kawnice.pl

kawnice.pl

Wrzesień 23rd, 2017 Kategoria: Intencje mszalne, Kawnice Autor: ks. Janusz Tokarczyk

INTENCJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

24 WRZEŚNIA – 01 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

 

24.09  –XXV niedziela zwykła
8.00 1.+ WACŁAWA (f) WŁADYSŁAW I ZMARLI Z RODZINY WYDRÓW

2. + HELENA, WŁADYSŁAW, ZDZISŁAW JAKUBOWSCY

 10.00 + ANNA KACPROWICZ od Marii Leśniewskiej oraz od chrześniaczki Anny Żabierek z rodziną 
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. W INTENCJI PRÓŹB I PODZIĘKOWAŃ DO NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

2. + TERESA KUZNOWICZ od syna Stefana z rodziną oraz od syna Kazimierza z rodziną

 
25.09 – poniedziałek
7.30 1. + ZDZISŁAW FRANKOWSKI od rodziny Przybylskich ze Rzgowa oraz od rodzin Cieślaków i Kozłowskich ze Sławska

2. DZIĘKCZYNNO – BŁAGALNA Z PROŚBĄ O POMOC BOŻĄ W ZDOBYWANIU WIEDZY  I  UMIEJĘTNOŚCI  DLA WERONIKI

18.00 1. + STANISŁAW KOLIŃSKI od kuzyna Ryszarda oraz od siostry Marianny z rodziną

2. + KAMILA (f) SĘDZIAK od rodzin: Michalaków, Woźniaków i Linka

3. +ROMAN ADAMICZ od chrześniaczki Anety z rodziną

     
26.09  –  wtorek
7.30 1. + JAN PRZYGODA od siostry Doroty i Janusza Szymańskich  z synami oraz od koleżanek i kolegów Bożeny i Beaty z Francji

2. + IRENA WIŚNIEWSKA od teściów Grajków z rodziną oraz od Anety i Józefa Grajek z rodziną

18.00 1. + JANINA WIATROWSKA od sąsiadów Przygodów i Szkudlarków oraz od Żywego Różańca Róży NMP Wspomożycielki Wiernych

2. + KRZYSZTOF KUZOWICZ od teściów Mirkiewiczów z Konina oraz od teściów Staszkiewiczów  z rodziną

3. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI (ojciec) Od żony Stefanii i synowej Iwony oraz od rodziny Bagińskich, Władysława i syna Daniela

 

27.09  –  środa
7.30 1. + CZESŁAWA (f) SROKA  Od zakładu pogrzebowego Dyderscy wraz z obsługą oraz od rodziny Budków

2. + PRZEMYSŁAW CYPEL od szwagierki Beaty z rodziną oraz od szwagierki Arlety z rodziną

18.00 1. + SYLWESTER RUTKOWSKI od cioci Ewy z mężem i córkami oraz od kuzyna Antoniego i Marii Kujawów z rodziną

2. + CZESŁAWA (f) ULAŃSKA od Reni i Wiesi z rodzinami oraz od rodziny Pawlaków z Węglewa

3. + STANISŁAW GRZYBOWSKI I JEGO RODZINA

 

28.09  – czwartek
7.30 1. + ZDZISŁAW MAJEWSKI od Ani i Bogdana z rodziną  oraz od Janka Ptaka z rodziną

2. + ZYGMUNT KOBYLAREK od syna Andrzeja z żoną, córkami i wnukami oraz od córki Wiesławy z mężem

18.00 1. + ADAM BYLEWSKI od szwagierki Bożeny oraz od córki Ewy z dziećmi

2. + GENOWEFA KRZEMIŃSKA od rodziny Szykownych

3. + GRAŻYNA KALISKA od sąsiadów z ulicy królewskiej

 

29.09  – piątek
7.30 1. + LUCJAN PALUTKA  od uczestników pogrzebu

2. + SABINA KARMOWSKA od wnuczki Justyny z rodziną oraz od wnuka Marcina

18.00 1. + WOJCIECH KUBIAK w 2 r. śmierci

2. + WANDA POGORZELSKA od Zygfryda i Roberta Pogorzelskich z rodziną oraz od chrześniaka Jacka z rodziną

