INTENCJE MSZALNE 05.07 – 12.07.2020 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05.07.2020 r.
8,00
1. + ZOFIA PŁAWSKA 10 r. śm. i zmarli z rodziny PŁAWSWKICH
2. + JAN KRUCKI
10,00
1. + HELENA PAWLACZYK od Koła Gospodyń Wiejskich z Kraśnicy
2. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Kościoła
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAWA(f), KAZIMIERZ, LESZEK BUCIAK
12,00
1. + ZYGMUNY i ADELA MARCINIAKOWIE oraz MARIAN STAMBLEWSKI od syna i córki
18,00
1. + MARIA SZCZEPANIAK 5 r. śm. od męża, dzieci i wnuków
2. + ROMAN ZAPARTY 2 r. śm.
PONIEDZIAŁEK 06.07.2020 r.
7,30
1. + TELESFOR PAWLAK od synowej Jadwigi
2. + STANISŁAW KASZUBSKI od Haliny z Mężem
18,00
1. + STEFANIA REJNIAK od Wandy Wadelskiej z rodziną
2. + JÓZEF NOWAK od brata Krzysztofa z rodziną
WTOREK – 07.07.2020 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od wnuczki Oli i wnuka Szymona z rodziną
2. + HIERONIM RUDKOWSKI od chrześniaka Łukasza z rodziną
18,00
1. + STANISŁAW SZAFARA
2. + MARTA DUTKOWIAK od rodzin Jaroszów i Bekkerów
ŚRODA 08.07.2020 r.
7,30
1. + JADWIGA KOWALSKA od wnuka Dawida z żoną
2. + HELENA GŁOWACKA od wnuczki Agnieszki Szymańskiej z mężem Adamem oraz wnukami Wojciechem i Ignacym
18,00
1. + ZDZISŁAW PODLASIŃSKI od Elżbiety i Zenona Kupczyńskich z dziećmi
2. + TADEUSZ MARCINIAK od koleżanki Eli Nowak z dziećmi
CZWARTEK – 09.07.2020 r.
7,30
1. + SABINA CHOJNACKA od szwagra Sylwestra z żoną
2. + STANISŁAW KASZUBSKI od Lili z rodziną
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od Klimowiczów z rodziną
2. + JADWIGA RYBARCZYK od męża
PIĄTEK – 10.07.2020 r.
7,30
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od kuzyna Artura Krakowskiego z żoną i dziećmi
2. + KAZIMIMERZ WĘCŁAWIAK od kolegi Jana z Kazimierza Biskupiego
18,00
1. + HELENA PAWLACZYK od Cieplińskich i Woźniaków z Kraśnicy
2. + GENOWEFA i CZESŁAW MRÓWCZYŃSCY
SOBOTA – 11.07.2020 r.
7,30
1. + TADEUSZ KRAKOWSKI od sąsiadów Krzysztofa i Katarzyny Kowalskich
2. + LUCJAN i SEWERYNA(f) WITKOWSCY w rocznicę śmierci
18,00
1. + MARIANNA NOWAK od Elżbiety Pietras z rodziną
2. + JULIANNA NOWAK od Darka i Joli Klichowskich
XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.07.2020 r.
8,00
1. + BOGUMIŁA i ALEKSANDER PAULIŃSCY
2. + ANNA TOMCZAK od bratowej Bogumiły Kurzawy z rodziną
10,00
1. + LUCYNA, WINCENTY, JADWIGA, BOGUMIŁ SZTAMBLEWSCY
11,00 – Bielawy
1. + JADWIGA PRZYBYLSKA od Ryszarda Szymankowskiego z Marianną
12,00
1. + MATEUSZ, STEFAN, ANTONINA(f) i MARIANNA PRZYGODA
18,00
1. + BOLESŁAWA(f) i MICHAŁ DZIUBLEWSCY