Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 24.02 – 03.03.2019 r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.02.2019 r.
8.00
1. + STANISŁAW JARZĄBEK od rodzin: Karpińskich i Perlińskich z Kawnic
2. + GENOWEFA GIELNIAK od rodziny Kaliskich
10,00
1. + JÓZEF (11 r. śm.) i KACPER BRYL
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW, KATARZYNA ŚRUTOWSCY
12,00
1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla HELENY GŁOWACKIEJ w 80 rocznicę urodzin
18,00
1. + JÓZEF ( 16 r. śm.) i MARIANNA SAMULSCY
2. W intencji próśb i podziękowań do N.M.P. Wspomożycielki Wiernych
PONIEDZIAŁEK – 25.02.2019 r.
7,30
1. + KAZIMIERA LEWANDOWSKA od Doroty i Stanisława Frankiewiczów
18,00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od kuzyna Krystiana z rodziną
2. + STEFANIA WOŹNIAK od wnuczki Wiolety z rodziną
3. + WITOLD NOWICKI
WTOREK – 26.02.2019 r.
7,30
1. + BARBARA ŁAWNICZAK od rodziny Kulbaczów z Justyną
2. + MARIANNA JARZĄBEK od rodziny Pasterskich
18,00
1. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od chrześniaczki Marzeny z mężem i córkami
2. + WACŁAWA(f) SZYGENDA od męża Kazimierza Szygendy
3. + HENRYK SZCZEPANKIEWICZ od siostrzenicy Sabiny
ŚRODA – 27.02.2019 r.
7,30
1. + JANINA OSAJDA od Koła Gospodyń Wiejskich w Węglewie
2. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od uczestników pogrzebu
18,00
1. + GENOWEFA JAŃCZAK od Wioletty Kubiak z rodziną
2. + JAN PODLASIŃSKI 3 r. śm. syn NORBERT i JANINA 3 r. śm.
3. + DANUTA ŚWIĄTEK – WERCHLEWSKA , ALEKSANDER i KAZIMIERA ŚWIĄTEK
CZWARTEK – 28.02.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od Józefa i Romana Majewskich z rodziną
17,00 – Bielawy
1. ZA PARAFIAN
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od kolegi Józefa Perlińskiego z Goliny
2. + EWA SITO od męża Sławomira z synem Dominikiem
3. + ALINA NOWAKOWSKA od Marii Bocian
PIĄTEK – 01.03.19 r.
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Andrzeja i Wiesława Bartczaków
18,00
1. + MARTA, TEODOR, JERZY GANOWICZ oraz MARIANNA i LUDWIK RYBARCZYK
2. + WŁADYSŁAW KUKULSKI od Wojciecha i Wiesławy Pawlaków
3. + STEFANIA WOŹNIAK od wnuczki Ewy z rodziną
SOBOTA – 02.03.19 r.
7,30
1. + KRYSTYNA PAULIŃSKA od Czesławy Bartkowiak z rodziną
18,00
1. + MARIA i LEON ŻEROMSCY oraz JOANNA i ANTONI WIECZOREK
2. HELENA i JÓZEF w rocznicę 80 – tych urodzin
3. + JAN FRANIKOWSKI, RODZICE i zmarli z RODZINY od siostry Kanizji
VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.03.2019 r.
8,00
1. + ANNA i WŁADYSŁAW GRZELAK od syna Stanisława z rodziną
2. + HELENA HYŻA
10,00
1. Intencja Róży M.B. z Lourdes
11,00 – Bielawy
1. + ZOFIA, ROMAN, MARIUSZ SZYMCZAK
12,00
1. Dziękczynno – błagalna w 1 r. urodzin ŁUCJI
18,00
1. + STANISŁAW i WACŁAWA(f) MODELSCY w r. śm.
2. + RYSZARD FLISIAK od rodzin: Masłowskich, Miszlów i Przygodów

INTENCJE MSZALNE 17.02 – 24.02.2019 r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02.2019 r.
8,00
1. Dziękczynno błagalna w 50 rocznicę urodzin Andrzeja i 7 rocznicę urodzin Andrzejka
2. + JANINA, KAZIMIERZ, ZBYSŁAW ŻABIEREK
10,00
1. Dziękczynna za dar życia w dniu 37 urodzin Anny z prośbą o dalsze błogosławieństwo (od rodziców)
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW, WIKTORIA, FRANCISZEK ŚRUTOWSCY
12,00
1. + HALINA KULCZEWSKA od brata Hieronima z żoną
18,00
1. + EWA SITO od chrzestnego Rafała z rodziną
PONIEDZIAŁEK – 18.02.2019 r.
7,30
1. + STANISŁAW JARZĄBEK od rodziny Kalińskich z Biskupia i Lichenia oraz od Koteckich
2. + JANINA OSAJDA od uczestników pogrzebu
18,00
1. + GENOWEFA JAŃCZAK od Adama i Kazimierza Szubertów
2. + KSAWERA KOSIŃSKA od teściowej Rządkowskiej
WTOREK – 19.02.2019 r.
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Róży Żywego Różańca p.w. Wniebowzięcia N.M.P.
18,00
1. + MIECZYSŁAW RACINOWSKI 7 r. śm.
2. + STEFANIA WOŹNIAK od syna z żoną
ŚRODA – 20.02.2019 r.
7,30
1. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z obsługą z Goliny
18,00
1. + EUGENIUSZ NOWICKI od teściowej Zofii Ziarniak
2. + MARIANNA JARZĄBEK od uczestników pogrzebu
CZWARTEK – 21.02.2019 r.
7,30
1. + ANTONI KUJAWA od rodzin: Dębińskich i Kinalskich
17,00 – Bielawy
1. + GENOWEFA BUDNER od siostry Janki z rodziną
18,00
1. + KRYSTYNA PAULIŃSKA od Sabiny Paulińskiej z rodziną z Kraśnicy
2. + JANINA OSAJDA od córki Zofii z mężem
PIĄTEK – 22.02.19 r.
7,30
1. + MARIANNA POWAGA od chrześniaczki Anastazji, Józefa, Roberta, Bartosza Cieplińskich
2. + ZBIGNIEW KOSIŃSKI od rodziny Walczaków ze Spławia
18,00
1. + JÓZEF BANNIECKI od pracowników Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji Inspektoratu ZUS w Koninie
2. + FELIKSA(f) i JAN MACIEJEWSCY, HENRYK HYŻY
SOBOTA – 23.02.19 r.
7,30
1. + JAN JASTRZĘBSKI od Andrzeja Dąbrowskiego z rodziną
18,00
1. + DANIELA(f) JANCZAK od córki z mężem
2. + JÓZEF BARTCZAK od brata Andrzeja z żoną
3. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boga dla TOMASZA z okazji 18 – tych urodzin
VII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.02.2019 r.
8.00
1. + STANISŁAW JARZĄBEK od rodzin: Karpińskich i Perlińskich z Kawnic
2. + GENOWEFA GIELNIAK od rodziny Kaliskich
10,00
1. + JÓZEF (11 r. śm.) i KACPER BRYL
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW, KATARZYNA ŚRUTOWSCY
12,00
1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla HELENY GŁOWACKIEJ w 80 rocznicę urodzin
18,00
1. + JÓZEF ( 16 r. śm.) i MARIANNA SAMULSCY
2. W intencji próśb i podziękowań do N.M.P. Wspomożycielki Wiernych