INTENCJE MSZALNE 13.09 – 20.09.2020 r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020 r.
8,00
1. + Zmarli z rodzin: CHOJNACKICH i RIZAK
2. + ZENON (w r. śm.) i MARIANNA GULCZYŃSCY
10,00
1. Dziękczynna za dar życia w 63 r. urodzin BARBARY z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata od męża Jerzego i córki Anny
11,00 – Bielawy
1. + IRENEUSZ GOŁDYN
12,00
1. Dziękczynna za 45 lat małżeństwa MARII i HIERONIMA z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata życia
18,00
1. + KAZIMIERZ GARBARCZYK 4 r. śm.
2. + FELICJA PANASZEK od syna z rodziną
PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Kaźmierskich
2. + KAZIMIERZ RZĄDKOWSKA 3 r. śm. od żony z rodziną
18,00
1. + SABINA CHOJNACKA od teściowej z Zarzyna
2. + WIRGINIA LISIECKA od Justyny Janc – Olszewskiej z rodziną
3. + ZDZISŁAW BELKA od Haliny Szczepankiewicz z dziećmi
WTOREK – 15.09.2020 r.
7,30
1. Dziękczynna za 8 lat małżeństwa JOANNY i JAKUBA z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od rodziny Nowickich
18,00
1. + JÓZEF KUSZYŃSKI 10 r. śm. od żony z dziećmi
2. + EUGENIUSZ WAWRZYNIAK od sąsiadów Wilantów
3. + Zbiorowa za zmarłych w 15 dzień miesiąca
ŚRODA 16.09.2020 r.
7,30
1. + JULIANNA NOWAK od Radka z rodziną
2. + JAN, TOMASZ, GENOWEFA, JERZY, IGNACY WIŚNIEWSCY
18,00
1. + TADEUSZ KRANZ od rodziny Skiereszów
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od rodziny Staszczaków
3. + MARIAN ZIMNY od wnuczki Pauliny z rodziną
CZWARTEK – 17.09.20 r.
7,30
1. + HIERONIM RUDKOWSKI od rodziny Kwaśniewskich
2. + CZESŁAW GARBARCZYK od Józefa Chojnackiego z rodziną
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Hyżych z Węglewa
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od sąsiadów Ligockich
3. + STEFANIA WOŹNIAK
PIĄTEK – 18.09.20 r.
7,30
1. + CZESŁAW KAŹMIEROWSKI od rodzin: Chałupniczaków, Pacześnych i Prusów
2. + ZOFIA JANKOWSKA 26 r. śm
16,00
1. Ślub: Dominika – Tadeusz
18,00
1. + GENOWEFA, CZESŁAW i WŁADYSŁAW MRÓWCZYŃSCY
2. + JÓZEF DUK od rodzin: Aniszewskich i Ptaków
3. W intencji ks. STANISŁAWA KANAFY od Kół Różańcowych z okazji imienin
SOBOTA – 19.09.20 r.
7,30
1 + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Moniki i Przemysława Lewandowskich z dziećmi
2 + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Rygułów
15,00
1. BIERZMOWANIE
17,00
1. ślub: Kowalski – Kowalska
18,00
1. + JADWIGA KOWALSKA od Krystyny Stałanowskiej z rodziną
2. + TELESFOR PAWLAK od sąsiadów Biegasiewiczów z Węglewa
3. + NINA CIESIELSKA od szwagierki Toli Kanafa
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020 r.
8,00
1. + HELENA i JÓZEF PAWLACZYKOWIE
2. + STEFANIA i ZYGMUNT ANTCZAKOWIE i ich RODZICE
10,00
1. + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI 18 r. śm. od żony
2. + EUGENIUSZ PĘDOWSKI od Marianny Kordyl i rodziny Byczyków
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Wadelskich z Zarzyna
12,00
1. + MARIAN SZCZUBLEWSKI 10.r. śm. od Małgorzaty z córkami i mamą
18,00
1. + GRZEGORZ ( w r. śm) i JÓZEF RZĄDKOWSCY od mamy i żony
2. + JULIANNA NOWAK od Magdy Koppe z rodziną