INTENCJE MSZALNE 28.06 – 05.07.2020 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.06.2020 r.
Odpust M.B. Nieustającej Pomocy
8,00
1. + TELESFOR PAWLAK od wnuka Mateusza z narzeczoną
2. + JÓZEFA(f) BRUD od państwa Nowaków
10,00
1. + STEFANIA REJNIAK od Wandy Wadelskiej z rodziną
11,00 – Bielawy
1. + Intencja Róży Żywego Różańca pw. M.B. Nieustającej Pomocy
12,00
1. ZA PARAFIAN – SUMA ODPUSTOWA
2. + STANISŁAW KARCZEWSKI
18,00
1. + JÓZEFA(f) BANIECKA 11 r. śm. od córki i syna z rodziną
2. + ZOFIA ORZECHOWSKA 3 r. śm.
UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA
PONIEDZIAŁEK 29.06.2020 r.
7,30
1. + MARIANNA NOWAK od Beaty Michalskiej z rodziną
2. + PAWEŁ KINALSKI z okazji imienin
3. + ZYGMUNT, BRONISŁAW i STEFAN KOBOJKOWIE
18,00
1. + DANUTA KOLIŃSKA od kuzynów Czesława i Andrzeja
2. + PIOTR i REGINA RATAJCZYK
3. + JADWIGA KOWALSKA od córki Kasi z mężem
WTOREK – 30.06.2020 r.
7,30
1. + SABINA CHOJNACKA od rodziny Grzesiaków i Jadwigi Kowalskiej
2. + ANDRZEJ, PAWEŁ GÓRAK od Wieśka Jachowskiego z rodziną
3. + JÓZEF DUK od szwagierki Tekli
18,00
1. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od cioci Czesławy i Leokadii
2. + URSZULA JACKOWSKA od Klubu Seniora „Magnolia” z Gminy Krzymów
3. + WOJCIECH KUJAWA od właściciela i kolegów z pracy Krzysztofa
ŚRODA 01.07.2020 r.
7,30
1. + HELENA OLSZYNA od Ireny Stróżyk z rodziną z Konina
2. + JACEK BUDEK od rodziców
18,00
1. + ZDZISŁAW PODLASIŃSKI od Elżbiety Podlasińskiej oraz od rodzin: Modelskich i Wojciechowskich
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od Wspólnoty Rodzin
3. O łaski potrzebne w dostaniu się na wymarzone studia dla MARII RUSIN
CZWARTEK – 02.07.2020 r.
7,30
1. + WOJCIECH RATAJCZYK w rocznicę śmierci
2. + STANISŁAW KASZUBSKI od Adriana z żoną i dziećmi
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od Wesołków z Węglewa i Kraśnicy
2. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI 4 r. śm.
PIĄTEK – 03.07.2020 r.
7,30
1. + JÓZEF LICZBIŃSKI od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
2. + IRENA NOWICKA od Jerzego Witkowskiego
18,00
1. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od uczniów kl. Va SP w Kawnicach i ich rodziców
2. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od Nowaków i Urbańskich
SOBOTA – 04.07.2020 r.
7,30
1. + JÓZEF DOBERSZTYN i jego RODZICE
2. + ZOFIA I BRONISŁAW ŁYSIAK
16,00
1. ślub: EDYTA i KACPER
18,00
1. + PIOTR SZCZEPANKIEWICZ 9 r. śm.
2. + JULIANNA NOWAK od rodziny Wyrobków
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 05.07.2020 r.
8,00
1. + ZOFIA PŁAWSKA 10 r. śm. i zmarli z rodziny PŁAWSWKICH
2. + JAN KRUCKI
10,00
1. + HELENA PAWLACZYK od Koła Gospodyń Wiejskich z Kraśnicy
2. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Kościoła
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAWA(f), KAZIMIERZ, LESZEK BUCIAK
12,00
1. + ZYGMUNY i ADELA MARCINIAKOWIE oraz MARIAN STAMBLEWSKI od syna i córki
18,00
1. + MARIA SZCZEPANIAK 5 r. śm. od męża, dzieci i wnuków
2. + ROMAN ZAPARTY 2 r. śm.