Archiwa kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 24.03 – 31.03.2019 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  
8.00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. W intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki
10,00
1. + JÓZEF ZGÓRSKI z okazji imienin
11,00 – Bielawy 
1. + JÓZEF, STANISŁAWA(f), WINCENTY, MARIANNA KĘDZIERSCY
12,00
1. + DANIELA(f) JANCZAK od wnuków i prawnuków z rodziny Waleriańczyków
18,00
1. + JÓZEF BARTCZAK od chrzestnej Heleny Maciejewskiej z rodziną
PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO – 25.03.2019 r.
7,30 
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + DANUTA i KRZYSZTOF FILIPIAK, JÓZEF CZERNIEJEWSKI, WOJCIECH KOŁODZIEJCZAK w 28 r. śmierci
18,00
1. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od brata z rodziną
2. + STANISŁAW JARZĄBEK od rodzin: Michalewskich i Hanke
3. + JADWIGA GORZKIEWICZ z okazji urodzin
WTOREK –  26.03.2019 r. 
7,30
1. + GENOWEFA JAŃCZAK od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
2. + BOGUMIŁ BARTCZAK od uczestników pogrzebu
18,00 
1. + JÓZEF JAKUBOWICZ od Krzysztofa z rodziną
2. + GENOWEFA RUSIN greg.
3. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od rodziny Łukasiewiczów i chrześniaka Radka
ŚRODA  27.03.2019 r. 
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od wnuka Dominika z żoną Kingą
2. + GENOWEFA RUSIN greg.
18,00
1. + KAZIMIERA LEWANDOWSKA od Stanisławy Lewandowskiej z córkami z Izbicy
2. + WANDA SKRZYPCZAK 10 r. śm.
3. + JÓZEF CIESIELSKI od Wioletty i Błażeja Płóciennik
CZWARTEK – 28.03.2019 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od uczestników pogrzebu
2. O opiekę i błogosławieństwo Boże dla EWY i MIKOŁAJA z okazji urodzin
17,00 Bielawy
1. + WANDA i ZENON ŚWIECCY
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + RYSZARD GŁĘBOCKI (10 r. śm) i HELENA GŁĘBOCKA
3. + ALINA NOWAKOWSKA od Jadwigi Gbiorczyk 
PIĄTEK – 29.03.19 r. 
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + HALINA SZATKOWSKA od Andrzejewskich
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od cioci Heleny z dziećmi z Myszkowa
2. + JOANNA ADAMOWICZ od córki Anety z mężem Tomaszem i wnuczką Oliwią oraz od wnuczki Pauliny z mężem i prawnuczki Julki
3. + JÓZEF KOSZAREK od córki Małgorzaty z rodziną
SOBOTA – 30.03.19 r.
7,30
1. + BARBARA ŁAWNICZAK od koleżanki Kazi Skitek z rodziną
2. + MARIANNA JARZĄBEK od Róży Ż. R. pw. M.B. Rodzicielki
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + JÓZEF SZUBIŃSKI od rodziny Piaskowskich
3. O Boże błogosławieństwo dla wnuczki RADIKI, która przygotowuje się 
do I Komunii św.
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 
8,00
1. + JÓZEF BANIECKI od rodziny Jaworskich z Brzeźna
2. + IRENA, WŁADYSŁAW, RYSZARD, MACIEJ DYBCZAK
10,00
11,00 – Bielawy
1. + JÓZEFA (f)  SADOWSKA
12,00
1. + ZOFIA KOLIŃSKA od męża
18,00
1. + JÓZEF GARBARCZYK 1 r. śm. od żony i dzieci
2. + JOANNA ADAMOWICZ od rodziny Świątków z Węglewa
 

INTENCJE MSZALNE 17.03 – 24.03.2019 r

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 
 
8,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + WŁADYSŁAWA(f), ZOFIA, ADAM, ZYGMUNT MICHALAK
10,00
1. + MARIANNA i WŁADYSŁAW SOŁTYSIAK oraz zmarli z rodziny BEDNARKÓW
11,00 – Bielawy
1. Intencja Róży św. Józefa
12,00
1. + HALINA KULCZEWSKA od Karoliny z mężem i córkami
18,00
1. + KACPER I JÓZEF BRYL
2. + KAZIMIERA(f) i JÓZEF CHLEBOWSCY
PONIEDZIAŁEK – 18.03.2019 r.
7,30 
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + WACŁAWA SZYGENDA od sąsiada Chęcińskiego z żoną i rodziną
18,00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Doroty i Ryszarda Borek
2. + JÓZEF KORDYLEWSKI
WTOREK –  19.03.2019 r. Uroczystość św. Józefa
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od szwagierki Krysi z rodziną
2. + JÓZEF WRÓBEL z okazji imienin
18,00 
1. + JÓZEF ŁĘTOWSKI z okazji imienin
2. + JÓZEF SKRZYPCZAK
3. + GENOWEFA RUSIN greg.
ŚRODA  20.03.2019 r. 
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. O zdrowie dla Mikołaja
18,00
1. + MARIANNA POWAGA od sąsiadów: Działaków, Adaszaków i Modelskich
2. + WŁADYSŁAW KUKULSKI od brata z żoną
3. + ALINA, ZYGMUNT  i  KAZIMIERZ ZIĘTARSCY oraz zmarli z rodzin: ŚWIĄTKÓW I ZIĘTARSKICH
CZWARTEK – 21.03.2019 r.
7,30
1. + BARBARA ŁAWNICZAK od Ewy z rodziną
2. + ZOFIA KOLIŃSKA od sąsiadów Gorzkiewiczów i Mimierów
17,00 Bielawy
1. + MARIANNA JARZĄBEK od rodzin: Bugaj i Przebieracz
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + ZBIGNIEW KOSIŃSKI od kuzynki Agnieszki z rodziną z Konina
3. + HENRYK SZCZEPANKIEWICZ od Barbary Wiśniewskiej z rodziną
PIĄTEK – 22.03.19 r. 
7,30
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + BARBARA KAŹMIERSKA (4 r. śm.) oraz zmarli z rodziny KUBIAKÓW od męża z dziećmi 
18,00
1. + JÓZEF BANIECKI od Jaworskich z Paprotni
2. + EWA SITO od rodziny Michalaków
3. + JANINA OSAJDA od syna Jurka z Pawłem
SOBOTA – 23.03.19 r.
7,30
1. +  ANTONI KUJAWA od Haliny i Joli z rodzinami
2. + MARIANNA JARZĄBEK od rodziny Jabłońskich
18,00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. + DOMICELA DOMINIAK 1 r. śm.
3. + HELENA MATYSIAK oraz zmarli z rodziny MATYSIAKÓW i KLOSKE
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  
8.00
1. + GENOWEFA RUSIN greg.
2. W intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki
10,00
1. + JÓZEF ZGÓRSKI z okazji imienin
11,00 – Bielawy 
1. + JÓZEF, STANISŁAWA(f), WINCENTY, MARIANNA KĘDZIERSCY
12,00
1. + DANIELA(f) JANCZAK od wnuków i prawnuków z rodziny Waleriańczyków
18,00
1. + JÓZEF BARTCZAK od chrzestnej Heleny Maciejewskiej z rodziną