Archiwum autora: Krzysztof

INTENCJE MSZALNE 27.09 – 04.10.2020 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09 – 04.10.2020 r.
8,00
1. + WACŁAWA(f) i WŁADYSŁAW HAJEWSCY oraz zmarli z rodziny WYDRÓW
2. + WANDA DOMINIAK 3 r. śm.
10,00
1. + MICHAŁ, ZOFIA, MARIANNA, KRYSTYNA I HENRYK BANASZAK
2. + HALINA TYBURSKA (4 greg.)
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Pauliny Ozimskiej i Agnieszki Koc z rodzinami
12,00
1. UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.
18,00
1. + MICHALINA i TOMASZ ZINKIEWICZ, STEFANIA i EDWARD GERLACH, JERZY RUTKOWSKI
2. + HELENA, WŁADYSŁAW i ZDZISŁAW JAKUBOWSCY
PONIEDZIAŁEK – 28.09.2020 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (5 greg.)
2. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Krzysztofa i Joanny Lewandowskich z synami
3. O Boże błogosławieństwo, siły duchowe i fizyczne dla JOANNY RUSIN z okazji urodzin
18,00
1. + TADEUSZ KRAKOWSKI od rodziny Budków
2. + JADWIGA KOWALSKA od Heleny Pawlaczyk z rodziną
3. + GRZEGORZ LESZCZYŃSKI (9 r. śm.) oraz ANTONI I BRONISŁAWA(f) LESZCZYŃSCY
WTOREK 29.09.2020 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (6 greg.)
2. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodzin: Antkowiaków i Przybysławskich z Goliny
18,00
1. + HELENA GŁOWACKA od rodziny Rumińskich
2. + IRENA i STANISŁAW ZAWODNIAK
3. + WOJCIECH KUBIAK 5 r. śm.
ŚRODA – 30.09.20 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (7 greg.)
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodzin: Jaskólskich i Zastawów
18,00
1. + MARIANNA NAOWAK od Tomka Kacprowicza z rodziną
2. + ANNA PILARSKA 1 r. śm.
3. + HIERONIM RUDKOWSKI od rodzin: Czajków i Szymańskich
CZWARTEK – 01.10.20 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (8 greg.)
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od treściowej Marii z synem
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Antkowiaków
2. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od Jana i Wandy Kaźmierczaków
3. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od Wspólnoty Rodzin
PIĄTEK – 02.10.20 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Heleny Jackowskiej z rodziną
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla MARIANNY z okazji urodzin
18,00
1. + HENRYK GRZYBOWSKI od siostrzenic Grażyny i Aleksandry z rodzinami
2. + SABINA CHOJNACKA od kuzynek Haliny i Lucyny
3. + HALINA TYBURSKA (9 greg.)
SOBOTA – 03.10.20 r.
7,30
1 + HALINA TYBURSKA (10 greg.)
2 + RÓŻA CEGLAREK od dyrekcji i pracowników S P w Kawnicach
3 + TERESA KARMELITA z okazji imienin od dzieci
16,30
1. ślub: Marta – Bartosz
18,00
1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa ANNY i WIESŁAWA SZWACIŃSKICH z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
2. + NINA CIESIELSKA od Magdy i Marka Czerniejewskich z rodziną
3. + ADAM KULCZYCKI od Karoliny, Piotra i Olka
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2020 r.
8,00
1. + HALINA TYBURSKA (11 greg.)
2. Dziękczynna za 25 lat małżeństwa ANETY i MICHAŁA z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Aniołów
11,00 – Bielawy
1. + JAN BUDNER od Pauliny i Łukasza Ozimskich z córką
12,00
1. + TELESFOR PAWLAK od chrześniaka Krzysztofa z żoną
18,00
1. + Za zmarłych z rodzin: WALERIAŃCZYKÓW, SZYMAŃSKICH i STEFAŃSKICH
2. + JULIANNA NOWAK od rodziny Wawrzyniaków

INTENCJE MSZALNE 20.09 – 27.09.2020 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020 r.
