Archiwum autora: Krzysztof

Śp. Ryszard Anklewicz – intencje

WYKAZ INTENCJI MSZALNYCH ZAMÓWIONYCH NA POGRZEBIE
śp. Ryszarda Anklewicza
w dniu 10 września 2020 r. w Kawnicach

1. 19.10.2020 r. godz. 7,30
Od uczestników pogrzebu
2. 27.10.2020 r. godz. 7,30
Od klasy II TD z wychowawczynią
3. 04.11.2020 r. godz. 7,30
Od chrzestnego Zygmunta Augustynowicza z rodziną
4. 12.11.2020 r. godz. 7,30
Od kuzyna Piotra Augustynowicza z żoną i córką
5. 24.11.2020 r. godz. 18,00
Od cioci Heleny dla ukochanego siostrzeńca Rysia
6. 07.12.2020 r. godz. 18,00
Od cioci Ewy
7. 15.12.2020 r. godz. 18,00
Od Danuty i Tomasza Szczapów z Miłoszem
8. 23.12.2020 r. godz. 18,00
Od brata Adama z żoną Sandrą z dziećmi
9. 30.12.2020 r. godz. 7,30
Od Zofii Podlasińskiej
10. 09.01.2021 r. godz. 7,30
Od rodzin: Kacprowiczów i Podlasińskich
11. 15.01.2021 r. godz. 7,30
Od cioci Haliny z Magdą i od rodziny Wojdyńskich
12. 25.01.2021 r. godz. 7,30
Od Anny i Jacka Cieplińskich
13. 03.02.2021 r. godz. 7,30
Od przyjaciela Jędrzeja z rodziną
14. 12.02.2021 r. godz. 18,00
Od rodziny Dryjerów
15. 24.02.2021 r. godz. 18,00
Od Teresy i Zygmunta Cieplińskich z Sewerynem i Martą
16. 05.03.2021 r. godz. 18,00
Od cioci Jadzi z Basia i Kasią z rodzinami
17. 16.03.2021 r. godz. 7,30
Od Zenona i Elżbiety Kupczyńskich z rodziną oraz Anny i Mieczysława Werchlewskich z rodziną
18. 28.03.2021 r. godz. 10,00 N
Od mamy Ryszarda z dziećmi
19. 10.04.2021 r. godz. 18,00
Od Beaty i Przemysława Sochów
20. 21.04.2021 r. godz. 7,30
Od rodziny Prusaków
21. 28.04.2021 r. godz. 18,00
Od kochanego syna Piotra z mamą
22. 10.05.2021 r. godz. 7,30
Od mamy Szymona Włodarczyka i Elizy
23. 19.05.2021 r. godz. 18,00
Od kolegów z Zatorza
24. 31.05.2021 r. godz. 18,00
Od sąsiadów Kazimierczaków
25. 08.06.2021 r. godz. 7,30
Od sąsiadów z klatki przy ul. Chopina
26. 18.06.2021 r. godz. 18,00
Od chrzestnej Teresy Kozieł z dziećmi i wnukami
27. 29.06.2021 r. godz. 18,00
Od Grażyny i Mariana Banaszczaków z rodziną z Konina
28. 06.07.2021 r. godz. 18,00
Od Timora z Konina
29. 17.07.2021 r. godz. 18,00
Od siostry Moniki z Mirkiem
30. 24.07.2021 r. godz. 18,00
Od przyjaciółek siostry Marty: Asi i Magdy
31. 06.08.2021 r. godz. 18,00
Od Piotra Pietrowa i Karola Łukowskiego
32. 14.08.2021 r. godz. 18,00
Od najbliższych koleżanek siostry Marty

