Archiwum kategorii: Aktualności

Kolęda 2019/20

ROZKŁAD KOLĘDY NA ROK 2019/2020
(ewentualne zmiany zostaną ogłoszone odpowiednio wcześnie)
27 grudnia – piątek
Myśliborskie Holendry (1 kapłan) od 10.00
Kolno (2 kapłanów) od 10.00
Kolonia Golina (1 kapłan) od 10.00
28 grudnia -sobota
Węglewskie Holendry (2 kapłanów) od 10.00
Węglew Kolonia – osiedle Zielona Dolina oraz dwa domy przyległe (1 kapłan) od 10.00
Węglew: ul. Stefana Batorego i Spółdzielcza Bociania (1 kapłan) od 10.00
29 grudnia – niedziela
30 grudnia – poniedziałek
Kawnice – ul. Królewska (4 kapłanów) od 15.00
31 grudnia – wtorek – Sylwester
01 stycznia – środa – Nowy Rok
02 stycznia – czwartek
Węglew Kolonia – ul. Dębowa za torami, Zarzyn i Rosocha Kolonia – ul. Miła (2 kapłanów) od 15.00, Kawnice Kolonia i Węglew Kolonia – ul. Rubinowa, ul. Perłowa i ul. Diamentowa – domy przy cmentarzu w kierunku torów oraz całe osiedle za cmentarzem (2 kapłanów) od 15.00
03 stycznia – pierwszy piątek miesiąca
04 stycznia – sobota
Węglew i Węglew Kolonia – ul. Bukowa i przyległe: Orzechowa i Brzozowa, ul. Bursztynowa i przyległe: Złota, Szmaragdowa i Szafirowa (4 kapłanów) od 10
05 stycznia – niedziela
06 stycznia – poniedziałek Objawienie Pańskie – Trzech Króli
07 stycznia – wtorek
Węglew i Węglew Kolonia – Józefa Chełmońskiego, Jacka Malczewskiego, Tadeusza Kantora, Wojciecha Kossaka, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego – (4 kapłanów) od 15.00
08 stycznia -środa
Węglew Kolonia – ul. Jana III Sobieskiego (2 kapłanów) od 15.00
Węglew i Węglew Kolonia – ul. Bolesława Śmiałego i Władysława Jagiełły (2 kapłanów) od 15.00
09 stycznia -czwartek
Kawnice Kolonia (3 kapłanów) od 15.00
Kawnice – ul. Zielona (1 kapłan) od 15.00
10 stycznia – piątek
Węglew ul. Mieszka I(1 Kapłan) od 15.00
Węglew i Węglew Kolonia – ul. Królewska(3 kapłanów) od 15.00

11 stycznia – sobota

Kawnice – ul. Kwiatowa II 10-105 ( 1 kapłan), od 10.00
Kawnice – ul. Kwiatowa, Orzechowa (1 kapłan) od 10.00
Kawnice za torami (2 kapłanów) od 10.00

12 stycznia – niedziela

13 stycznia -poniedziałek
Głodowo (4 kapłanów) 15.00

14 stycznia – wtorek
Węglew Kolonia – ul. Dębowa i przyległe (Jodłowa, Pod Lipami, Cyprysowa, oś. Ciche (między jodłową i cyprysową) i Szmaragdowa, Turkusowa, Topazowa) (3 kapłanów) od 15.00

15 stycznia – środa
Kraśnica – Wieś z Kolonią Przyległą ( 4 kapłanów) od 15.00
16 stycznia – czwartek
Rosocha i Rosocha Pierwsza(4 kapłanów) od 15.00
17 stycznia – piątek
Rosocha Druga, Rosocha Trzecia, Rosocha Kolonia ulica Pod Sosnami i ulica Maniusin (oprócz ul. Miłej) (4 kapłanów) od 15.00
18 stycznia – sobota
Kraśnica Kolonia – ulice: Nad Stawami, Młynki Kraśnickie, Nadwarciańska i Liliowa oraz domy od Konina do Węglewa Kolonii po obu stronach DK nr 92 i domy do torów i za torami (4 kapłanów) od 10.00
19 stycznia – niedziela – KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA od godz. 15,00
20 stycznia – poniedziałek
Bielawy – ul. Południowa, Kawnicka, Sowia, Osiedle przy szkole (4 kapłanów) od 15.00

21 stycznia – wtorek
Bielawy – ul. Północna, Miodowa, Zaciszna i Jarzębinowa (4kapłanów) od 15.00