Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 02.06 – 09.06.2019 r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.06.2019 r.
8.00
1. + ZYGMUNT (w 14 r. śm.) i HELENA LAZAREK
2. + BARBARA PLAMOWSKA od Urszuli i Władysława Oleszczaków z rodziną
10,00
1. + INTENCJA RÓŻY KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW
11,00 – Bielawy
1. + MARIAN SOSZYŃSKI
12,00
1. + ZOFIA ŁECHTAŃSKA od syna Pawła z rodziną
18,00
1. + EDWARD BARTCZAK 28 r. śm.
2. + FRANCISZEK ANTONIAK 13 r. śm.
PONIEDZIAŁEK 03.06.19 r.
7,30
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od rodzin: Żabierków i Chojnackich
18,00
1. + LESZEK SZCZEPANIAK od żony Elżbiety, córki Eweliny i syna Krzysztofa
2. + KRYSTYNA WOJTASZAK od rodzin: Idziaków, Łukasiewiczów i Kinalskich
WTOREK – 04.06.2019 r.
7,30
1. + ALINA PIECHOCKA od wnuczki Joanny z mężem i synami
18,00
1. + JANUSZ ŚRAMA od sołtysów Gminy Golina
2. + BOGUMIŁA(f) KSIĄŻKIEWICZ od Marii Tomczak i rodziny Lepczyków
ŚRODA 05.06.2019 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od rodzin: Kalinowskich i Szałeckich
2. + ANDRZEJ KANTORSKI od cioci Jadzi z Węglewa z rodziną
18,00
1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ZDZISŁAWY(f) z okazji urodzin
CZWARTEK – 06.06.2019 r.
7,30
1. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od Mariusza i Wioletty Puchalskich z dziećmi
17,00 Bielawy
1. ZA PARAFIAN
18,00
1. + EWA SITO od koleżanek i kolegów Dominika
2. + WŁADYSŁAW WALCZAK 15 r. śm.
PIĄTEK – 07.06.19 r.
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od rodziny Ozimskich ze Sławska
2. + ANTONINA, MARIA, EUGENIUSZ BEKKER
18,00
1. + JÓZEF BARTCZAK od Zuzanny Bartczak z rodziną
2. + JANINA OSAJDA od rodziny Osajdów z Wielołęki
3. Dziękczynno – błagalna w intencji ANNY BANASZAK z okazji 80 – tych urodzin. Od dzieci, wnuków i prawnuczki
SOBOTA – 08.06.19 r.
7,30
1. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od Teresy Łuczak z rodziną
2. + KAZIMIERZ MODRZEJEWSKI od Grażyny i Józefa Dopytalskich
18,00
1. + KAZIMIERA(f) LEWANDOWSKA od sąsiadów Janasów i Zawalów
2. + EDWARD PAWLACZYK w r. śm. oraz za syna MARIUSZA i RODZICÓW
3. + ZOFIA KOLIŃSKA od bratowej Marianny z rodziną
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 09.06.2019 r.
8,00
1. + ANNA i JÓZEF WALERIAŃCZYK
2. + JOANNA ADAMOWICZ od siostry Marii z wnuczką Katarzyną
10,00
1. + SEWERYNA(f) i LUCJAN WITKOWSCY
2. Dziękczynna z okazji 50 – tych urodzin MAŁGORZATY z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski
11,00 – Bielawy
1. + JAN, TERESA, KACPER KSIĄŻEK
12,00
1. ZA PARAFIAN
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od chrześniaczki Barbary z mężem i córką
2. + BOLESŁAWA(f) i MICHAŁ DZIUBLEWSCY

INTENCJE MSZALNE 26.05 – 02.06.2019 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05.2019 r.
8,00
1. + JOANNA, WIKTOR ŻEROMSCY oraz BRACIA
2. + GENOWEFA i JÓZEF PAWLAK
10,00
1. + ELŻBIETA i MICHAŁ KOŁODZIEJCZAK
11,00 – Bielawy
1. + KAROL i TADEUSZ TEMBŁOWSKI
12,00
1. + ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.
18,00
1. + STANISŁAWA(f), ZENON, BRONISŁAW SAMULSCY i WŁADYSŁAW MENTALEWICZ
2. + JÓZEFA(f) BANIECKA od córki i syna z rodziną
PONIEDZIAŁEK 27.05.19 r.
7,30
1. + JANINA OSAJDA od rodzin: Brzęckich, Jareckich, Kmieciaków
2. + JÓZEF KOSZAREK z okazji urodzin od mamy Czesławy
18,00
1. + EUGENIUSZ MACIEJEWSKI od rodziny Zbierskich
2. + STANISŁAW i LEOKADIA GARBARCZYK
3. Dziękczynna za 80 lat życia RAFAŁA z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski
WTOREK – 28.05.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od Graczyków z Konina
18,00
1. + JOLANTA KUSZYŃSKA od Tadeusza i Wandy Kuszyńskich z rodzinami
2. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI z okazji urodzin
3. + WŁADYSŁAW i ROMAN WOŹNIAK i za całą rodzinę WOŹNIAKÓW
ŚRODA 29.05.2019 r.
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od rodzin: Nowaków i Hameslów
2. + FELIKS GAPSKI od rodziny Rozmiarków
18,00
1. + EWA SITO od rodziny Walczaków
2. + WACŁAWA(f) SZYGENDA od sąsiadek Marioli i Liliany
CZWARTEK – 30.05.2019 r.
7,30
1. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od rodziny Woźniaków z ul. Zielona Dolina
2. + ZOFIA KUBIACZYK od Stefana i Zofii Kubiaczyków z Konina
17,00 – Bielawy
1. + ROMUALD
18,00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od wnuczki Katarzyny z narzeczonym Konradem
2. + WANDA (10 r. śm) i JAN DZIECIĄTKOWSCY
PIĄTEK – 31.05.19 r.
7,30
1. + ANTONI KUJAWA od rodziny Michalaków z Gniezna
18,00
1. + WOJCIECH KUJAWA od siostry Krystyny z mężem
2. + ANTONINA(f) i TADEUSZ od chrześniaczki Teresy
3. + JADWIGA SAMULCZYK od Mirki z rodziną
SOBOTA – 01.06.19 r.
7,30
1. + BARBARA ŁAWNICZAK od Marka z rodziną
2. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od siostrzeńca Rafała
17,00
1. ślub: JUSTYNA KAZIMIERCZAK – PATRYK NOWAK
18,00
1. + MARIANNA JARZĄBEK od Małgorzaty i Piotra Karpińskich i od Perlińskich
2. + JADWIGA DOOBERSZTYN (w rocznicę śmierci) i za RODZICÓW
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO     VII  NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.06.2019 r.
8.00
1. + ZYGMUNT (w 14 r. śm.) i HELENA LAZAREK
2. + BARBARA PLAMOWSKA od Urszuli i Władysława Oleszczaków z rodziną
10,00
1. + INTENCJA RÓŻY KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW
11,00 – Bielawy
1. + MARIAN SOSZYŃSKI
12,00
1. + ZOFIA ŁECHTAŃSKA od syna Pawła z rodziną
18,00
1. + EDWARD BARTCZAK 28 r. śm.
2. + FRANCISZEK ANTONIAK 13 r. śm.