Piechotów
18.00
1. + JERZY CIEPLIŃSKI I JEGO RODZICE: JADWIGA I ZYGMUNT CIEPLIŃSCY
2. + ANNA WYDRA od rodziny Tomczaków z Gliwic
3. + RYSZARD KORDYLEWSKI od syna Ryszarda z żoną i córkami

23.04 – sobota – św. Wojciecha
7.30
1. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Cieplińskich
2. + WOJCIECH I KAZIMIERZ RATAJCZYK
18.00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od kuzyna Mirka z rodziną
2. + JÓZEF ZASTAWA od bratanka Mariusza z rodziną z Konina
3. + WOJCIECH KUBIAK od siostry Wiesławy z rodziną

24.04 – V Niedziela Wielkanocna
8.00
1. + MARIA BEKKER I JEJ RODZICE: ANTONINA I EUGENIUSZ BEKKER
2. + ROMAN WOŹNIAK w 19. rocznicę śmierci
10.00
+ JERZY OSAJDA w 23. rocznicę śmierci od żony
12.00
Za parafian
18.00
1. W intencji próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia wiernych
2. + MARIA MAJEWSKA od rodziny Borowiaków z Polichna

11 – 17 kwietnia 2016 r.

11. 04 – poniedziałek
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Maryli i Romana Ukraińskich
2. + RYSZARD KORDYLEWSKI od rodziny Dudkowiaków z Konina
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od chrześniaka Wieśka z żoną i córką
2. + TERESA WOŹNIAK od siostry Władysławy (f) z rodziną
3. + KRYSTYNA KOPEĆ od mamy

12.04 – wtorek
7.30
1. + ANNA WYDRA od rodziny Szubińskich z Głodowa
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od Andrzeja, Ewy i Karoliny
18.00
1. + JÓZEF ZASTAWA od chrześniaczki Wioletty z rodziną
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od brata Andrzeja z rodziną
3. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od żony
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od chrześniaka Sławomira Spławskiego z rodziną
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od siostry Zofii z córką, synową i wnuczkiem
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od szwagra Darka z rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od rodziny Barbusińskich i Marioli Bekker
8. + SABINA KUBIAK od chrześniaka Romana z żoną i dziećmi

13.04 – środa
7.30
1. + MARIA MAJEWSKA od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
2. + WOJCIECH KUBIAK od koleżanek i kolegów z Zakładu Usług Wodnych w Koninie
18.00
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od żony Zdzisławy
2. + JÓZEFA (f) ZIÓŁKOWSKA od wnuków Olka i Damiana
3. + JÓZEFA (f) FRANIKOWSKA od koleżanek wnuczki Marzeny

14.04 – czwartek
7.30
1. + JAN DERDA od rodziny Ligockich
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od Władysława Lenartowicza i rodziny Marszałkowskich
18.00
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK chrześniaczki Ireny
2. + RYSZARD KORDYLEWSKI od Wiesłąwy i Marii Kordylewskich z rodziną
3. + WANDA, TADEUSZ, ZDZISŁAW I HALINA JACKOWSCY

15.04 – piątek
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od kolegi Zdzisława Robaka z rodziną
2. + TERESA WOŹNIAK od sąsiadów Lepczyków
18.00
1. + Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca
2. + ZDZISŁAW JACKOWSKI w 10. rocznicę śmierci
3. + JANINA ŁAPIGROSZ od chrześniaka Krystiana i rodziny Kopczyńskich

16.04 – sobota
7.30
1. + JÓZEF ZASTAWA od sąsiadów Antoniaków i Kwiecińskich
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od pracowników Oddziału Administracyjnego Sądu Rejonowego w Koninie
18.00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od chrześniaka Radosława z rodziną
2. + ANNA WYDRA od Izabeli Głębockiej
3. + WOJCIECH KUBIAK od chrześniaka Rafała z rodziną

17.04 – IV Niedziela Wielkanocna
8.00
1. + JAN HAJEWSKI w 14. rocznicę śmierci
2. + STANISŁAW KUJAWA
10.00
+ MARIANNA I WŁADYSŁAW SOŁTYSIAK
12.00
Za parafian
18.00
1. + JAN ANTKOWIAK w 15. rocznicę śmierci
2. + JÓZEFA FRANIKOWSKA od Zofii i Kazimierza Orzechowskich z dziećmi