3. + WACŁAW I MARIANNA GÓLCZYŃSCY, KAZIMIERZ I APOLONIA SZCZEPANIAK

30.09  – sobota
7.30 1. + MARTA GRABIA Od rodzin: Ziębów i Pajgis oraz od Ewy Nadolskiej z rodziną i mamą

2. +TADEUSZ URZĘDOWSKI od córki Małgorzaty z rodziną oraz od szwagra Henryka z rodziną Juszczaków

15.00 Ślub: MATEUSZ URBAŃSKI – MARIANNA NOWAK
16.00 Ślub: JUSTYNA KIMNES –  JACEK PODLASIŃSKI
17.00 Ślub: ANITA ŻABIEREK –  ŁUKASZ CHOJNACKI 
18.00 1. + STEFANIA ORZECHOWSKA od wnuczki Ani z rodziną

2. + JÓZEF ŁĘTOWSKI od syna Rafała z rodziną oraz od córki Joanny z rodziną

3. + JAN PRZYGODA od bratanicy Agnieszki z mężem i synem oraz od chrzestnej Anny z rodziną

01.10.17  –XXVI niedziela zwykła
8.00 1. + GRZEGORZ LESZCZYŃSKI  w 6 r. śmierci

2. + MICHALINA I TOMASZ ZIUKIEWICZ, STEFANIA (f) EDWARD GERLACH, JERY RUTKOWSKI

 10.00 INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA  od Róży: Królowa Różańca ???
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. + LESZEK STAŁANOWSKI w 4 r. śmierci

    + STEFANIA KAZIMIERCZAK w 4 r. śmierci

2. + STANISŁAWA (f) RYBICKA – CYNA  od rodzin: Cybulskich i Augustyniaków z Szyszyńskich Holendrów

 

Wrzesień 16th, 2017 Kategoria: Kawnice Autor: ks. Janusz Tokarczyk

INTENCJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

17 WRZEŚNIA – 24 WRZEŚNIA 2017 r.

 

17.09  –XXIV niedziela zwykła
8.00 1. + ALEKSANDRA (f), KAZIMIERZ KUBIAK  I FELIKSA (f) KOMASA

2. + GRZEGORZ RZĄDKOWSKI W 4 ROCZ. ŚM., JÓZEF RZĄDKOWSKI ZMARŁYCH RODZICÓW DABKÓW ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY od żony i mamy

 10.00 + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI  W 14 ROCZ. ŚM. 
12.00 1. IMIENINOWA KS. STANISŁAWA KANAFY

2. DZIĘKCZYNNA W 1 ROCZ. URODZIN DLA MIŁOSZA ZAWAL Z PROŚBĄ O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NA DALSZE LATA od rodziców i dziadków Janas

18.00 1. + EUGENIUSZ SYPNIEWSKI ORAZ JOANNA, MARIA, JÓZEF SYPNIEWSCY

2. + ANIELA MUCHA W 9 ROCZ. ŚM. od męża, dzieci i wnuków

 
18.09 – poniedziałek
7.30 1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI od cioci Wandy oraz kuzynów Joli, Karoliny i Jarka

2 .+ IRENA WIŚNIEWSKA od cioci Janiny Wróbel z synem oraz od chrzestnej Weroniki Majkowskiej

18.00 1.  INTENCJA WŁASNA IMIENINOWA KS. STANISŁAWA

2. + JANINA WIATROWSKA od sąsiadów Karmowskich oraz od sąsiadów Witasików

3. + GENOWEFA, CZESŁAW I WŁADYSŁAW MRÓWCZYŃSCY

4. PO OPERACJI O POWRÓT DO ZDROWIA DLA MICHAŁA

     

 

19.09  –  wtorek
7.30 1. JAN PRZYGODA od rodziny Ligockich ze Świątek orazod Zenona Karmowskiego z rodziną

2. + SABINA KARMOWSKA od syna Zenona  z żoną oraz od wnuka Patryka

18.00 1. + ZDZISŁAWA (f) SIEKIERA 2 rocz. śm.

