INTENCJE MSZALNE 06.09 – 13.09.2020 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2020 r.
8,00
1. + ALEKSANDRA(f) i KAZIMIERZ KUBIAKOWIE, GENOWEFA RUSIN i FELIKSA(f) KOMASA
2. + STANISŁAW, STEFANIA i KAZIMIERZ KALIŃSCY
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. MB Pocieszenia
11,00 – Bielawy
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Leszka i Doroty Dobersztyn
12,00
1. + JADWIGA, SŁAWOMIR i JAKUB SZKUDELSCY
18,00
1. + JANUSZ GRZYBOWSKI 4 r. śm. od siostry z rodziną
2. + ZOFIA i PIOTR DREWNIAKOWIE
PONIEDZIAŁEK 07.09.2020 r.
7,30
1. + TELESFOR PAWLAK od Darka i Janeczki z Posady z rodziną
2. + JULIANNA NOWAK od bratowej Kazimiery
18,00
1. + SABINA CHOJNACKA od Kazimierza Supstelnego z rodziną
2. + WIRGINIA LISIECKA od rodziny Wleklińskich
3. + MARIAN ZIMNY od córki Doroty z rodziną
WTOREK – 08.09.2020 r.
7,30
1. + HELENA GŁOWACKA od bratowej Heleny z synem Józefem i rodziną
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od chrześniaka Krzysztofa z żoną i rodziną
18,00
1. + HENRYK GRZYBOWSKI od siostry Jadwigi
2. + GENOWEFA ŻEROMSKA od Liliany Tatary
3. + JADWIGA KOWALSKA od sąsiadów Krystyny i Jerzego Przybylskich
ŚRODA 09.09.2020 r.
7,30
1. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Piotra Modelskiego z Konina
2. + CZESŁAW KAŹMIEROWSKI od chrześniaczki Kamili
18,00
1. + TADEUSZ KRAKOWSKI od Anieli Tojer z Konina
2. + JÓZEF DUK od Józefa i Anastazji Cieplińskich z synami
3. + HENRYK SZYGENDA od rodziny Górnych
CZWARTEK – 10.09.20 r.
7,30
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od chrześniaczki Iwony z rodziną
2. + CZESŁAW GARBARCZYK od Heleny Pawlaczyk z rodziną
18,00
1. + STANISŁAW GULCZYŃSKI
2. + GENOWEFA RUSIN oraz zmarli z rodzin: RUSINÓW i WITKOWSKICH
3. + DANUTA ŻERKOWSKA
PIĄTEK – 11.09.20 r.
7,30
1. + MARIANNA i KAZIMIERZ WIECZORKOWIE oraz ich RODZICE
18,00
1. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od teściów Kozłowskich z Kramska z rodziną
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od sąsiadów Sroków
3. + ZDZISŁAW BELKA od wnucząt Sebastiana i Dagmary
SOBOTA – 12.09.20 r.
7,30
1 + MARIANNA NOWAK od rodziny Hyżych z Turku
2 + EDWARD SZCZEPAŃSKI od Sylwii i Waldemara z dziećmi
18,00
1. + TELESFOR PAWLAK od teściów Andrzejewskich z Kazimierza Biskupiego
2. + JADWIGA RYBARCZYK od kuzynek z rodziny Ganowicz
3. + ANDRZEJ SĘDZIAK od chrześniaka Marka z rodziną
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020 r.
8,00
1. + Zmarli z rodzin: CHOJNACKICH i RIZAK
2. + ZENON (w r. śm.) i MARIANNA GULCZYŃSCY
10,00
1. Dziękczynna za dar życia w 63 r. urodzin BARBARY z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata od męża Jerzego i córki Anny
11,00 – Bielawy
1. + IRENEUSZ GOŁDYN
12,00
1. Dziękczynna za 45 lat małżeństwa MARII i HIERONIMA z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata życia
18,00
1. + KAZIMIERZ GARBARCZYK 4 r. śm.
2. + FELICJA PANASZEK od syna z rodziną