Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

2 – 8 maja 2016 r.

2. 05 – poniedziałek – św. Atanazego
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Cecylii i Sławomira Górnych z dziećmi
2. + ANNA WYDRA od rodziny Duszyńskich
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od siostrzenicy Iwony z mężem i synami
2. + TERESA WOŹNIAK od Teściów z Rozalina
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI od wnuków: Mikołaja i Dawida

3.05 – wtorek – NMP Królowej Polski
8.00
1. + ANNA I KAZIMIERZ ŻABIEREK I ICH RODZICE
2. + ANDRZEJ WIATROWSKI w 26. rocznicę śmierci i ZMARLI Z RODZIN: WAWROWSKICH I WIATROWSKICH
10.00
W pewnej intencji
12.00
Za parafian
18.00
1. + JÓZEF I MARIANNA WÓJCIK oraz  JÓZEF I JADWIGA WÓJCIK
2. + WŁADYSŁAWA (f) I JÓZEF NOWAK oraz + EDWARD GRACZYK

4.05 – środa – św. Floriana
7.30
1. + WOJCIECH KUBIAK od kolegi Mirosława Walczaka z rodziną
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od rodzin: Lenartowiczów i Nowickich
18.00
1. W intencji Strażaków z OSP Kawnice
2. + KAZIMIERZ MŁODOŻENIEC w 4. rocznicę śmierci od żony Jadwigi z rodziną
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od pradziadków Michalaków

5.05 – czwartek
7.30
1. + RYSZARD KORDYLEWSKI od rodzin: Wleklińskich i Szymańskich
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKICH od rodziny z Pogorzałek
18.00
1. W intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego dla młodzieży z naszej parafii oraz błogosławieństwo dla ministrantów i ich rodzin
2. + ANNA WYDRA od wnuka Arkadiusza z Darią
3. + EUGENIUSZ GIELNIAK w 1. rocznicę śmierci od córki Małgorzaty z mężem i dziećmi

6.05 – piątek – św. Filipa i Jakuba
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Klary Czerniewskiej
2. + MATEUSZ ŻABIEREK od Łukasza Chojnackiego z rodziną
18.00
1. + JANINA ŁAPIGROSZ od Zofii i Stanisława Laskowskich
2. + IZYDOR SZCZEPANIAK od wnuczki Justyny z rodziną

7.05 – sobota
7.30
1. + TERESA WOŹNIAK od Kałużyńskiej z Grabowego z wnukiem
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI od Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie
18.00
1. + WOJCIECH KUBIAK od kuzyna Janusza z rodziną
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od córki Wioletty z Arkiem i dziećmi
3. O zdrowie dla KINGI

8.05 – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
8.00
1. + STANISŁAW KUJAWA
2. + ZYGMUNT I STEFANIA RYBACCY
10.00
+ STANISŁAW SZAFARA z okazji imienin
12.00
Za parafian
18.00
1. + DANUTA I KRZYSZTOF FILIPIAK oraz KRYSTYNA I JERZY MALINOWSCY od dzieci
2. + SZCZEPAN LENARTOWICZ od siostry Ireny

25 kwietnia – 1 maja 2016 r.

25. 04 – poniedziałek – św. Marka
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od rodziny Siwińskich z Pokoji
2. + ANNA WYDRA od rodziny Wydrzyńskich z Ruszkowa
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od siostrzeńca Arka z rodziną
2. + TERESA WOŹNIAK od córki Teresy z mężem i synami
3. + KAROL I SCHOLASTYKA MAJEWSCY z Kraśnicy od syna z rodziną

26.04 – wtorek
7.30
1. + RYSZARD KORDYLEWSKI od rodziny Gościniaków z Konina
2. + WOJCIECH KUBIAK od Wandy Dziublewskiej z rodziną
18.00
1. + JÓZEF ZASTAWA od bratanicy Barbary z rodziną Mireckich
2. + JANINA ŁAPIGROSZ od rodziny Wróblów i siostry Franciszki z mężem
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od rodziców i sióstr Żabierków z Kingą i Łukaszem
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od Sławomira i Elżbiety Antkowiaków z dziećmi
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od córki wuja Bronka Fabiszaka
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od chrześniaczki Iwony z rodziną
7. + ZOFIA BEKKER od Mariusza i Aurelii z synami
8. + SABINA KUBIAK od siostry Marianny z mężem i synem Zbigniewem

27.04 – środa
7.30
1. + KRYSTYNA KOPEĆ od Kazimierza Olejnika z rodziną
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od rodziny Żabierków z Osowiec
3. + JAROSŁAW JACKOWSKI uczestników pogrzebu
4. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od koleżanki Zosi Woźniak z rodziną
17.00
BIERZMOWANIE

28.04 – czwartek
7.30
1. + MATEUSZ ŻABIEREK od członków Klubu Honorowych Dawców Krwi przy naszej parafii
2. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od Jadwigi i Jerzego Garbarczyków z dziećmi
18.00
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od żony chrześniaka z synem i córką
2. + KAZIMIERZ ULAŃSKI w 1. rocznicę śmierci od żony Czesławy i córki Danuty z mężem i dziećmi
3. + JÓZEFA (f) ZIÓŁKOWSKA od wnuczki Izabeli z rodziną

29.04 – piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od sąsiadów: Hoch, Chmielewskich, Wypychowskich i Nowakowskich
2. + TERESA WOŹNIAK od rodziny Ptaków z dziećmi
18.00
1. + JANINA ŁAPIGROSZ od Dyrekcji i Pracowników Szkoły Podstawowej w Kawnicach
2. + ANNA WYDRA od wnuczki Magdaleny z Michałem i prawnuczkiem Franciszkiem
3. + WOJCIECH KUBIAK od wujka Kurzawy z rodziną

30.04 – sobota
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od pracowników Sądu Rejonowego w Koninie
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od Janiny i Kazimierza Katulskich
3. + JOLANTA JAGODZIŃSKA od cioci Jadzi i Jasi z rodziną z Kawnic
18.00
1. + JERZY KORDYLEWSKI od siostry Ireny
2. + JÓZEF ZASTAWA od bratanicy Elżbiety z mężem i rodziną Rogalińśkich
3. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od córki Doroty z mężem

1.05 – VI Niedziela Wielkanocna
8.00
1. + STEFANIA (f) I JÓZEF CHOJNACCY
2. + RYSZARD ANTKOWIAK z okazji imienin od żony, dzieci i wnuków
10.00
Intencja Żywego Różańca – Róża Matki Bożej z Lourdes
12.00
Za parafian
18.00
1. + JANUSZ SIECZKA w 1. rocznicę śmierci od rodziców i najbliższej rodziny
2. + JÓZEF KRZEMIŃSKI