Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 10.03 – 17.03.2019 r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019 r.
8.00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Sabiny i Józefa Chojnackich
2. + GRZEGORZ LESZCZYŃSKI od rodziców z okazji imienin
10,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
11,00 – Bielawy
1. + PIOTR, JÓZEFA(f), ZBIGNIEW FRĄTCZAK
12,00
1. + WŁADYSŁAW, STANISŁAWA(f), STANISŁAW i KAZIMIERZ LEWANDOWSCY
18,00
1. + KAZIMIERZ MARTYNOWICZ 5 r. śm.
2. + BARBARA ŁAWNICZAK od sąsiadów Zofii i Józefa Katulskich
PONIEDZIAŁEK – 11.03.2019 r.
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + MARIANNA JARZĄBEK od Piechockich i Lewandowskich
18,00
1. + MARIANNA POWAGA od chrześniaka Grzegorza oraz od rodzin: Dominiaków i Deruckich
2. + STEFANIA WOŹNIAK od Czesławy i Zbigniewa Sobczaków
3. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od cioci Marysi Walickiej i córek z rodzinami
WTOREK – 12.03.2019 r.
7,30
1. + EWA SITO od koleżanek Zosi i Jadzi
2. + ANTONI KUJAWA od rodziny Burskich
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + ROMUALD, JÓZEF, TADEUSZ, JÓZEFA(f), ANTONI ZIELIŃSCY i MARIA KWIATKOWSKA
3. + HENRYK SZCZEPANKIEWICZ od siostry Heni
ŚRODA 13.03.2019 r.
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + MARIANNA i BOGDAN ŁECHTAŃSCY
18,00
1. + JAN JASTRZĘBSKI od rodziny Hyżych
2. + EWA SITO od koleżanek i kolegów Dominika z pracy
3. + JÓZEF CIESIELSKI od Górnych z Rosochy
CZWARTEK – 14.03.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BANIECKI od Ireny Mikołajczyk z rodziną
2. + JÓZEF BARTCZAK od kuzynki Barbary z rodziną
17,00
1.  BIERZMOWANIE
2. + GENOWEFA RUSIN greg.
3. + WŁADYSŁAW KUKULSKI od rodziny Nowaków z rodziną
PIĄTEK – 15.03.19 r.
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
18,00
1. + GENOWEFA JAŃCZAK od całej społeczności szkolnej I LO im. Tadeusza Kościuszki w Koninie
2. Zbiorowa za zmarłych z okazji 15 dnia miesiąca
3. + ZDZISŁAW MAJEWSKI 2 r. śm.
SOBOTA – 16.03.19 r.
7,30
1. + KAZIMIERA(f) LEWANDOWSKA od Zakładu Pogrzebowego Dyderskich ze Starego Miasta
2. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od Radosława Kurzawy z rodziną oraz od Iwony Woźniak z rodziną
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + KSAWERA(f) KOSIŃSKA od Agnieszki i Grzegorza Szymańskich z rodziną
3. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla żony DOROTY z okazji urodzin
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2019 r.
8,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + WŁADYSŁAWA(f), ZOFIA, ADAM, ZYGMUNT MICHALAK
10,00
1. + MARIANNA i WŁADYSŁAW SOŁTYSIAK oraz zmarli z rodziny BEDNARKÓW
11,00 – Bielawy
1. Intencja Róży św. Józefa
12,00
1. + HALINA KULCZEWSKA od Karoliny z mężem i córkami
18,00
1. + KACPER I JÓZEF BRYL
2. + KAZIMIERA(f) i JÓZEF CHLEBOWSCY

INTENCJE MSZALNE 03.03 – 10.03.2019 r.

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.03.2019 r.
8,00
1. + ANNA i WŁADYSŁAW GRZELAK od syna Stanisława z rodziną
2. + HELENA HYŻA
10,00
1. Intencja Róży M.B. z Lourdes
11,00 – Bielawy
1. + ZOFIA, ROMAN, MARIUSZ SZYMCZAK
12,00
1. Dziękczynno – błagalna w 1 r. urodzin Łucji
18,00
1. + STANISŁAW i WACŁAWA(f) MODELSCY w r. śm.
2. + RYSZARD FLISIAK od rodzin: Masłowskich, Miszlów i Przygodów
PONIEDZIAŁEK – 04.03.2019 r.
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + KAZIMIERZ RATAJCZYK
18,00
1. + KAZIMIERZ KALIŃSKI z okazji imienin
2. + ANTONI KUJAWA od teściów Wasiaków
3. + RYSZARD NAWROCKI od sąsiadów Stefana i Elżbiety Czerniejewskich z rodziną
WTOREK – 05.03.2019 r.
7,30
1. + JAN JASTRZĘBSKI od wnuczki Sylwii z mężem i dziećmi
2. + JÓZEF BANIECKI od Jadwigi Rządkowskiej
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI
3. Dziękczynna za 90 lat życia z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boga dla MARIANA
ŚRODA POPIELCOWA – 06.03.2019 r.
8,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
10,00
1. + ZBIGNIEW KOSIŃSKI od kuzynek Ani i Sylwii z rodzinami
2. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od mamy Heleny
17,00 – Bielawy
1. + ZA PARAFIAN
18,00
1. + KAZIMIERA(f) LEWANDOWSKA od Barbary, Bartłomieja i Andrzeja Melerów
2. + JÓZEF DZIAŁAK 1 r. śm. od żony z synem i rodzeństwa z rodziną
CZWARTEK – 07.03.2019 r.
7,30
1. + GENOWEFA JAŃCZAK od rodziny Nadolskich z Zarzyna
2. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od rodziny Pławińskich ze Ślesina
17,00 – Bielawy
1. + MARIANNA JARZĄBEK od rodziny Karpińskich z Bielaw
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + JÓZEF BARTCZAK od rodziny Staszaków ze Świętego
3. + STANISŁAW JARZĄBEK od rodziny Stachowiaków z Rogoźna
PIĄTEK – 08.03.19 r.
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + WACŁAWA(f) SZYGENDA od siostry Ireny
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od OSP Węglew
2. + KRYSTYNA PRZYBYLSKA 7 r. śm. od męża z dziećmi
3. + WŁADYSŁAW KUKULSKI od żony
SOBOTA – 09.03.19 r.
7,30
1. + STANISŁAW JARZĄBEK od Gieni z Pyrzyc z rodziną
2. + ZOFIA KOLIŃSKA od uczestników pogrzebu
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + EUGENIUSZ NOWICKI od rodzin: Wrzesińskich i Konieczków
3. + STEFANIA WOŹNIAK od Józefy(f) Bryk z rodziną
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019 r.
8.00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Sabiny i Józefa Chojnackich
2. + GRZEGORZ LESZCZYŃSKI od rodziców z okazji imienin
10,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
11,00 – Bielawy
1. + PIOTR, JÓZEFA(f), ZBIGNIEW FRĄTCZAK
12,00
1. + WŁADYSŁAW, STANISŁAWA(f), STANISŁAW i KAZIMIERZ LEWANDOWSCY
18,00
1. + KAZIMIERZ MARTYNOWICZ 5 r. śm.
2. + BARBARA ŁAWNICZAK od bratowej Marii z mamą