INTENCJE MSZALNE 03.05 – 10.05.2020 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 03.05.2020 r.
8.00
1. + ANNA i KAZIMIERZ ŻABIERKOWIE oraz ich RODZICE
2. + BRONISŁAW i STANISŁAWA(f) MOSKWA od wnuczki Barbary z rodziną
10,00
1. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Polski
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAWA, JÓZEF KĘDZIERSCY
12,00
1. + WŁADYSŁAWA(f) DEPCZYŃSKA od Jana i Doroty Piaseckich
18,00
1. + WŁADYSŁAWA(f) i JÓZEF NOWAKOWIE oraz EDWARD GRACZYK
2. + JÓZEF I MARIANNA WÓJCIK
PONIEDZIAŁEK 04.05.2020 r.
7,30
1. + TADEUSZ MARCINIAK od rodziny Szczepankiewiczów z Kleczewa
2. + ANNA I JÓZEF KUJAWA oraz ich RODZICE
3. + HENRYK GROCHOWSKI i zmarli z rodziny
18,00
1. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od Anieli Tojer i Danieli Niestrawskiej
2. + ZENON PASZEK od Koła Gospodyń Wiejskich z Węglewa
3. + MARIA MIRECKA od rodziny Płócienników z Węglewa
WTOREK – 05.05.2020 r.
7,30
1. + MARIAN WYDRA od rodzin: Głębockich, Kaliskich i Bednarzy
2. + MIROSŁAW MAZUREK od chrześniaczki Ani z mężem i córkami
3. + JÓZEF DUK od żony Barbary i syna Wiesława
18,00
1. + STEFANIA REJNIAK od Jadwigi Piaskowskiej
2. + TELESFOR PAWLAK od Zofii poniedziałek z synem i Agnieszki Hyży z rodziną
3. + SABINA CHOJNACKA od sąsiadów Pałaszów
ŚRODA 06.05.2020 r.
7,30
1. + WOJCIECH KUJAWA od Zbigniewa i Elżbiety Rybarczyków z rodziną
2. + JADWIGA RYBARCZYK od Doroty i Ryszarda Komiczów
3. + JÓZEF LICZBIŃSKI od teściowej Stanisławy z rodziną ze Sławska
17,00 – Bielawy
1. ZA PARAFIAN
18,00
1. + HELENA PAWLACZYK od Krystyny Stałanowskiej z rodziną
2. + MARZENA WOŹNIAK od sąsiadki Elżbiety Chlebowskiej
3. + ANDRZEJ, PAWEŁ GÓRAK od teściów Broskowskich
CZWARTEK – 07.05.2020 r.
7,30
1. + MARCIN WROTECKI od członków Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej z Węglewskich Holendrów
2. + JADWIGA KOWALSKA od Józefa Chojnackiego z rodziną
3. + TADEUSZ KRANZ od córki Agnieszki z Markiem i Martyną
18,00
1. + STANISŁAW WACZYŃSKI od Krawczyków z Konina
2. + MARIA MIRECKA od rodzin: Dybczaków i Szostakowskich z Węglewa
3. + JADWIGA RYBARCZYK od rodziny Janiszów z mamą
PIĄTEK – 08.05.2020 r.
7,30
1. + URSZULA JACKOWSKA od wnuczki Dominiki z mężem i Zuzią
2. + STANISŁAW FLASZYŃSKI od żony Haliny
3. + IRENA WIŚNIEWSKA 3 r. śm.
18,00
1. + GENOWEFA ŻEROMSKA od: Beaty, Doroty i Krzysztofa
2. + MARIANNA BEKKER od rodziny Sieczków
3. + HELENA OLSZYNA od syna Henryka Olszyny z żoną i dziećmi
SOBOTA – 09.05.2020 r.
7,30
1. + MARIANNA NOWAK od Elżbiety Zapartej z rodziną
2. + TADEUSZ KRAKOWSKI od rodziny Czerniaków
3. + JULIANNA NOWAK od wnuka Krzysztofa z rodziną
18,00
1. + DANUTA KOLIŃSKA od bratowej Ireny z rodziną Szczublewskich
2. + ANTONI i STEFANIA DRZYMAŁOWIE
3. + SŁAWOMIR, JAKUB i JADWIGA SZKUDELSCY oraz TADEUSZ JANKOWSKI
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10.05.2020 r.
8.00
1. Z okazji 40 –stych urodzin AGATY od rodziców
2. + STANISŁAW I MARIANNA PAWLACZYK
10,00
1. + LEON PLAMOWSKI 29. r. śm. od syna Jerzego z rodziną
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW, KATARZYNA, STANISŁAW ŚRUTOWSCY
12,00
1. + JANUSZ SIECZKA 5 r. śm.
18,00
1. + DANUTA KURZAWA (4 r. śm.), ADAM MACIEJEWSKI i JÓZEF KURZAWA
2. + STANISŁAW SZADKOWSKI od chrześniaka z rodziną