OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.09.2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13 września 2020 r.

Dzisiaj jest druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na prace remontowe prowadzone w naszym parafialnym kościele. Bóg zapłać darczyńcom.

Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, które odprawione będzie dzisiaj bezpośrednio po mszy świętej wieczornej o godz. 18,00.

W piątek 18 września ks. Stanisław obchodzi imieniny. Tego dnia Mszę św. w swojej intencji Dostojny Solenizant odprawi o godzinie 18,00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i składania życzeń.

W sobotę 19 września o godzinie 15,00 grupa młodzieży z naszej parafii z rąk ks. Bpa Krzysztofa Wętkowskiego, przyjmie Sakrament Bierzmowania. Spowiedź młodzieży i jej rodzin odbędzie się w piątek 18 września po mszy św. o godz. 18,00.

W przyszłą niedzielę 20 września Mszą świętą o godzinie 18:00 oficjalnie rozpoczniemy nowy rok oratoryjny. Zapraszamy serdecznie uczestników wszystkich grup. Po Eucharystii krótkie spotkanie organizacyjne w Kościele.

Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że do dnia 18 września br. trwa nabór do naszego seminarium, w którym formują się przyszli kapłani. Niezbędne informacje można uzyskać na stronach internetowych lub bezpośrednio u własnego duszpasterza. W modlitwie indywidualnej i wspólnotowej pamiętajmy o ludziach młodych, którzy w tym czasie dokonują życiowych wyborów i rozeznają drogę powołania.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na uroczystości zaślubin i bierzmowania oraz niedzielę 20 września prosimy nowożeńców i rodziców młodzieży bierzmowanej. Serdecznie dziękujemy.

Jutro obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża św., pojutrze wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, a w piątek 18 września, święto św. Stanisława Kostki. Zapraszamy do udziału w Eucharystii.

INTENCJE MSZALNE / MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W minionym tygodniu odszedł do Pana:
+ Ryszard Anklewicz, l 46, zam. w Koninie
W zakrystii można odebrać rozkład intencji mszalnych zamówionych na pogrzebie śp. Ryszarda. Są one także dostępne na stronie internetowej parafii w zakładce „intencje mszalne – pogrzeby”.

Modlitwa za solenizantów, jubilatów i dobrodziejów….