Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 23.06 – 30.06.2019 r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2019 r.
8,00
1. + ANDRZEJ WIŚNIEWSKI 7 r. śm.
2. + GENOWEFA GIELNIAK od Janiny Gielniak z rodziną
10,00
1. + SABINA i CZESŁAW BUDEK
11,00 – Bielawy
1. + JANINA, ADAM, JAN KARPIŃSCY
12,00
1. + JACEK TOJER w Dzień Ojca od córek
18,00
1. + JAN KURZAWA i JAN KRASIŃSKI z okazji imienin
2. + KAZIMIERZ KALIŃSKI 2 r. śm.
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA PONIEDZIAŁEK 24.06.19 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od rodziny Targasińskich z Łężyna
2. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA 4 r. śm. od dzieci
18,00
1. W intencji próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo NMP Wspomożycielki Wiernych
2. + JAN FRANIKOWSKI od córki Renaty z mężem i synem
3. + JANINA JAWORSKA 1 r. śm.
WTOREK – 25.06.2019 r.
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od siostry Leokadii z rodziną
2. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od Barbary i syna Pawła
18,00
1. + MARIANNA JARZĄBEK od rodziny Nadolskich z córkami
2. + BARBARA ŁAWNICZAK od kuzynki Zofii z mężem
3. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od brata Kazimierza z rodziną
ŚRODA 26.06.2019 r.
7,30
1. + ANTONI KUJAWA od Aliny i Jarosława Kozłowskich z rodziną
2. + ZOFIA KOLIŃSKA od Sylwestra
18,00
1. + ZOFIA KUBIACZYK od Jana Samulczyka i Teresy z rodziną
2. + ANDRZEJ PYRZ od brata Zygmunta z żoną i dziećmi
3. + JANINA OSAJDA od rodzin: Pirańskich i Brylów z Rumina
CZWARTEK – 27.06.2019 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od rodziny Pujanów z dziećmi
2. O zdrowie i opiekę MB Pocieszenia dla ŁUKASZA i ALINY oraz ich nienarodzonego dziecka
18,00
1. + FELIKS GAPSKI od Beaty i Tomasza Urbańskich z dziećmi
2. + MICHAŁ, ZOFIA, MARIANNA, KRYSTYNA i HENRYK BANASZAK
3. + STANISŁAW WACZYŃSKI od sąsiada Jana Jaszczata z rodziną
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA PIĄTEK – 28.06.19 r.
7,30
1. + WOJCIECH KUJAWA od rodziny Babiaków
2. Przez wstawiennictwo MB Pocieszenia Pani Kawnickiej o łaskę mądrej decyzji przy wyborze szkoły oraz o zdrowie dla syna i żony
18,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od zakładu pracy „ Piekarnia Węglew”
2. + ZOFIA ORZECHOWSKA 2 r. śm.
3. + JOLANTA KUSZYŃSKA od Marii Staśkowiak
UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA SOBOTA – 29.06.19 r.
7,30
1. + PIOTR i REGINA RATAJCZYK
2. + ZYGMUNT i BRONISŁAWA(f) KOBOJEK
16,00
1. Ślub: AGNIESZKA GÓRSKA – JACEK ROSZAK
18,00
1. + PAWEŁ KINALSKI z okazji imienin
2. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od Anny i Dariusza Świerczewskich z dziećmi
3. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla JADWIGI w 75 rocznicę urodzin
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2019 r.
8,00
1. + JÓZEFA(f), ALEKSANDER, KAROL, MARIA, STEFAN i zmarli z rodziny KOWALSKICH
2. + HELENA i MARCELI WOŹNICCY (rodzice)
10,00
1. + CZESŁAW ŁUKASIEWICZ od Agaty i Mariusza Przybylskich
11,00 – Bielawy
1. Intencja Róży żywego Różańca pw. MB Nieustającej Pomocy
12,00
1. + ZA PARAFIAN suma odpustowa
18,00
1. + JÓZEFA(f) BANIECKA 10 r. śm. od córki i syna z rodziną
2. + MAREK MINKIN od Stelmaszyków, Haliny Nowickiej i Zofii Ziarniak.

INTENCJE MSZALNE 16.06 – 23.06.2019 r.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
XI tydzień zwykły 16.06.2019 r.
8.00
1. + Zmarli z rodziny DUSZYŃSKICH
2. + STANISŁAW HYŻY 38 r. śm.
