INTENCJE MSZALNE 04.08 – 11.08.2019 r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08.2019 r.
8,00
1. + GENOWEFA GIELNIAK od wnuczki Justyny z mężem i synem
2. W intencji JUSTYNY i KRYSTIANA ANTKOWIAKÓW oraz córeczek: MARCELINY i LAURY z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
10,00
1. W intencji Róży Żywego Różańca pw. Wniebowzięcia N.M.P.
11,00 – Bielawy
1. + ZYGMUNT CHWACIŃSKI oraz JÓZEFA(f), WŁADYSŁAW, KAZIMIERZ, RYSZARD JÓZEFIAKOWIE
12,00
1. + ANTONI KUJAWA od chóru „Consolare” z Kawnic
18,00
1. + MARIANNA JANIAK 15 r. śm.
2. + WŁADYSŁAWA(f) i ANTONI ZBUCCY
PONIEDZIAŁEK 05.08.2019 r.
7,30
1. + JADWIGA SAMULCZYK od Majewskiej i Kobierskich z Goliny
2. + MAŁGORZATA WĘCŁAWIAK 6 r. śm. od męża Kazimierza
18,00
1. + HALINA MILLER od Ireny Stachurskiej i Ani Łoś
2. + Zmarli z rodzin: PAWLACZYK i PAŁASZ
WTOREK – 06.08.2019 r.
7,30
1. + NATALIA DOBERSZTYN od Sabiny Kubiak z rodziną
2. + FRANCISZEK WOŹNIAK od uczestników pogrzebu
18,00
1. + ZYGMUNT SIERSZYŃSKI od Żywego Różańca
2. + JANINA OSAJDA od sąsiadki Maryli z Kasią
ŚRODA 07.08.2019 r.
7,30
1. + LESZEK SZCZEPANIAK od Wiesława i Jolanty Nowińskich z rodziną z Konina
18,00
1. + ZYGMUNT SIERSZYŃSKI od teściów Waleriańczyków z rodziną
2. + ANDRZEJ PYRZ od rodziny Michalaków z Węglewskich Holendrów
CZWARTEK – 08.08.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od Józefa Drewniaka
2. + ANDRZEJ PRZYBYLSKI od uczestników pogrzebu

18,00
1. + PAWEŁ BRZYCHCY od siostry Teresy z mężem i siostrzenicą Magdaleną
2. + BARBARA ŁAWNMICZAK od Romana i Kariny Frankowskich z rodziną
PIĄTEK – 09.08.2019 r.
7,30
1. + ZOFIA KUBIACZYK od Artura Skrobaniaka z żoną i dziećmi
2. + HELENA PAWLACZYK od syna Jana z żoną
18,00
1. + WOJCIECH KUJAWA od rodziny Nawrockich
2. + MARIANNA i WŁADYSŁAW STASIŃSCY
SOBOTA – 10.08.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od siostry Haliny z mężem i rodziną
2. + KAZIMIERZ ZIELIŃSKI od wnuczki Kingi z mężem Jakubem i prawnuczką Marcelinką
16,00
1. ślub: Katarzyna Sieczka – Łukasz Kołodziejczak
17,00
1. ślub: Kamila Działak – Patryk Wiśniewski
18,00
1. ZA PARAFIAN
18,30
1. Ślub: Maria Lewandowska – Szymon Patrzykąt
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 11.08.2019 r.
8,00
1. + IRENA WALERIAŃCZYK
2. + ZDZISŁAW, SŁAWOMIR i MACIEJ ŁYSIAK 11 r. śm.
10,00
1. + WŁADYSŁAWA(f) i JÓZEF NOWAK oraz EDWARD GRACZYK
11,00 – Bielawy
1. + MARIUSZ KOZIEŁ od rodziny Chojnackich z dziećmi
12,00
1. + ELŻBIETA PRZYBYLSKA od dzieci
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od Koła Gospodyń Wiejskich z Węglewa