2.  DZIĘKCZYNNO BŁAGALNA W 25 ROCZ. ŚLUBU MARIOLI I PAWŁA

3. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od córki Ilony z rodziną oraz od córki Karoliny z rodziną

 

20.09  –  środa
7.30 1. + CZESŁAWA (f) SROKA od Wiesławy Chęcińskiej z mężem i rodziną oraz od Haliny Leszczyńskiej z rodziną

2. + Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Danuty

18.00 1. + STEFANIA (f) ORZECHOWSKA od córki Barbary

2. + CZESŁAWA (f) ULAŃSKA od córki Danuty z mężem      Andrzejem, od wnuczka, od Barbary i Katarzyny, od wnuka Piotra i prawnuczki Pauliny oraz od brata Sylwka z żoną

3. + JÓZEF ŁĘTOWSKI od żony Marianny oraz od syna Marcina z rodziną

 

21.09  – czwartek
7.30 1. + STEFANIA (f) i ZYGMUNT ANTCZAK I ICH RODZICE

2. + TADEUSZ URZĘDOWSKI od syna Marcina z rodziną i od córki Marty z rodziną

18.00 1. + RYSZARD SUCHARSKI od rodziny Ostrowskich z Lipki oraz od rodziny Piaseckich ze Stawu

2. + STEFANIA ORZECHOWSKA od szwagierki Zofii Orzechowskiej z rodziną

3. + JERZY WOŹNIAK w 9 r. śmierci od żony z dziećmi

 

22.09  – piątek
7.30 1. + ZDZISŁAW MAJEWSKI od Lesława Karmowskiego z rodziną oraz od Grażyny Dąbek z rodziną i od Sylwka Karmowskiego z rodziną

2. DZIĘKCZYNNA W 5 ROCZNICĘ ŚLUBU  ELI  I  MARCINA

18.00 1. + STEFANIA (f)  I  ANTONI  DRZYMAŁA

2. + HERMENEGILDA  KOBIERSKA od Przybylskiej i rodziny Wasilewskich z Goliny oraz od Ciesielskiej z Goliny

3. + JAN  PRZYGODA  od córki Natalii z rodziną oraz od córki Beaty z mężem

23.09  – sobota
7.30 1. + MARTA GRABIA  od rodziny Śrutowskich i Simińskich oraz od rodziny Nowickich z Goliny

2. + KAZIMIERZ KATULSKI od teściowej Franikowskiej i Leszka Franikowskiego z rodziną

17.00 Ślub: KLAUDIA WITKOWSKA – MARIUSZ GOŃCZAK
18.00 1. + BRONISŁAWA (f) i PIOTR MENTALEWICZ

2. + NATALIA DOMSKA od matki chrzestnej z rodziną

3. + ADAM  BYLEWSKI od syna Roberta, Asi i Sary, oraz od Agnieszki z mężem Piotrem i córką Kingą

4. O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I POTRZEBNE ŁASKI DLA CAŁEJ RODZINY CHYŻY

24.09  – xxIV niedziela zwykła
8.00 1.+ WACŁAWA (f) WŁADYSŁAW I ZMARLI Z RODZINY WYDRÓW

2. + HELENA, WŁADYSŁAW, ZDZISŁAW JAKUBOWSCY

 10.00 + ANNA KACPROWICZ od Marii Leśniewskiej oraz od chrześniaczki Anny Żabierek z rodziną 
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. W INTENCJI PRÓŹB I PODZIĘKOWAŃ DO NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

2. + TERESA KUZNOWICZ od syna Stefana z rodziną oraz od syna Kazimierza z rodziną

 

Wrzesień 16th, 2017 Kategoria: Kawnice Autor: ks. Janusz Tokarczyk

INTENCJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

17 WRZEŚNIA – 24 WRZEŚNIA 2017 r.

 

17.09  – XXIV niedziela zwykła
8.00 1. + ALEKSANDRA (f), KAZIMIERZ KUBIAK  I FELIKSA (f) KOMASA

