INTENCJE MSZALNE 27.09 – 04.10.2020 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09 – 04.10.2020 r.
8,00
1. + WACŁAWA(f) i WŁADYSŁAW HAJEWSCY oraz zmarli z rodziny WYDRÓW
2. + WANDA DOMINIAK 3 r. śm.
10,00
1. + MICHAŁ, ZOFIA, MARIANNA, KRYSTYNA I HENRYK BANASZAK
2. + HALINA TYBURSKA (4 greg.)
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Pauliny Ozimskiej i Agnieszki Koc z rodzinami
12,00
1. UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.
18,00
1. + MICHALINA i TOMASZ ZINKIEWICZ, STEFANIA i EDWARD GERLACH, JERZY RUTKOWSKI
2. + HELENA, WŁADYSŁAW i ZDZISŁAW JAKUBOWSCY
PONIEDZIAŁEK – 28.09.2020 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (5 greg.)
2. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Krzysztofa i Joanny Lewandowskich z synami
3. O Boże błogosławieństwo, siły duchowe i fizyczne dla JOANNY RUSIN z okazji urodzin
18,00
1. + TADEUSZ KRAKOWSKI od rodziny Budków
2. + JADWIGA KOWALSKA od Heleny Pawlaczyk z rodziną
3. + GRZEGORZ LESZCZYŃSKI (9 r. śm.) oraz ANTONI I BRONISŁAWA(f) LESZCZYŃSCY
WTOREK 29.09.2020 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (6 greg.)
2. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodzin: Antkowiaków i Przybysławskich z Goliny
18,00
1. + HELENA GŁOWACKA od rodziny Rumińskich
2. + IRENA i STANISŁAW ZAWODNIAK
3. + WOJCIECH KUBIAK 5 r. śm.
ŚRODA – 30.09.20 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (7 greg.)
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodzin: Jaskólskich i Zastawów
18,00
1. + MARIANNA NAOWAK od Tomka Kacprowicza z rodziną
2. + ANNA PILARSKA 1 r. śm.
3. + HIERONIM RUDKOWSKI od rodzin: Czajków i Szymańskich
CZWARTEK – 01.10.20 r.
7,30
1. + HALINA TYBURSKA (8 greg.)
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od treściowej Marii z synem
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Antkowiaków
2. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od Jana i Wandy Kaźmierczaków
3. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od Wspólnoty Rodzin
PIĄTEK – 02.10.20 r.
7,30
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Heleny Jackowskiej z rodziną
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla MARIANNY z okazji urodzin
18,00
1. + HENRYK GRZYBOWSKI od siostrzenic Grażyny i Aleksandry z rodzinami
2. + SABINA CHOJNACKA od kuzynek Haliny i Lucyny
3. + HALINA TYBURSKA (9 greg.)
SOBOTA – 03.10.20 r.
7,30
1 + HALINA TYBURSKA (10 greg.)
2 + RÓŻA CEGLAREK od dyrekcji i pracowników S P w Kawnicach
3 + TERESA KARMELITA z okazji imienin od dzieci
16,30
1. ślub: Marta – Bartosz
18,00
1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa ANNY i WIESŁAWA SZWACIŃSKICH z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
2. + NINA CIESIELSKA od Magdy i Marka Czerniejewskich z rodziną
3. + ADAM KULCZYCKI od Karoliny, Piotra i Olka
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2020 r.
8,00
1. + HALINA TYBURSKA (11 greg.)
2. Dziękczynna za 25 lat małżeństwa ANETY i MICHAŁA z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Aniołów
11,00 – Bielawy
1. + JAN BUDNER od Pauliny i Łukasza Ozimskich z córką
12,00
1. + TELESFOR PAWLAK od chrześniaka Krzysztofa z żoną
18,00
1. + Za zmarłych z rodzin: WALERIAŃCZYKÓW, SZYMAŃSKICH i STEFAŃSKICH
2. + JULIANNA NOWAK od rodziny Wawrzyniaków