Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

11 – 17 stycznia 2015 r.

11. 01 – poniedziałek
7.30
1. + HELENA WOŹNICKA od Marka Wieczorka
2. + MARIA MAJEWSKA od Mirka i Bożeny z rodzinami
3. + MARIUSZ MIODUSKI od rodziny Mejerów
4. + JANINA ŁAPIGROSZ od uczestników pogrzebu

12.01 – wtorek
7.30
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od Bogumiły Szczęsnej z rodziną
2. + HEINRICH BIENEN od sąsiadów Nowickich
3. + JERZY MOTYLEWSKI od rodziny Frankowskich
4. + ANNA WYDRA od Janiny Podgórskiej

13.01 – środa
7.30
1. + MARIA SZCZEPANIAK od Tereski z rodziną z Jarosławia Starego
2. + ROZALIA RYBICKA od Teresy Skoniecznej od Teresy
3. + IZYDOR SZCZEPANIAK od uczestników pogrzebu

14.01 – czwartek
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Jarosława Zielińskiego z żoną
2. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Jana Sidora i rodziny Łechtańskich
3. + JÓZEF ZASTAWA od sąsiadów

15.01 – piątek
7.30
1. + Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca
2. + HEINRICH BIENEN od rodziny Frydryszaków
3. + MARIUSZ MIODUSKI od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
4. + JANINA ŁAPIGROSZ od Haliny Szabelskiej z mężem oraz od Lili Łukowskiej mężem i synem Mateuszem

16.02 – sobota
7.30
1. + JAN STEFANIAK od sąsiadki Marii Góreckiej z synem i bratem
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od rodziny Wesołków z Węglewa
3. + JERZY MOTYLEWSKI od Alicji, Józefa, Michała i Krzysztofa Jaworskich
4. + ANNA WYDRA od rodziny Wiśniewskich z Konina

17.01 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + TERESA STANKOWSKA od rodziny Węcławiaków
2. + DAREK ŻUK w 8. rocznicę śmierci
10.00
+ JERZY MALANOWSKI w 5. rocznicę śmierci
12.00
W intencji parafian
18.00
1. + TERESA STANKOWSKA od brata Józefa z żoną i rodziną
2. + Dziękczynno-błagalna w intencji Marii z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie

4 – 10 stycznia 2016 r.

04. 01 – poniedziałek
7.30
1. + HELENA WOŹNICKA od sąsiadów Szubińskich
2. + HELENA NOWACZYK od rodziny Kazuś ze Słupcy
3. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od Jerzego i Ewy Koster
4. + ROZALIA RYBICKA od uczestników pogrzebu

05.01 – wtorek
7.30
1. + HEINRICH BIENEN od Teresy Gibaszek i Haliny Wdzięcznej
2. + MARIA SZCZEPANIAK od Krystyny i Zdzisława Derdy z Osowa
3. + MARIUSZ MIODUSKI od Zbigniewa i Bożeny Błaszczyk z rodziną
4. + ANNA WYDRA od uczestników pogrzebu

06.01 – środa – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
8.00
1. + WŁADYSŁAW I WACŁAWA (f) HAJEWSCY
2. + HELENA HYŻA w 1. rocznicę śmierci
10.00
+ BARBARA KOŁODZIEJCZAK od rodziny Kołodziejczaków i Dobersztynów
12.00
Za parafian
18.00
+ BOLESŁAW I MARIANNA ŚWIĄTEK

07.01 – czwartek
7.30
1. + ADELA MARCINIAK od rodziny Kinast i Nowackich
2. + MARIA MAJEWSKA od Zenona i Marii Rybickich oraz Marzeny i Tomasza Grzelaków z Konina
3. + JERZY KUZNOWICZ od Ireny Stefanowskiej z rodziną

08.01 – piątek
7.30
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od Justyny i Joanny z rodzinami
2. + HELENA NOWACZYK od rodziny Kuchników
3. + ANNA WYDRA od rodzin: Marciniaków, Mączyńskich i Szymańskich z Poznania
4. + TERESA WOŹNIAK od uczestników pogrzebu

09.01 – sobota
7.30
1. + JAN STEFANIAK od rodzin: Kordylewskich i Szymańskich
2. + HEINRICH BIENEN od rodziny Spławskich
3. + ROZALIA RYBICKA od rodziny Płocharskich
4. + JÓZEF ZASTAWA od uczestników pogrzebu

10.01 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
8.00
1. + RODZICE: JANINA I FRANCISZEK w rocznicę śmierci od córki; + RODZICE: SALOMEA I ANTONI w rocznicę śmierci od syna
2. + JÓZEF PŁAWSKI w 5. rocznicę śmierci; + ZOFIA I FRANCISZEK PŁAWSCY
10.00
+ ZOFIA TYCZKOWSKA w 4 rocznicę śmierci
+ STANISŁAW I CZESŁAW TYCZKOWSCY, JÓZEFA (f) I IGNACY WIECZOREK
12.00
W intencji parafian
18.00
1. + BOGUMIŁA BOBERSKA I ZMARLI Z RODZINY
2. + TERESA STANKOWSKA od Zofii Kraszewskiej i rodziny Kuszyńskich