2. + GRZEGORZ RZĄDKOWSKI W 4 ROCZ. ŚM., JÓZEF RZĄDKOWSKI ZMARŁYCH RODZICÓW DABKÓW ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY od żony i mamy

 10.00 + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI  W 14 ROCZ. ŚM. 
12.00 1. IMIENINOWA KS. STANISŁAWA KANAFY

2. DZIĘKCZYNNA W 1 ROCZ. URODZIN DLA MIŁOSZA ZAWAL Z PROŚBĄ O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NA DALSZE LATA od rodziców i dziadków Janas

18.00 1. + EUGENIUSZ SYPNIEWSKI ORAZ JOANNA, MARIA, JÓZEF SYPNIEWSCY

2. + ANIELA MUCHA W 9 ROCZ. ŚM. od męża, dzieci i wnuków

 
18.09 – poniedziałek
7.30 1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI od cioci Wandy oraz kuzynów Joli, Karoliny i Jarka

2 .+ IRENA WIŚNIEWSKA od cioci Janiny Wróbel z synem oraz od chrzestnej Weroniki Majkowskiej

18.00 1.  INTENCJA WŁASNA IMIENINOWA KS. STANISŁAWA

2. + JANINA WIATROWSKA od sąsiadów Karmowskich oraz od sąsiadów Witasików

3. + GENOWEFA, CZESŁAW I WŁADYSŁAW MRÓWCZYŃSCY

4. PO OPERACJI O POWRÓT DO ZDROWIA DLA MICHAŁA

     

 

19.09  –  wtorek
7.30 1. JAN PRZYGODA od rodziny Ligockich ze Świątek orazod Zenona Karmowskiego z rodziną

2. + SABINA KARMOWSKA od syna Zenona  z żoną oraz od wnuka Patryka

18.00 1. + ZDZISŁAWA (f) SIEKIERA 2 rocz. śm.

2.  DZIĘKCZYNNO BŁAGALNA W 25 ROCZ. ŚLUBU MARIOLI I PAWŁA

3. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od córki Ilony z rodziną oraz od córki Karoliny z rodziną

 

20.09  –  środa
7.30 1. + CZESŁAWA (f) SROKA od Wiesławy Chęcińskiej z mężem i rodziną oraz od Haliny Leszczyńskiej z rodziną

2. + Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Danuty

18.00 1. + STEFANIA (f) ORZECHOWSKA od córki Barbary

2. + CZESŁAWA (f) ULAŃSKA od córki Danuty z mężem      Andrzejem, od wnuczka, od Barbary i Katarzyny, od wnuka Piotra i prawnuczki Pauliny oraz od brata Sylwka z żoną

3. + JÓZEF ŁĘTOWSKI od żony Marianny oraz od syna Marcina z rodziną

 

21.09  – czwartek
7.30 1. + STEFANIA (f) i ZYGMUNT ANTCZAK I ICH RODZICE

2. + TADEUSZ URZĘDOWSKI od syna Marcina z rodziną i od córki Marty z rodziną

18.00 1. + RYSZARD SUCHARSKI od rodziny Ostrowskich z Lipki oraz od rodziny Piaseckich ze Stawu

2. + STEFANIA ORZECHOWSKA od szwagierki Zofii Orzechowskiej z rodziną

3. + JERZY WOŹNIAK w 9 r. śmierci od żony z dziećmi

 

22.09  – piątek
7.30 1. + ZDZISŁAW MAJEWSKI od Lesława Karmowskiego z rodziną oraz od Grażyny Dąbek z rodziną i od Sylwka Karmowskiego z rodziną

2. DZIĘKCZYNNA W 5 ROCZNICĘ ŚLUBU  ELI  I  MARCINA

18.00 1. + STEFANIA (f)  I  ANTONI  DRZYMAŁA

2. + HERMENEGILDA  KOBIERSKA od Przybylskiej i rodziny Wasilewskich z Goliny oraz od Ciesielskiej z Goliny

