INTENCJE MSZALNE 07.06 – 14.06.2020 r.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
X Tydzień Zwykły Rok A II 07.06.2020 r.
8,00
1. + DARIUSZ KUSZYŃSKI
2. + ANTONINA, MARIA i EUGENIUSZ BEKKER
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Apostołów
11,00 – Bielawy
1. + JANINA, JAN, ADAM KARPIŃSCY
12,00
1. Dziękczynna z okazji 50 rocznicy małżeństwa HONORATY i JÓZEFA z prośbą o błogosławieństwo Boga na następne lata
2. Dziękczynna z okazji 40 urodzin LESZKA oraz 25 rocznicy ślubu WIESŁAWY i MARKA z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boga i potrzebne łaski
18,00
1. + TADEUSZ RUTKOWSKI od córki Ewy
2. + HELENA MATYSIAK oraz zmarli z rodzin: MATYSIAKÓW i KLOSKE
PONIEDZIAŁEK 08.06.20 r.
7,30
1. + WOJCIECH KUJAWA od Szczepaniaków z Kraśnicy
2. + WIRGINIA LISIECKA od Zespołu do spraw Pieczy Zastępczej PCPR w Koninie
3. + IRENA NOWICKA od Marioli z rodziną
18,00
1. + MARIANNA NOWAK od Eugeniusza i Wandy Boczkowskich z Dębicy
2. + EDWARD PAWLACZYK, MARIUSZ PAWLACZYK i ich RODZICE
3. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od szwagra Stanisława z żoną
WTOREK – 09.06.2020 r.
7,30
1. + STEFANIA REJNIAK od rodzin: Stolińskich i Olejniczaków
2. + JULIANNA NOWAK od Ewy Olesiak
3. + HELENA GŁOWACKA od uczestników pogrzebu
18,00
1. + TADEUSZ MARCINIAK od kuzynek z Bielaw
2. + TELESFOR PAWLAK od syna Wiesława z żoną i dziećmi
3. Dziękczynna za 30 lat małżeństwa MARIOLI i WŁODZIMIERZA z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata
ŚRODA 10.06.2020 r.
7,30
1. + ZDZISŁAW PODLASIŃSKI od chrześniaka Łukasza z całą rodziną
2. + JADWIGA KOWALSKA od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
3. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od Ani i Radka
17,00 – Bielawy
1. O świętość kapłanów, którzy byli, są i będą
18,00
1. + JÓZEF DUK od wnuka Michała z rodziną
2. + GENOWEFA ŻEROMSKA od rodziny Myszkowskich z Dzikowic
3. + JÓZEFA(f), ALEKSANDER, KAROL, MARIA i zmarli z rodziny KOWALSKICH

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA CZWARTEK – 11.06.2020 r.
8,00
1. + SEWERYNA(f) i LUCJAN WITKOWSCY
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Franka w dniu 10 urodzin

8,00 Bielawy
1. + MIROSŁAW MORGOWICZ od Heleny z rodziną
10,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od wnuczki Magdaleny z mężem
2. ZA PARAFIAN
18,00
1. + SABINA CHOJNACKA od bratowej Heleny
PIĄTEK – 12.06.20 r.
7,30
1. + ANDRZEJ, PAWEŁ GÓRAK od uczestników pogrzebu
2. + JACEK BUDEK od babci Anastazji Budek i cioci Basi
3. + IRENA NOWICKA od rodziny Ratajczyków
18,00
1. + DANUTA KOLIŃSKA od rodzin: Katulskich i Janasów
2. + HENRYK KLIMOWICZ 8 r. śm. od żony z dziećmi
3. + EDMUND WALERIAŃCZYK
SOBOTA – 13.06.20 r.
7,30
1. + EDWARD, JÓZEF MICHALAK od szwagra Stanisława Perlińskiego z żoną Grażyną ze Sławska
2. + MIROSŁAW MAZUREK od sąsiadów Szykownych
3. + ANDRZEJ SĘDZIAK od brata Józefa z rodziną
18,00
1. + MARIA GRZYBOWSKA od wnuków Igora i Olafa
2. + ZENON STRUGLIŃSKI od rodziny Sypniewskich
3. + WOJCIECH KUJAWA od Elżbiety i Pawła Kowalskich
XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020 r.
8,00
1. + NATALIA KROGULSKI 15. r. śm.
2. + ANNA i JÓZEF WALERIAŃCZYK
10,00
1. + STANISŁAW (21 r. śm.), ZOFIA i CZESŁAW TYCZKOWSCY, JÓZEFA(f) i IGNACY WIECZORKOWIE
11,00 – Bielawy
1. + JAN, TERESA, KACPER KSIĄŻEK
12,00
1. + ANTONI WALICKI z okazji imienin
18,00
1. + JÓZEFA(f) BRUD od sąsiadów: Stamblewka, Bernardyna i Marciniaków