10,00
1. + STANISŁAW (20 r. śm.), ZOFIA i CZESŁAW TYCZKOWSCY oraz JÓZEFA(f) i IGNACY WIECZOREK
11,00 – Bielawy
1. + IRENEUSZ GOŁDYN
12,00
1. + HELENA, ANTONI i KAZIMIERZ OLEJNIK od synowej i żony z Poznania
18,00
1. + SABINA i ZYGMUNT KARMOWSCY
2. + ANTONI KUJAWA od dyrekcji, czynnych i emerytowanych pracowników i nauczycieli S.P. w Kawnicach
PONIEDZIAŁEK 17.06.19 r.
7,30
1. + BARBARA ŁAWNICZAK od kuzyna Kazia z rodziną
2. + FELIKS GAPSKI od Przemka i Doroty Urbańskich
18,00
1. + RYSZARD I HELENA GŁĘBOCCY oraz WINCENTY KALISKI
2. + IRENA WIECZOREK od rodziny Staszaków
3. Dziękczynno – błagalna w 30 r. ślubu IWONY i ANDRZEJA
WTOREK – 18.06.2019 r.
7,30
1. + JANINA OSAJDA od rodziny Szatkowskich
2. + JÓZEFA(f) STASIAK 6 r. śm.
10,00
1. Zakończenie Roku Szkolnego
18,00
1. + ZBIGNIEW KOSIŃSKI od wuja Zygmunta z rodziną
2. + MARIAN PIECHOCKI 15 r. śm.
3. + IRENA WIECZOREK od rodziny Majchrowiczów
ŚRODA 19.06.2019 r.
7,30
1. + JOLANTA KUSZYŃSKA od rodzin: Sieminiskich i Gizów
2. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od siostrzenicy Karoliny z mężem i córką
18,00
1. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od sąsiadów Kowalskich
2. + JADWIGA SAMULCZYK od rodziny Maculis z rodziną
3. + IRENA WIECZOREK od Marka Wieczorka
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA CZWARTEK – 20.06.2019 r.
8,00
1. + WANDA ŁAWNICZAK i jej RODZICE od męża i dzieci
8,00 Bielawy
1. + MARIA, ADELA, TEKLA STOŻYK od sąsiadów
10,00
1. + GIELNIAK GENOWEFA od córki Barbary z mężem i synami
18,00
1. + WACŁAWA (f) i MARCIN ŚLIWIŃSCY
2. + ALINA PIECHOCKA od Heleny Jankowiak z Rosochy
PIĄTEK – 21.06.19 r.
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od kuzynki Małgorzaty z rodziną
2. + WOJCIECH KUJAWA od Michała Kubiaka z Lidką
3. + STANISŁAW WACZYŃSKI od rodzin: Chwacińskich i Chojnackich
18,00
1. + EWA SITO od wszystkich znajomych i przyjaciół rodziny
2. + IRENA KOZIARSKA 32 r. śm.
3. + JADWIGA PAWLAK 2 r. śm.
SOBOTA – 22.06.19 r.
7,30
1. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od Klaudii i Adama
2. + JACEK TOJER 2. r. śm.
11,00
1. + Dziękczynna z okazji 65 – tej rocznicy rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski
16,00
1. Ślub: AGATA TOMASZEWSKA – MATEUSZ WIĘCKOWSKI
17,00
1. Ślub: DARIA KUSZYŃSKA – MICHAŁ PUSZCZYŃSKI
18,00
1. + TADEUSZ WIECZOREK i jego RODZICE
2. + WACŁAWA(f) SZYGENDA od rodziny Szygendów z Lubcza
3. + SŁAWOMIR SZKUDELSKI od siostry Katarzyny
XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2019 r.
8,00
1. + ANDRZEJ WIŚNIEWSKI 7 r. śm.
2. + GENOWEFA GIELNIAK od Janiny Gielniak z rodziną
10,00
1. + SABINA i CZESŁAW BUDEK
11,00 – Bielawy
1. + JANINA, ADAM, JAN KARPIŃSCY
12,00
1. + JACEK TOJER w Dzień Ojca od Córek
18,00
1. + JAN KURZAWA i JAN KRASIŃSKI z okazji imienin
2. + KAZIMIERZ KALIŃSKI 2 r. śm.