OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.09.2020 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  06.09.2020 r.

W minioną sobotę i niedzielę przeżywaliśmy odpust parafialny. Raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości: kapłanom, osobom odpowiedzialnym za liturgię, śpiewy, dekoracje, przygotowanie ołtarza polowego i placu, sekcji kulinarnej, młodzieży i dzieciom. Niech Bóg obficie błogosławi.

Po wakacyjnej przerwie:
1. Kancelaria parafialna, jak dotąd w ciągu roku, czynna będzie we wtorki i czwartki w godzinach 16,00 – 17,00 oraz w soboty 9,00 – 10,00
2. W Bielawach w tym roku szkolnym, na mszę św. w dzień powszedni, zapraszamy w środy o godz. 17,00.

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i jej rodziców odbędzie się w środę 9 września o godz. 19,00 w kościele w Kawnicach.

Rozpoczęcie roku oazowego odbędzie się w sobotę 12 września podczas mszy św. o godzinie 11,00. Po Eucharystii spotkanie w Domku Młodzieży.

W niedzielę 13 września zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, które odprawione będzie bezpośrednio po mszy świętej wieczornej o godz. 18,00.

Następna niedziela, to druga niedziela miesiąca. Ofiary składane tego dnia na tacę, tradycyjnie przeznaczone są na prace remontowe prowadzone w naszym parafialnym kościele. Bóg zapłać darczyńcom.

Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że do dnia 18 września br. trwa nabór do naszego seminarium, w którym formują się przyszli kapłani. Niezbędne informacje można uzyskać na stronach internetowych lub bezpośrednio u własnego duszpasterza. W modlitwie indywidualnej i wspólnotowej pamiętajmy o ludziach młodych, którzy w tym czasie dokonują życiowych wyborów i rozeznają drogę powołania. Wytrwale prośmy o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych oraz o świętość życia dla kapłanów. Modlitwa i duszpasterstwo powołaniowe są tym bardziej konieczne, że do dnia dzisiejszego do PWSD w Gnieźnie została przyjęta jedna osoba”.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na niedzielę 13 września prosimy mieszkańców Kolna i Myśliborskich Holendrów. Serdecznie dziękujemy.

INTENCJE MSZALNE / MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Modlitwa za solenizantów, jubilatów i dobrodziejów….