Archiwum kategorii: Kawnice/Bielawy

INTENCJE MSZALNE 31.05 – 07.06.2020 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
IX Tydzień Zwykły Rok A II 31.05.2020 r.
8,00
1. + GENOWEFA i CZESŁAW STAWSCY
2. + ROMAN, WŁADYSŁAW WOŹNIAK, za TEŚCIÓW i wszystkich zmarłych z rodziny WOŹNIAKÓW
10,00
1. + WŁADYSŁAW KĘDZIORA 21 r. śm. od wnuczki Ani z rodzicami
11,00 – Bielawy
1. + PIOTR, JÓZEFA(f) i ZBIGNIEW FRĄTCZAKOWIE
12,00
1. + MARIANNA NOWAK od córki Jadwigi z rodziną
18,00
1. + MARIANNA BEKKER od Chóru „CONSOLARE”
2. + ROMUALD ZIELIŃSKI
ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA
PONIEDZIAŁEK 01.06.2020 r.
7,30
1. + JULIANNA NOWAK od rodziny Wojciechowskich
2. + JACEK BUDEK od rodziny Robakowskich
18,00
1. + JADWIGA DOBERSZTYN i jej RODZICE
2. + MIROSŁAW BUGAJ od mamy
3. + KAZIMIERZ STASZAK od teściowej Sabiny Janiak
WTOREK – 02.06.2020 r.
7,30
1. + ANDRZEJ, PAWEŁ GÓRAK od rodziny Szczepaniaków z Kraśnicy
2. + JACEK DUDEK od Doroty i Krzysztofa Nowakowskich z rodziną
18,00
1. + ZENON BRUŹDZIAK (5 r. śm) od syna Piotra z rodziną
2. + MIROSŁAW MAZUREK od sąsiadów Antkowiaków
3. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od syna Jacka z rodziną
ŚRODA 03.06.2020 r.
7,30
1. + TELESFOR PAWLAK od Zakładu Pogrzebowego Rydzewskich ze Starego Miasta
2. + JÓZEF DUK od wnuczki Natalii z rodziną
3. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od dzieci kl. Vb ze SP w Kawnicach i ich rodziców
17,00 – Bielawy
1. + MARIANNA i STANISŁAW JARZĄBKOWIE o radość wieczną
18,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od wnuczki Agaty z Piotrem
2. + JADWIGA KOWALSKA od Róży Żywego Różańca pw. Wniebowzięcia NMP
3. + KAZIMIERZ STASZAK od szwagierki Haliny z rodziną
ŚWIĘTO J. CH. NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA CZWARTEK – 04.06.2020 r.
7,30
1. + DANUTA KOLIŃSKA od Czesławy Malanowskiej i rodziny Duk
2. + ZYGMUNT RAŹNY od rodziny Walaszczyków
18,00
1. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od teściów Wrzosków z Kowalewka
2. + MIROSŁAW BUGAJ od brata Jarosława z rodziną
3. + KAZIMIERZ STASZAK od szwagierki Ewy z rodziną
PIĄTEK – 05.06.2020 r.
7,30
1. + HELENA PAWLACZYK od chrześniaka Piotra z rodziną
2. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Stefaniaków z Poznania
3. + HIERONIM RUDKOWSKI od siostry Ewy
18,00
1. + WIRGINIA LISIECKA od rodziny Warzychowskich
2. + MIROSŁAW BUGAJ od brata Zbigniewa z rodziną
3. + KAZIMIERZ STASZAK od szwagierki Mirosławy z rodziną
SOBOTA – 06.06.2020 r.
7,30
1. + LUCYNA KRAKOWSKA od chrześniaka Adama z rodziną
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od szwagra Bogdana z Kamienia Górnej
3. + ANDRZEJ SĘDZIAK od brata Jana z rodziną
18,00
1. + HELENA OLSZYNA od Jolanty i Wiesława Nowińskich z rodziną
2. + NATALIA, WINCENTY, JÓZEF KALISCY
3. + JÓZEF LICZBIŃSKI od wnuczki Anny z rodziną
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
X Tydzień Zwykły Rok A II 07.06.2020 r.
8,00
1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI
2. + ANTONINA, MARIA i EUGENIUSZ BEKKER
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Apostołów
11,00 – Bielawy
1. + JANINA, JAN, ADAM KARPIŃSCY
12,00
1. Dziękczynna z okazji 50 rocznicy małżeństwa HONORATY i JÓZEFA z prośbą o błogosławieństwo Boga na następne lata
2. Dziękczynna z okazji 40 urodzin LESZKA oraz 25 rocznicy ślubu WIESŁAWY i MARKA z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boga i potrzebne łaski
18,00
1. + TADEUSZ RUTKOWSKI od córki Ewy
2. + HELENA MATYSIAK oraz zmarli z rodzin: MATYSIAKÓW i KLOSKE

INTENCJE MSZALNE 24.05 – 31.05.2020 r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 24.05.2020 r.