8,00
1. + HELENA i JÓZEF PAWLACZYKOWIE
2. + STEFANIA i ZYGMUNT ANTCZAKOWIE i ich RODZICE
10,00
1. + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI 18 r. śm. od żony
2. + EUGENIUSZ PĘDOWSKI od Marianny Kordyl i rodziny Byczyków
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Wadelskich z Zarzyna
12,00
1. + MARIAN SZCZUBLEWSKI 10.r. śm. od Małgorzaty z córkami i mamą
18,00
1. + GRZEGORZ ( w r. śm) i JÓZEF RZĄDKOWSCY od mamy i żony
2. + JULIANNA NOWAK od Magdy Koppe z rodziną
PONIEDZIAŁEK 21.09.2020 r.
7,30
1. + ZOFIA KASZUBSKA od Adriana z rodziną
2. Dziękczynna za 90 lat życia z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata od córki Lucyny z mężem Grzegorzem z grupy AA Sudecka
18,00
1. + EDWARD JÓZEF MICHALAK od rodziny Borowskich
2. + MARIAN ZIMNY od sąsiadów
3. + EUGENIUSZ WAWRZYNIAK od sąsiadów Kurczodynów
WTOREK – 22.09.2020 r.
7,30
1. + TERESA KARMELITA od syna Adama z żoną i synem
2. + JAN BUDNER od siostry Stefanii
18,00
1. + MARIANNA NAOWAK od Bogusi Szczepaniak i Basi Ptak z rodzinami
2. + STEFANIA i ANTONI DRZYMAŁOWIE
3. + JÓZEF GRABAREK od rodzin: Świątków i Jędro z Kraśnicy
ŚRODA 23.09.2020 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Koninie
2. O łaskę uzdrowienia dla syna Zbigniewa
18,00
1. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od Elżbiety Wroteckiej z rodziną
2. + HELENA GŁOWACKA od rodziny Kiełbasów
3. + SZYMON WAWRZYNIAK od Ireny i Rafała Pyrzyńskich
CZWARTEK – 24.09.20 r.
7,30
1. + CZESŁAW KUŹMIEROWSKI od Zakładu Pogrzebowego Dyderskich ze Starego Miasta
2. + HALINA TYBURSKA (1 gregorianka)
18,00
1. + BRONISŁAWA i PIOTR MENTALEWICZOWIE
2. + ZOFIA KASZUBSKA od syna Artura z Moniką
3. W intencji próśb i podziękowań przez przyczynę NMP Wspomożycielki
PIĄTEK – 25.09.20 r.
7,30
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od Marii Rybickiej z Konina i Adama Cyny z Poznania
2. + HALINA TYBURSKA (2 greg.)
18,00
1. + SABINA CHOJNACKA od rodzin: Rybickich i Pankowskich
2. + STANISŁAW PRZYBYLSKI od chrześniaczki Justyny z synem i mamą Czesławą
3. + IZYDOR SZCZEPANIAK 5 r. śm.
SOBOTA – 26.09.20 r.
7,30
1 + HALINA TYBURSKA (3 greg.)
2 + JULIANNA NOWAK od chrześniaczki Marii Przybylskiej z rodziną
16,00
1. ślub: Natalia – Bartosz
18,00
1. + TELESFOR PAWLAK od siostry Krysi
2. + LUCJAN JANIAK 40 r. śm
3. + ZOFIA MAZUREK 1 r. śm.
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020 r.
8,00
1. + WACŁAWA(f) i WŁADYSŁAW HAJEWSCY oraz zmarli z rodziny WYDRÓW
2. + WANDA DOMINIAK 3 r. śm.
10,00
1. + MICHAŁ, ZOFIA, MARIANNA, KRYSTYNA I HENRYK BANASZAK
2. + HALINA TYBURSKA (4 greg.)
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Pauliny Ozimskiej i Agnieszki Koc z rodzinami
12,00
1. UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.
18,00
1. + MICHALINA i TOMASZ ZINKIEWICZ, STEFANIA i EDWARD GERLACH, JERZY RUTKOWSKI
2. + HELENA, WŁADYSŁAW i ZDZISŁAW JAKUBOWSCY