Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

18 – 24 lipca 2016 r.

18. 07 – poniedziałek
7.30
+ JERZY KUZNOWICZ od Krystyny i Zygmunta Sieczków z synem Grzegorzem
18.00
+ JÓZEF KORDYLEWSKI od rodziny Hyżych

19.07 – wtorek – św. Brunona z Kwerfurtu
7.30
+ WOJCIECH KUBIAK od kuzynki Elżbiety Mostowskiej z rodziną
18.00
1. + AGNIESZKA ZGOLIŃSKA
2. + HELENA DURLAK w 2. rocznicę śmierci

20.07 – środa
7.30
+ JÓZEF KORDYLEWSKI od Marii i Stanisław Grzybowski z rodziną
18.00
+ WŁADYSŁAWA (f) I WŁADYSŁAW WALERIAŃCZYK

21.07 – czwartek
  7.30
+ KRYSTYNA KOPEĆ od Anny Roszak, Ewy Wiśniewskiej i Heleny Wróbel z rodzinami
18.00
+ MATEUSZ ŻABIEREK od dziadka Bogdana z rodziną

22.07 – piątek – św. Maraii Magdaleny
7.30
+ JERZY KUZNOWICZ od Doroty i Stefana Nadolskich z synem, Bartoszem
18.00
+ GRAŻYNA SYPNIEWSKA od teściów Brodnickich ze Skrzynki

23.07 – sobota – św. Brygidy
7.30
+ WŁADYSŁAW DZIUBLEWSKI od rodziny Smolarków z Witowa
18.00
+ WOJCIECH KUBIAK od rodzin: Podwalnych i Konieczków

24.07 – XVII Niedziela Zwykła
  8.00
+ HELENA PLAMOWSKA w 25 rocznicę śmierci od syna Jerzego z żoną Barbarą i siostrą Barbarą
10.00
+ HELENA I WŁADYSŁAW JAKUBOWSCY
12.00
Za parafian
18.00
W intencji próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia Wiernych

10 – 17 lipca 2016 r.

11. 07 – poniedziałek – św. Benedykta
7.30
+ JERZY KUZNOWICZ od rodziny Ratajczyków
18.00
+ KRYSTYNA KOPEĆ brata Tolka z rodziną

12.07 – wtorek – św. Brunona z Kwerfurtu
7.30
+ WOJCIECH KUBIAK od cioci Marty z rodziną ze Stargardu
18.00
+ ROCH KORDYLEWSKI w rocznicę śmierci

13.07 – środa – św. Pustelników: Andrzeja, Świerada i Benedykta
7.30
+ KRYSTYNA KOPEĆ od rodziny Kołodziejczaków z Kolna i Węglewa
18.00
+ WIESŁAW DZIUBLEWSKI od teściów Krasuckich

14.07 – czwartek
7.30
+ GRAŻYNA SYPNIEWSKA od rodzin: Jackowskich i Dudiczów z Kraśnicy
18.00
+ JÓZEF KORDYLEWSKI od Doroty i Stefana Nadolskich z synem Bartoszem

15.07 – piątek – św. Bonawentury
7.30
+ JERZY KUZNOWICZ od Ewy Kacprowicz z rodziną
18.00
+ Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca

16.07 – sobota – NMP z Góry Karmel
7.30
+ JÓZEF KORDYLEWSKI od Piotra i Marioli Antczaków z Konina
18.00
1. + WOJCIECH KUBIAK od mamy
2. + MARIA SZCZEPANIAK od męża Stanisława z dziećmi i wnukiem

17.07 – XVI Niedziela Zwykła
8.00
+ WINCENTY, JADWIGA I BOGUMIŁ SZTAMBLEWSCY
10.00
+ ANNA I WŁADYSŁAW GRZELAK od córki Marii z dziećmi
12.00
Za parafian
18.00
+ WŁADYSŁAW I KLARA SKITEK ORAZ STANISŁAW od syna Jerzego