OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.02.2020 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA 09 lutego 2020 r.

Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na prace remontowe prowadzone w naszym kościele. Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Po świątecznej przerwie wznawiamy odprawianie tradycyjnych nabożeństw. Przypominamy, że:
– w środę jest nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia,
– w piątek do Miłosierdzia Bożego.
Nabożeństwa rozpoczynają się o godzinie 17.30.

We wtorek 11 lutego w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. O godz. 17.00 odprawiona będzie msza św. w intencji chorych, a po Eucharystii osoby chętne będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców zapraszamy w niedzielę 16 lutego na mszę św. o godz. 12,00. Po mszy świętej odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne z rodzicami.

Klub Honorowych Dawców Krwi – PCK przy Parafii M.B. Pocieszenia zawiadamia, że w niedzielę 16 lutego w godzinach 9,00 – 12,00 przed budynkiem OSP w Kawnicach stanie ambulans, w którym można będzie oddać krew. Chętnych zapraszamy z Dowodem Osobistym.

Wzorem lat ubiegłych , zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie jednego procenta podatku na Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży. Dzięki tak pozyskanym pieniądzom młodzież i dzieci z naszej parafii mogą otrzymywać dofinansowanie do wyjazdów na ferie czy wakacje. Ważne jest, aby na druku rozliczeniowym PIT, poprawnie wpisać nr KRS oraz kod P11, który sprawi, że pieniądze zostaną przekazane do Kawnic.

Prosimy, aby kwiaty do kościoła na najbliższą niedzielę 16 lutego zakupili mieszkańcy Węglewa mieszkający przy „ulicach malarzy” za szkołą: Chełmońskiego, Matejki, Kossaka, Kantora, Malczewskiego i Wyspiańskiego. Serdecznie dziękujemy.

INTENCJE MSZALNE

MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Modlitwa w intencji solenizantów, jubilatów tygodnia i dobrodziejów naszego Sanktuarium.