8,00
1. + GENNOWEFA i JÓZEF PAWLAK
2. + Zmarli z rodzin: DUSZYŃSKICH i JARZĘBICKICH
10,00
1. W intencji próśb i podziękowań zanoszonych przez przyczynę MB Wspomożycielki Wiernych
11,00 – Bielawy
1. Dziękczynna z okazji 60 lat OSP Bielawy z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich strażaków i o radość nieba dla zmarłych
12,00
1. + ANNA i HENRYK MIARA w rocznicę śmierci od dzieci
18,00
1. + KAZIMIERZ KATULSKI 3 r. śm. od żony z dziećmi
2. Dziękczynno błagalna z okazji 70 urodzin REGINY i o błogosławieństwo dla całej rodziny
UROCZYSTOŚĆ NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH
PONIEDZIAŁEK 25.05.2020 r.
7,30
1. + TADEUSZ MARCINIAK od rodzin Urzędowskich, Łakomych i Pawlińskich
2. + HELENA OLSZYNA od rodziny Sucharskich z Potaźnik
3. +
18,00
1. + MARIANNA NOWAK od Tomasza Rybackiego i Anny Bachanek z rodzinami
2. + JACEK JAROCKI od dyrekcji i pracowników SP w Kawnicach
3. + LEOKADIA MAZURCZAK od rodziny Mazurczaków
WTOREK – 26.05.2020 r.
7,30
1. + MARCIN WROTECKI od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
2. + JÓZEF DUK od syna Henryka z rodziną
3. + JULIANNA NOWAK od wnuka Łukasza
18,00
1. + MIROSŁAW MAZUREK od Druhów OSP w Kawnicach
2. + HELENA PAWLACZYK od Urszuli Jackowskiej z rodziną
3. + STANISŁAW PRZYBYLSKI od Józefa Drewniaka
ŚRODA 27.05.2020 r.
7,30
1. + JÓZEF LICZBIŃSKI od wnuka Dominika z rodziną
2. + JADWIGA KOWALSKA od Wandy Chojnackiej i Eweliny Sztublewskiej z rodziną
3. + JACEK BUDEK od siostry Agaty z mężem i od chrześniaczki Nikoli
17,00 – Bielawy
1. + ???????
18,00
1. + DANUTA KOLIŃSKA od Pawła z rodzicami
2. + WIRGINIA LISIECKA od koleżanek i kolegów z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
3. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od córki Małgorzaty z dziećmi
CZWARTEK – 28.05.2020 r.
7,30
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Dymków z Poznania
2. + WIKTOR,  JOANNA i BRACIA ŻEROMSCY
3. + HIERONIM RUDKOWSKI od uczestników pogrzebu
18,00
1. + ZOFIA MAZUREK od rodzin: Gorzkiewiczów i Matczaków
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od szwagierki Heleny i Adama z Dębicy
3. + MARIA GRZYBOWSKA od córki Sylwii
PIĄTEK – 29.05.2020 r.
7,30
1. + ZDZISŁAW PODLASIŃSKI od Jurka i Danki Modelskich z rodziną
2. + JULIA NOWAK od Ewy i Kazimierza Wesołowskich
3. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP w Kawnicach
18,00
1. + TELESFOR PAWLAK od Danuty i Andrzeja Wiśniewskich
2. + WOJCIECH KUJAWA od kuzynki Małgorzaty z rodziną
3. + STEFAN POGORZELSKI od Wioletty Pawlaczyk z rodziną
SOBOTA – 30.05.2020 r.
7,30
1. + LUCYNA KRAKOWSKA od cioci Heli z gór
2. + EDWARD MICHALAK od firmy „MAJERBUD”
3. + TADEUSZ KRANZ od Czesławy i Edmunda Krawców
18,00
1. + STEFANIA REJNIAK od siostry Zofii
2. + WANDA DZIECIĄTKOWSKA w r. śm. oraz WŁADYSŁAWA(f), JAN, RYSZARD, HENRYK i ZBIGNIEW
3. + SABINA CHOJNACKA od Jadzi i Jana Jackowskich z rodziną
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
IX Tydzień Zwykły Rok A II 31.05.2020 r.
8,00
1. + GENOWEFA i CZESŁAW STAWSCY
2. + ROMAN, WŁADYSŁAW WOŹNIAK, za TEŚCIÓW i wszystkich zmarłych z RODZINY WOŹNIAKÓW
10,00
1. + WŁADYSŁAW KĘDZIORA 21 r. śm. od wnuczki Ani z rodzicami
11,00 – Bielawy
1. + PIOTR, JÓZEFA(f) i ZBIGNIEW FRĄTCZAKOWIE
12,00
1. + MARIANNA NOWAK od córki Jadwigi z rodziną
18,00
1. + MARIANNA BEKKER od Chóru „CONSOLARE”
2. + Romuald Zieliński