3. + JAN  PRZYGODA  od córki Natalii z rodziną oraz od córki Beaty z mężem

23.09  – sobota
7.30 1. + MARTA GRABIA  od rodziny Śrutowskich i Simińskich oraz od rodziny Nowickich z Goliny

2. + KAZIMIERZ KATULSKI od teściowej Franikowskiej i Leszka Franikowskiego z rodziną

17.00 Ślub: KLAUDIA WITKOWSKA – MARIUSZ GOŃCZAK
18.00 1. + BRONISŁAWA (f) i PIOTR MENTALEWICZ

2. + NATALIA DOMSKA od matki chrzestnej z rodziną

3. + ADAM  BYLEWSKI od syna Roberta, Asi i Sary, oraz od Agnieszki z mężem Piotrem i córką Kingą

4. O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I POTRZEBNE ŁASKI DLA CAŁEJ RODZINY CHYŻY

24.09  –XXIV niedziela zwykła
8.00 1.+ WACŁAWA (f) WŁADYSŁAW I ZMARLI Z RODZINY WYDRÓW

2. + HELENA, WŁADYSŁAW, ZDZISŁAW JAKUBOWSCY

 10.00 + ANNA KACPROWICZ od Marii Leśniewskiej oraz od chrześniaczki Anny Żabierek z rodziną 
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. W INTENCJI PRÓŹB I PODZIĘKOWAŃ DO NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

2. + TERESA KUZNOWICZ od syna Stefana z rodziną oraz od syna Kazimierza z rodziną

 

Wrzesień 9th, 2017 Kategoria: Kawnice Autor: ks. Janusz Tokarczyk

INTENCJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

10 WRZEŚNIA – 17 WRZEŚNIA 2017 r.

 

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 1. + JÓZEF PAWLACZYK

2. + GENOWEFA RUSIN w I rocz. śm.

10.00 DZIĘKCZYNNA ZA DAR ŻYCIA Z OKAZJI 60 URODZIN BARBARY Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I POTRZEBNE ŁASKI od męża Jerzego i córki Anny 
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. + STANISŁAW GÓLCZYŃSKI

2. + ZOFIA I PIOTR DREWNIAK

 
11.09 – poniedziałek
7.30 1. + LECH MACUDZIŃSKI od uczestników pogrzebu oraz od zakładu pogrzebowego Dydzezcy ze Starego Miasta

2 .+  TADEUSZ URZĘDOWSKI od żony Wandy oraz od syna Sebastiana z rodziną

18.00 1. JANINA WIATROWSKA od chrześniaczki Danuty z mężem i dziećmi oraz od rodziny Sucharskich z Węglewa

2. KAZIMIERA (f) ANTONIAK od synowej Weroniki

 

 

12.09  –  wtorek
7.30 1. +JAN PRZYGODA od uczestników pogrzebu

2. + MICHAŁ KRNAFEL od Agnieszki z dziećmi

18.00 1. + STANISŁAW KALIŃSKI od chrześniaczki Moniki z rodziną oraz od brata Ryszarda z żoną

2. + HIERONIM SŁOMIANOWSKI od rodziny Ligockich z Adamowa

 

13.09  –  środa
7.30 1. + CZESŁAWA (f) SROKA od rodzin Leszczyńskich i Szustakowskich oraz od rodziny Szwydków

2. + MICHAŁ KRNAFEL od chrześniaczki Edyty z rodziną

18.00 1. + ZENON GULCZYŃSKI W 18 ROCZ. ŚM. I MARIANNA GULCZYŃSKA

2. + KAZIMIERZ GRABARCZYK W I ROCZ. ŚM. od Mamy z rodzeństwem

 

14.09  – czwartek Podwyższenie Krzyża  Świętego
7.30 1. + ZDZISŁAW MAJEWSKI od Grzegorza Roszaka z rodziną oraz od Marianny Roszak z Rodziną
18.00 1. + RYSZARD SUCHARSKI od kuzynki Danuty Przygody z rodziną oraz od Jerzego i Krystyny

2. + STANISŁAW MILAS od sąsiada Jarosława Orzechowskiego z dziećmi

 

