INTENCJE MSZALNE 14.06 – 21.06.2020 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020 r.
8,00
1. + NATALIA KROGULSKI 15. r. śm.
2. + ANNA i JÓZEF WALERIAŃCZYK
10,00
1. + STANISŁAW (21 r. śm.), ZOFIA i CZESŁAW TYCZKOWSCY, JÓZEFA(f)
i  IGNACY WIECZORKOWIE
11,00 – Bielawy
1. + JAN, TERESA, KACPER KSIĄŻEK
12,00
1. + ANTONI WALICKI z okazji imienin
18,00
1. + JÓZEFA(f) BRUD od sąsiadów: Stamblewka, Bernardyna i Marciniaków
2. O zdrowie i potrzebne łaski dla JANINY WIERUCKIEJ z okazji 80 urodzin od córek z rodzinami
PONIEDZIAŁEK 15.06.20 r.
7,30
1. + JULIANNA NOWAK od Piotra Olesiaka
2. + JACEK BUDEK od kolegów z pracy: Sławka, Artura i Rysia
3. + Za zmarłych w 15 dzień miesiąca
18,00
1. + HELENA OLSZYNA od siostry Jadwigi i siostrzenicy Amelii z mężem z Goliny
2. + HELENA PAWLACZYK od Ewy i Tomasza Kacprowiczów
3. + TADEUSZ KRAKOWSKI od teściów Skibiszewskich
WTOREK – 16.06.2020 r.
7,30
1. + JÓZEF LICZBIŃSKI od wnuka Mateusza z rodziną
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od szwagra Ireneusza z żoną
3. + HIERONIM RADKOWSKI od siostrzenicy Anety z mężem Jackiem
18,00
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od Joanny i Krzysztofa Dopytalskich
2. + TELESFOR PAWLAK od syna Włodzimierza z żoną i córką
3. + JÓZEF DUK od wnuczki Klaudii
ŚRODA 17.06.2020 r.
7,30
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Kolinków z Dzikowic
2. + WACŁAWA(f) i MARIAN ŚLIWIŃSCY
3. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od rodzin: Słowińskich i Tyczkowskich
17,00 – Bielawy
1. + 
18,00
1. + STEFANIA REJNIAK od chrześniaczki Krysi
2. + SABINA i ZYGMUNT KARMOWSCY
3. + JADWIGA PŁÓCIENNIK od rodziny Górnych
CZWARTEK – 18.06.2020 r.
7,30
1. + DANUTA KOLIŃSKA od Kazimierza Juśkiewicza z rodziną
2. + JADWIGA RYBARCZYK od Jadwigi i Tadeusza
3. + STANISŁAW DZIAŁOSZEK od Jakuba z rodziny Staszaków
18,00
1. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od teściowej Skibiszewskiej z synem
2. + ELŻBIETA ŁYSIAK od kuzynki Ewy z mamą
3. + MARIUSZ ZAMIARA od rodziny Górnych z Rosochy
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA       PIĄTEK – 19.06.20 r.
7,30
1. + JÓZEF LICZBIŃSKI od rodziny Wasiaków z Gniezna
2. + JÓZEF LICZBIŃSKI od rodziny Grajków z Gniezna
3. + JÓZEF LICZBIŃSKI od rodziny Kokotowskich z Gniezna
18,00
1. + MARIANNA NOWAK od rodziny Kasprowiczów ze Rzgowa
2. + JADWIGA KOWALSKA od mieszkańców Kraśnicy nie mogących przybyć na pogrzeb
3. + TADEUSZ KRANZ od córki Katarzyny z Piotrem
SOBOTA – 20.06.20 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od wnuka Jakuba z rodziną
2. + WIRGINIA LISIECKA od dyrektorów szkół i przedszkola Gminy Golina
3. + HELENA GŁOWACKA od córki Barbary z mężem Romanem oraz z wnukami Pawłem i Tomaszem
18,00
1. + JÓZEF NIEDZIELSKI 10 r. śm.
2. + STANISŁAW HYŻY 39 r. śm.
3. + IRENA KOZIARSKA 33 r. śm.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020 r.
8,00
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od żony z dziećmi
2. + WANDA ŁAWNICZAK (z okazji imienin) jej RODZICE od męża i dzieci
10,00
1. + WOJCIECH KUJAWA od Ani i Bogdana Stefańskich z Węglewa
11,00 – Bielawy
1. + MARIAN SOSZYŃSKI
12,00
1. + JAN KURZAWA i JAN KRASIŃSKI z okazji imienin
18,00
1. + KAZIMIERZ KALISKI 3 r. śm.
2. + NATALIA DOBERSZTYN (2 r. śm.) i HENRYK DOBERSZTYN (10 r. śm.) od wnuków z rodzinami