Archiwa autora: admin

INTENCJE MSZALNE 29.07 – 5.08.2018

NIEDZIELA 29.07.2018

8:00
1. + ANTONI CZUBA
2. ZA PARAFIAN
10:00
1. + HWALERIA I WINCENTY SZUBIŃSCY
11:00 – Bielawy
1. + FRANCISZEK I AGNIESZKA BUDNY
12:00
1. + KACPER BRYL w I rocz. śmierci
18:00
1. + JACEK TOJER od szwagierki Marleny z rodziną oraz od rodziny Kucharzewskich z Konina i od Agnieszki.
2. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od żony i dzieci z rodzinami

PONIEDZIAŁEK – 30.07.2018
7:30
1. + HENRYK MICHALAK od Bogumiły Kurzawa z córką
2. + DARIUSZ KUSZYŃSKI od Ewy i Grzegorza Łechtańskich z rodziną oraz od Włodzimierza Głębockiego z rodziną
18:00
1. + WANDA WIATROWSKA od {Piotra i Marioli Antczaków z dziećmi oraz od rodzin: Świętków i Wiatrowskich z dziećmi
2. + JACEK TOJER od znajomych Głoweckich z Adamowa oraz od Urszuli i Karola Furmaniak z synem

WTOREK – 31.07.18 r.
7:30
1. + JAN KRASIŃSKI od Grzeszyńskich z Konina
2. + ANTONI KRASKA od chrześniaka Tomasza
18:00
1. + PAWEŁ KINALSKI od Marianny Franka z rodziną oraz od Janiny Kinalskiej z rodziną
2. + KAZIMIERZ RZĄDKOWSKI od Edmunda Wrześniaka z rodziną oraz od Mirosława Jaroszewskiego z Grzegorzewa

ŚRODA – 01.08.18 r.
7:30
1. + WANDA MARCINIAK od uczestników pogrzebu
2. + PAWEŁ MAĆKOWIAK od rodziny Adamowiczów z dziećmi
18:00
1. + ANDRZEJ RYBARCZYK (mąż) WOJCIECH RYBARCZYK ( syn) oraz MARTA I LEON RYBARCZYK od rodziny
2. + WŁADYSŁAWA (f) ANTONI ZBUCCY od K. Wiatrowskiej

CZWARTEK – 02.08.18 r.
7:30
1. + JANINA PODGÓRSKA od wnuka Jacka z rodziną
2. + NATALIA DOBERSZTYN od Stefana i Beaty z córkami
18:00
1. + ELŻBIETA PIECHOTA 2 rocz. śmierci od brata z rodziną
2. + WIESŁAW KUBACKI od wuja Kazia

PIĄTEK – 03.08.18 r.
7:30
1. + JAN MUCHA od sąsiadów Działaków z Głodowa
2. + STANISŁAW STACHURSKI od Józefa Kujawy z rodziną
18:00
1. + TOMASZ WALOKOWIAK w I rocz. śmierci
2. + ROMAN ZAPARTY od siostry z mężem

SOBOTA – 04.08.18 r.
7:30
1. + BRONISŁAWA BUDNA od Doroty i Leszka Dobersztyn
2. + PAWEŁ MAĆKOWIAK od wuja Krystiana z żoną
16:00
1. Ślub: Anna Kołodziejczak – Mateusz Mroziński
18:00
1. + KRYSTYNA CZAJKA od rodziny Piechockich i Gradeckich
2. + KAROLINA GARBARCZYK od rodzin Lamentowiczów i Rybickich

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.08.2018 r.
8:00
1. + ANTONI LESZCZYŃSKI 6 rocz. śmierci BRONISŁAWA (f) I GRZEGORZ LESZCZYŃSKICH
2. + JÓZEF DZIAŁAK od Ryszarda i Józefa Popielów
10:00
1. Róża Wniebowzięcia NMP
2. + MARIANNA JANIAK w 14 rocz. śmierci
11:00 – Bielawy
1. + FRANCISZEK I AGNIESZKA BUDNY
12:00
1. Za Parafian
18:00
1. + LUBOMIRY KĘDZIRY w 3 rocz. śmierci od wnuczki ani z rodzicami
2. + MARIANNA BARTCZAK w 4 rocz. śmierci

INTENCJE MSZALNE 14–20 SIERPNIA 2017

14.08 – PONIEDZIAŁEK
7.30
+ WANDA POGORZELSKA od rodziny Szczupaków z Kalisza oraz od rodziny Sikorskich z Lichenia
18.00
+GRZEGORZ BUSSE – 5 rocz. śm
 
15.08 – WTOREK UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIANMP
8.00
Dziękczynna z okazji rocznicy ślubu ELŹBIETY i EDWARDA , AGNIESZKI i RAFAŁA
10.00
Dziękczynna w 2 rocz. ślubu NATALII i SZYMONA
12.00
W INTENCJI OJCZYZNY
18.00
ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH Z RACJI 15 DNIA MIESIĄCA
 
16.08 – ŚRODA
7.30
+NATALIA DOMSKA w 1 rocz. śm.
18.00
1. + STANISŁAW KALISKI od kuzynek Wiesi i Zosi z rodzinami oraz od kuzyna Jerzego z rodziną
2. + PRZEMYSŁAW CYPEL od kochającej żony Marioli i od teściowej Haliny
 
17.08 – CZWARTEK
7.30
Dziękczynna w 90 rocz. urodzin Sabiny z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
18.00
1. + ANNA KACPROWICZ od Kółka Rolniczego z Kraśnicy oraz od Żywego Różańca – Róży NMP Matki Kościoła
18.08 – PIĄTEK
7.30
+ JÓZEF ŁĘTOWSKI od rodzin Pawlaczyków i Bertrandt oraz od Dyrekcji, Koleżanek i Kolegów z Przedszkola nr. 10 „Leszczynowa Górka” z Konina
18.00
1. + JANINA WIATROWSKA od wnuczki Iwony z mężem i dziećmi oraz od wnuczki Joanny z Kamilem
2. + IRENA WIŚNIEWSKA od córki Agi z mężem i córką oraz od córki Agnieszki z mężem i córkami
 
19.08 – SOBOTA
7.30
+ ADAM BYLEWSKI od Patryka i Dariusza Witasik oraz od Marianny Walickiej i rodziny Kowalińskich
18.00
Dziękczynna z okazji 20 rocz. ślubu Katarzyny i Artura Czajka
 
20.08 – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
1. + WŁADYSŁAW i KATARZYNA ZAPARTY
2. + KACPER BRYL od rodziców i brata
10.00
+ MARIANNA WSZYNDYBYŁ od córki Barbary z rodziną
12.00
+ STANISŁAWA (f) RYBICKA – CYNA od Marii Paner oraz od Stanisława Kowalskiego
18.00
+ ADAM GĘBKA od siostrzenicy Krystyny Marciniak