15.09  – piątek
7.30 1. + ZDZISŁAW FRANKOWSKI od sąsiadów Wiśniewskich i Nadolskich oraz od Piekarskich

2. + ZYGMUNT KOBYLAREK od córki Teresy z mężem oraz od wnuczki Marleny z Kamilem

  1. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH Z RACJI 15 DNIA MIESIĄCA

2. + KAMILA SĘDZIAK od dziadków z Kawnic

 

16.09  – sobota

7.30 1. + MARTA GRABIA  od pracowników Rejonu Dystrybucji w Koninie oraz z rodziny Galantów
15.00

17.00

Ślub: Krajewska – Maćko z chrztem

Slub: Bachera – Bernat

18.00 1. + SYLWESTER RUTKOWSKI od żony Zdzisławy oraz od córki Małgorzaty z mężem i synami

2. +DANUTA I JERZY MALACZYŃSCY od siostrzeńca Tomasza

 

17.09  – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 1. + ALEKSANDRA (f), KAZIMIERZ KUBIAK  I FELIKSA (f) KOMASA

2. + GRZEGORZ RZĄDKOWSKI W 4 ROCZ. ŚM., JÓZEF RZĄDKOWSKI ZMARŁYCH RODZICÓW DABKÓW ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY od żony i mamy

 10.00 + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI  W 14 ROCZ. ŚM. 
12.00 1. IMIENINOWA KS. STANISŁAWA KANAFY

2. DZIĘKCZYNNA W 1 ROCZ. URODZIN DLA MIŁOSZA ZAWAL Z PROŚBĄ O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NA DALSZE LATA od rodziców i dziadków Janas

18.00 1. + EUGENIUSZ SYPNIEWSKI ORAZ JOANNA, MARIA, JÓZEF SYPNIEWSCY

2. + ANIELA MUCHA W 9 ROCZ. ŚM. od męża, dzieci i wnuków

 

 

Wrzesień 2nd, 2017 Kategoria: Kawnice Autor: ks. Janusz Tokarczyk

INTENCJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

03 WRZEŚNIA – 10 WRZEŚNIA 2017 r.

 

03.09  odpust parafialny M.B. pocieszenia
8.00 1. + JAN KURZAWA w I rocz. śm.

2. + ZYGMUNT i GENOWEFA MAJEWSCY, ZYGMUNT i ADELA MARCINIAK, NATALIA i KAZIMIERZ KAZIMIEROWSCY

10.00 INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA Róża M.B. Pocieszenia
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. + ANDRZEJ SZUBIŃSKI w 20 rocz. śm.

2. + FRANCISZEK  ANTONIAK w 11 rocz. śm.

 
04.09 – poniedziałek
7.30 1. + ZDZISŁAW MAJEWSKI od rodziny Włodarczyków oraz od rodziny Wiśniewskich, Podhoreckich i Marzol

2 .+  JADWIGA BALCERZAK od rodziny Młodożeńców i Janiszów

8.00 O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I POTRZEBNE ŁASKI  DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ RODZICÓW, NAUCZYCIELI, KATECHETÓW, WYCHOWAWCÓW, DYREKTORÓW SZKÓŁ W ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ ROKU SZKOLNYM
18.00 1. + SYLWESTER RUTKOWSKI od siostry Jadwigi z dziećmi oraz od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną

2. + HELENA URBANIAK od rodziny Słomianowskich z Piły

3. + BARBARA ROMAN (nazwisko) od chrześniaka Eugeniusza z rodziną

 

 

 

 

 

 

 

 

05  –  wtorek
7.30 1. +STANISŁAW KOPCZYŃSKI (ojciec) od Krystyny i Wiolety Piechockich oraz od rodziny  Bartczaków z Kawnic

2. O ZDROWIE DLA MARCINA MICHAŁOWSKIEGO  

18.00 1. + STANISŁAW KOLIŃSKI od kuzynostwa: Józefa Kolińskiego i Grażyny Nowickiej oraz od chrzestnej Bronisławy z Rodziną

2. + JANINA WIATROWSKA od wnuczki Anny z Kanem oraz od wnuczki Moniki i wnuka Marcina z Moniką

