INTENCJE MSZALNE 13.10 – 20.10.2019 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 r.
8,00
1. + WANDA ŁAWNICZAK(19 r. śm.) i jej RODZICE
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla KAZIMIERZA ŁAWNICZAKA w 75 rocznicę urodzin, od syna Waldemara z rodziną
10,00
1. Dziękczynna w 71 rocznicę urodzin JERZEGO z prośbą o dalsze błogosławieństwo od żony Barbary i córki Anny
2. O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia HALINY
11,00 – Bielawy
1. + STEFANIA REJNIAK od Elżbiety Rogowskiej z dziećmi i wnukami
12,00
1. + TADEUSZ GĄCERZ 3 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
18,00
1. + JÓZEF BANIECKI 1 r. śm. od córki i syna z rodziną
2. + JADWIGA SZKUDELSKA (z okazji imienin), SŁAWOMIR i JAKUB SZKUDELCSY oraz TADEUSZ JANKOWSKI w 10 r. śm.
PONIEDZIAŁEK 14.10.19 r.
7,30
1. + ZOFIA KOLIŃSKA od przyjaciół Stanisława i Henryka Zająców
2. + WACŁAWA KALISKA od syna Dariusza
3. O ratunek dla małżeństwa i rodziny Skarżyńskich
18,00
1. + ALFREDA(f) STELMASZYK 1 r. śm. od wnuka Krzysztofa z żoną
2. + JÓZEF BARTCZAK od rodziny Jaroszewskich z Adamowa
3. + RYSZARD CHAJEWSKI 30 r. śm.
WTOREK – 15.10.2019 r.
7,30
1. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od Joli z rodziną
2. O ratunek dla małżeństwa i rodziny Skarżyńskich
3. Zbiorowa za zmarłych w 15 dzień miesiąca
18,00
1. + MARIAN WYDRA od sąsiadów Maziarzów z Konina
2. + STANISŁAWA(f) WALCZAK 10 r. śm od synów z rodzinami
3. Dziękczynna z okazji 25 lat małżeństwa URSZULI i SŁAWOMIRA z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
ŚRODA 16.10.2019 r.
7,30
1. + WOJCIECH KUJAWA od rodziny Witasików
2. O ratunek dla małżeństwa i rodziny Skarżyńskich
17,00 – Bielawy
1. + STEFANIA REJNIAK od sąsiadów Szymczaków
18,00
1. + ELŻBIETA KUŻAJAK od rodzin: Lepczyków i Rusinów
2. + ANDRZEJ PYRZ od brata Adama z rodziną
3. + JOANNA SYPNIEWSKA
CZWARTEK – 17.10.19 r.
7,30
1. + ZOFIA KUBIACZYK od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z obsługą
2. + ZBIGNIEW BŁASZCZYK od wnuczki Mai
18,00
1. + ANNA MAZUREK OD RODZIN: Kuszyńskich i Żmudów
2. + BOŻENA SZUBIŃSKA 3 r. śm.
3. Dziękczynno – błagalna w intencji JADWIGI z okazji imienin
PIĄTEK – 18.10.19 r.
7,30
1. + EWA i ANTONI SUCHORSCY
2. + GENOWEFA ŻEROMSKA od Jolanty i Stanisława Sucharskich
3. O ratunek dla małżeństwa i rodziny Skarżyńskich
18,00
1. + STANISŁAW WACZYŃSKI od kolegi Zygmunta z żoną
2. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od rodzin: Łysiaków i Płócienników
3. + STANISŁAW MARCINIAK
SOBOTA – 19.10.19 r.
7,30
1 + JAN CZAJKA od cioci Kamińskiej, kuzynki Zdzisławy i kuzyna Dominika z rodzinami
2 + DANUTA KOLIŃSKA od rodzin: Kolińskich z Węglewa i Durlaków z Chorznia
18,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od brata Zbigniewa z rodziną
2. + WALENTYNA STEFANOWSKA
3. + PRZEMYSŁAW KRAKOWSKI od taty z żoną
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2019 r.
8,00
1. + ZOFIA i ANDRZEJ BEKKEROWIE
2. + EDWARD, IRENA, JERZY KOZIARSCY i SALOMEA DZIEDZICKA
10,00
1. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI
11,00 – Bielawy
1. + STEFANIA REJNIAK od Jana Florka z rodziną
12,00
1. + KAZIMIERZ ZIELIŃSKI od córki Moniki z mężem Zdzisławem
14,30
1. Msza św. na rozpoczęcie koncertu chórów
18,00
1. + JAN HYŻY 6 r. śm.
2. Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy małżeństwa ANNY i JANA