INTENCJE MSZALNE 21.06 – 28.06.2020 r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020 r.
8,00
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od żony z dziećmi
2. + WANDA ŁAWNICZAK (z okazji imienin) jej RODZICE od męża i dzieci
10,00
1. + WOJCIECH KUJAWA od Ani i Bogdana Stefańskich z Węglewa
11,00 – Bielawy
1. + MARIAN SOSZYŃSKI
12,00
1. + JAN KURZAWA i JAN KRASIŃSKI z okazji imienin
18,00
1. + KAZIMIERZ KALIŃSKI 3 r. śm.
2. + NATALIA DOBERSZTYN (2 r. śm.) i HENRYK DOBERSZTYN (10 r. śm.) od wnuków z rodzinami
PONIEDZIAŁEK 22.06.20 r.
7,30
1. + TADEUSZ MARCINIAK od prezesów i pracowników Intermarche w Starym Mieście
2. + JACEK TOJER 3 r. śm.
3. + HIERONIM RUDKOWSKI od siostrzenicy Justyny z rodziną
18,00
1. + JADWIGA PAWLAK 3 r. śm
2. + TELESFOR PAWLAK od wnuczki Natalii
3. + ZDZISŁAW PODLASIŃSKI od córek wuja Bronka Fabisiaka
WTOREK – 23.06.2020 r.
7,30
1. + SABINA CHOJNACKA od Wojtka z rodziną
2. + ANDRZEJ, PAWEŁ GÓRAK od kolegi Piotra
3. + HELENA OLSZYNA od rodziny Górnych z Poznania oraz rodzin: Zamiarów, Piaskowskich i Szczepaniaków z Goliny
18,00
1. + DANUTA KOLIŃSKA 1 r. śm. od Pawła Adamczyka z rodziną z Zagórowa
2. + ANDRZEJ WIŚNIEWSKI 8 r. śm. od żony
3. Dziękczynna za 30 lat pożycia małżeńskiego MAŁGORZATY i LESZKA z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
ŚRODA 24.06.2020 r.
7,30
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA 5 r. śm. od dzieci z rodzinami
2. + MIROSŁAW MAZUREK od Heleny Ratajczyk z rodziną
3. + JULIANNA NOWAK od Zakładu Pogrzebowego Dyderskich ze Starego Miasta
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + DANUTA, MARTA, TEODOR i JERZY GANOWICZ
2. + JAN FRANIKOWSKI z okazji imienin od żony
3. W intencji próśb i podziękowań przez przyczynę M.B. Wspomożycielki
CZWARTEK – 25.06.2020 r.
7,30
1. + HELENA PAWLACZYK od Marii Maląg z rodziną
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od bratowej Krystyny
3. + IRENA NOWICKA od sąsiadów Witkowskich
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od Hanny Kwiatosińskiej i Ireny Majdy
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od siostry Ewy z rodziną
3. + TADEUSZ WIECZOREK i jego RODZICE

PIĄTEK – 26.06.20 r.
7,30
1. + STEFANIA REJNIAK od Janusza Dylewskiego z rodziną
2. + TADEUSZ KRANZ od rodziny Krawców z Wielopola
3. + REGINA SZYMKOWSKA od wnuczki Katarzyny z rodziną
16,30
1. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
18,00
1. + MARCIN WROTECKI od Czesławy(f) Bartkowiak z rodziną
2. + MARIA, JANINA, NORBERT i JAN PODLASIŃSCY
3. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od teściowej Janiny Perlińskiej i od Jana z rodziną

SOBOTA – 27.06.20 r.
7,30
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od szwagra Piotra
2. + MARIA GRZYBOWSKA od kuzynki Zofii Katulskiej z Kawnic
3. + HELENA GŁOWACKA od syna Romualda z żoną Jolantą
18,00
1. + MICHAŁ, ZOFIA, MARIANNA, KRYSTYNA i HENRYK BANASZAK
2. + LUCYNA i JÓZEF POWAGA
3. + JACEK BUDEK od sąsiadów Hyżych
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  28.06.2020 r.
Odpust M.B. Nieustającej Pomocy
8,00
1. + TELESFOR PAWLAK od wnuka Mateusza z narzeczoną
2. + JÓZEFA(f) BRUD od państwa Nowaków
10,00
1. + STEFANIA REJNIAK od Wandy Wadelskiej z rodziną
11,00 – Bielawy
1. + Intencja Róży Żywego Różańca pw. M.B. Nieustającej Pomocy
12,00
1. ZA PARAFIAN – SUMA ODPUSTOWA
2. + STANISŁAW KARCZEWSKI
3. +
18,00
1. + JÓZEFA(f) BANIECKA 11 r. śm. od córki i syna z rodziną
2. + ZOFIA ORZECHOWSKA 3 r. śm.