Archiwum kategorii: Intencje mszalne

Śp. Helena Głowacka – intencje

WYKAZ INTENCJI MSZALNYCH ZAMÓWIONYCH NA POGRZEBIE
śp. Heleny Głowackiej
w dniu 30 maja 2020 r. w Kawnicach

1. 09.06.2020 r. godz. 7,30
Od uczestników pogrzebu
2. 20.06.2020 r. godz. 7,30
Od córki Barbary z mężem Romanem i wnukami Pawłem i Tomaszem
3. 27.06.2020 r. godz. 7,30
Od syna Romualda z żoną Jolantą
4. 08.07.2020 r. godz. 7,30
Od wnuczki Agnieszki Szymańskiej z mężem Adamem i wnukami Wojciechem i Ignacym
5. 16.07.2020 r. godz. 18,00
Od wnuka Bartosza Głowackiego z żoną Katarzyną i wnukiem Antosiem
6. 22.07.2020 r. godz. 7,30
Od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
7. 31.07.2020 r. godz. 18,00
Od Jolanty i Piotra Dziopa
8. 10.08.2020 r. godz. 18,00
Od rodziny Strajch z Goliny
9. 19.08.2020 r. godz. 7,30
Od Grażyny i Wojciecha Modelskich
10. 26.08.2020 r. godz. 8,00 (M B Częstochowska)
Od sąsiadów Marzeny i Andrzeja Szymańskich z synami
11. 01.09.2020 r. godz. 18,00
Od rodzin: Głowackich i Stokowskich ze Ślesina
12. 08.09.2020 r. godz. 7,30
Od bratowej Heleny z synem Józefem z rodziną
13. 23.09.2020 r. godz. 18,00
Od rodziny Kiełbasów
14. 29.09.2020 r. godz. 18,00
Od rodziny Rumińskich
15. 06.10.2020 r. godz. 18,00
Od Marii z mężem i Leszka z żoną
16. 16.10.2020 r. godz. 7,30
Od rodziny Głowackich z Kalisza
17. 28.10.2020 r. godz. 18,00
Od chrześniaczki Anny Sawickiej z rodziną
18. 10.11.2020 r. godz. 18,00
Od Ani i Waldka Dryjańskich z rodziną

INTENCJE MSZALNE 31.05 – 07.06.2020 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
IX Tydzień Zwykły Rok A II 31.05.2020 r.
8,00
1. + GENOWEFA i CZESŁAW STAWSCY
2. + ROMAN, WŁADYSŁAW WOŹNIAK, za TEŚCIÓW i wszystkich zmarłych z rodziny WOŹNIAKÓW
10,00
1. + WŁADYSŁAW KĘDZIORA 21 r. śm. od wnuczki Ani z rodzicami
11,00 – Bielawy
1. + PIOTR, JÓZEFA(f) i ZBIGNIEW FRĄTCZAKOWIE
12,00
1. + MARIANNA NOWAK od córki Jadwigi z rodziną
18,00
1. + MARIANNA BEKKER od Chóru „CONSOLARE”
2. + ROMUALD ZIELIŃSKI
ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA
PONIEDZIAŁEK 01.06.2020 r.
7,30
1. + JULIANNA NOWAK od rodziny Wojciechowskich
2. + JACEK BUDEK od rodziny Robakowskich
18,00
1. + JADWIGA DOBERSZTYN i jej RODZICE
2. + MIROSŁAW BUGAJ od mamy
3. + KAZIMIERZ STASZAK od teściowej Sabiny Janiak
WTOREK – 02.06.2020 r.
7,30
1. + ANDRZEJ, PAWEŁ GÓRAK od rodziny Szczepaniaków z Kraśnicy
2. + JACEK DUDEK od Doroty i Krzysztofa Nowakowskich z rodziną
18,00
1. + ZENON BRUŹDZIAK (5 r. śm) od syna Piotra z rodziną
2. + MIROSŁAW MAZUREK od sąsiadów Antkowiaków
3. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od syna Jacka z rodziną
ŚRODA 03.06.2020 r.
7,30
1. + TELESFOR PAWLAK od Zakładu Pogrzebowego Rydzewskich ze Starego Miasta
2. + JÓZEF DUK od wnuczki Natalii z rodziną
3. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od dzieci kl. Vb ze SP w Kawnicach i ich rodziców
17,00 – Bielawy
1. + MARIANNA i STANISŁAW JARZĄBKOWIE o radość wieczną
18,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od wnuczki Agaty z Piotrem
2. + JADWIGA KOWALSKA od Róży Żywego Różańca pw. Wniebowzięcia NMP
3. + KAZIMIERZ STASZAK od szwagierki Haliny z rodziną
ŚWIĘTO J. CH. NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA CZWARTEK – 04.06.2020 r.
7,30
1. + DANUTA KOLIŃSKA od Czesławy Malanowskiej i rodziny Duk
2. + ZYGMUNT RAŹNY od rodziny Walaszczyków
18,00
1. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od teściów Wrzosków z Kowalewka
2. + MIROSŁAW BUGAJ od brata Jarosława z rodziną
3. + KAZIMIERZ STASZAK od szwagierki Ewy z rodziną
PIĄTEK – 05.06.2020 r.
7,30
1. + HELENA PAWLACZYK od chrześniaka Piotra z rodziną
2. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Stefaniaków z Poznania
3. + HIERONIM RUDKOWSKI od siostry Ewy
18,00
1. + WIRGINIA LISIECKA od rodziny Warzychowskich
2. + MIROSŁAW BUGAJ od brata Zbigniewa z rodziną
3. + KAZIMIERZ STASZAK od szwagierki Mirosławy z rodziną
SOBOTA – 06.06.2020 r.
7,30
1. + LUCYNA KRAKOWSKA od chrześniaka Adama z rodziną
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od szwagra Bogdana z Kamienia Górnej
3. + ANDRZEJ SĘDZIAK od brata Jana z rodziną
18,00
1. + HELENA OLSZYNA od Jolanty i Wiesława Nowińskich z rodziną
2. + NATALIA, WINCENTY, JÓZEF KALISCY
3. + JÓZEF LICZBIŃSKI od wnuczki Anny z rodziną
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
X Tydzień Zwykły Rok A II 07.06.2020 r.
8,00
1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI
2. + ANTONINA, MARIA i EUGENIUSZ BEKKER
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Apostołów
11,00 – Bielawy
1. + JANINA, JAN, ADAM KARPIŃSCY
12,00
1. Dziękczynna z okazji 50 rocznicy małżeństwa HONORATY i JÓZEFA z prośbą o błogosławieństwo Boga na następne lata
2. Dziękczynna z okazji 40 urodzin LESZKA oraz 25 rocznicy ślubu WIESŁAWY i MARKA z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boga i potrzebne łaski
18,00
1. + TADEUSZ RUTKOWSKI od córki Ewy
2. + HELENA MATYSIAK oraz zmarli z rodzin: MATYSIAKÓW i KLOSKE