3.  + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od żony oraz od syna Roberta z rodziną

 

06.09  –  środa
7.30 1. + CZESŁAWA (f) SROKA od uczestników pogrzebu

2. + SABINA KARMOWSKA od syna Jarosława z żoną Barbarą oraz od córki Danieli Szczepańskiej z mężem

18.00 1. + JANUSZ GRZYBOWSKI w I rocz. śm. – od siostry z mężem

2. ZA ZMARŁYCH Z RODINY PAŁASZÓW I PAWLACZYKÓW

3.  + CZESŁAWA (f) ULAŃSKA od syna Wojciecha z żoną oraz od syna Sławka z żoną Zofią i rodziną

 

07.09  – czwartek
7.30 1. + JÓZEF ŁĘTOWSKI od rodziny Bidzińskich z Konina oraz od Dyderskich i zakładu pogrzebowego z Konina z obsługą

2. + PRZEMYSŁAW CYPEL od wujka Andrzeja z rodziną oraz od siostrzenicy Karoliny zmężem Dawidem i córką Gabrielą

18.00 1. + O NOWE POWOŁANIA DO ŻYCIA KAPŁAŃSKIEGO            I ZAKONNEGO DLA MŁODZIEŻY SZCZEGÓLNIE Z NASZEJ PARAFII.

2. + RYSZARD SUCHARSKI od córki aAgaty z rodziną oraz kuzynki Kazi z rodziną

3. + STEFANIA ORZECHOWSKA od Eugeniusza Banaszaka z rodziną

 

 

 

08.09  – piątek – NARODZENIE nmp
7.30 1. + KAZIMIERZ KATULSKI od żony Janiny oraz od córki Iwony z rodziną

2. + DANIELA FRĄTCZAK od uczestników pogrzebu

10.00 1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI od cioci Marysi Jackowskiej oraz kuzyna Tomka Jackowskiego z rodziną

2. + IRENA WIŚNIEWSKA od siostry Małgorzaty z rodziną oraz siostry Zofii z synem

18.00

 

1. + ANTONI, GENOWEFA, ELŻBIETA JACKOWSCY

2. + HERMENEGILDA KOBIELSKA od wnuka Grzegorza z rodziną oraz od wnuka Jarosława

3.  + JAN PRZYGODA od żony Bożeny i Rafała oraz od brata Jerzego z żoną

09.09  – sobota
7.30 1. + MARTA GRABIA od uczestników pogrzebu

2. + JÓZEF JAŃCZAK od uczestników pogrzebu

16.00 Ślub: Wasiak – Majdziński
18.00 1. + ZMARŁYCH Z RODZINY WITKOWSKICH, RUSINÓW, ALEKSANDRA (f) I GRZEGORZ KUBIAK ORAZ BARBARĘ KAZIMIERSKĄ

2. +WANDA POGORZELSKA od córki Wioletty z mężem i dziećmi oraz od teściowej Haliny Pawlaczyk

3. + ADAM BYLEWSKI od żony Grażyny oraz od córki Żanety i Michała

10.09  – xxiii niedziela zwykła
8.00 1. + JÓZEF PAWLACZYK

2. + GENOWEFA RUSIN w I rocz. śm.

 10.00 DZIĘKCZYNNA ZA DAR ŻYCIA Z OKAZJI 60 URODZIN BARBARY Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO od męża Jerzego i córki Anny 
12.00 ZA PARAFIAN
18.00 1. + STANISŁAW GÓLCZYŃSKI

2. + ZOFIA I PIOTR DREWNIAK

 

  • Menu

    • Aktualności
    • Archiwum
    • Kolęda
    • św. Dominik Savio
  • Msze św. / Odpusty

    NIEDZIELA
    8:00,10:00,12:00 i 18:00

    DNI POWSZEDNIE
    7:30 i 18:00

    ODPUSTY
    1. MB Pocieszycielki Strapionych - główny odpust w niedzielę po 28 sierpnia

    2. MB Nieustającej Pomocy - w niedzielę po 27 czerwca