INTENCJE MSZALNE 13.09 – 20.09.2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020 r.
8,00
1. + Zmarli z rodzin: CHOJNACKICH i RIZAK
2. + ZENON (w r. śm.) i MARIANNA GULCZYŃSCY
10,00
1. Dziękczynna za dar życia w 63 r. urodzin BARBARY z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata od męża Jerzego i córki Anny
11,00 – Bielawy
1. + IRENEUSZ GOŁDYN
12,00
1. Dziękczynna za 45 lat małżeństwa MARII i HIERONIMA z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata życia
18,00
1. + KAZIMIERZ GARBARCZYK 4 r. śm.
2. + FELICJA PANASZEK od syna z rodziną
PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Kaźmierskich
2. + KAZIMIERZ RZĄDKOWSKA 3 r. śm. od żony z rodziną
18,00
1. + SABINA CHOJNACKA od teściowej z Zarzyna
2. + WIRGINIA LISIECKA od Justyny Janc – Olszewskiej z rodziną
3. + ZDZISŁAW BELKA od Haliny Szczepankiewicz z dziećmi
WTOREK – 15.09.2020 r.
7,30
1. Dziękczynna za 8 lat małżeństwa JOANNY i JAKUBA z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od rodziny Nowickich
18,00
1. + JÓZEF KUSZYŃSKI 10 r. śm. od żony z dziećmi
2. + EUGENIUSZ WAWRZYNIAK od sąsiadów Wilantów
3. + Zbiorowa za zmarłych w 15 dzień miesiąca
ŚRODA 16.09.2020 r.
7,30
1. + JULIANNA NOWAK od Radka z rodziną
2. + JAN, TOMASZ, GENOWEFA, JERZY, IGNACY WIŚNIEWSCY
18,00
1. + TADEUSZ KRANZ od rodziny Skiereszów
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od rodziny Staszczaków
3. + MARIAN ZIMNY od wnuczki Pauliny z rodziną
CZWARTEK – 17.09.20 r.
7,30
1. + HIERONIM RUDKOWSKI od rodziny Kwaśniewskich
2. + CZESŁAW GARBARCZYK od Józefa Chojnackiego z rodziną
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Hyżych z Węglewa
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od sąsiadów Ligockich
3. + STEFANIA WOŹNIAK
PIĄTEK – 18.09.20 r.
7,30
1. + CZESŁAW KAŹMIEROWSKI od rodzin: Chałupniczaków, Pacześnych i Prusów
2. + ZOFIA JANKOWSKA 26 r. śm
16,00
1. Ślub: Dominika – Tadeusz
18,00
1. + GENOWEFA, CZESŁAW i WŁADYSŁAW MRÓWCZYŃSCY
2. + JÓZEF DUK od rodzin: Aniszewskich i Ptaków
3. W intencji ks. STANISŁAWA KANAFY od Kół Różańcowych z okazji imienin
SOBOTA – 19.09.20 r.
7,30
1 + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Moniki i Przemysława Lewandowskich z dziećmi
2 + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Rygułów
15,00
1. BIERZMOWANIE
17,00
1. ślub: Kowalski – Kowalska
18,00
1. + JADWIGA KOWALSKA od Krystyny Stałanowskiej z rodziną
2. + TELESFOR PAWLAK od sąsiadów Biegasiewiczów z Węglewa
3. + NINA CIESIELSKA od szwagierki Toli Kanafa
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020 r.
8,00
1. + HELENA i JÓZEF PAWLACZYKOWIE
2. + STEFANIA i ZYGMUNT ANTCZAKOWIE i ich RODZICE
10,00
1. + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI 18 r. śm. od żony
2. + EUGENIUSZ PĘDOWSKI od Marianny Kordyl i rodziny Byczyków
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Wadelskich z Zarzyna
12,00
1. + MARIAN SZCZUBLEWSKI 10.r. śm. od Małgorzaty z córkami i mamą
18,00
1. + GRZEGORZ ( w r. śm) i JÓZEF RZĄDKOWSCY od mamy i żony
2. + JULIANNA NOWAK od Magdy Koppe z rodziną