OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.07.2019 r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 lipca 2019 roku

Prace rolników weszły w najbardziej intensywną fazę. Pamiętajmy w modlitwach o żniwiarzach prosząc o pomyślne zbiory.

Ofiary składane dzisiaj na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczone są na prace remontowe prowadzone w naszym parafialnym kościele. Niech Bóg błogosławi darczyńcom.

Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest we wtorki i czwartki przez pół godziny po mszy św. wieczornej, a więc od 18,30 do 19,00 i w sobotę od godz. 9,00 do 10,00.

Ze względu na urlopy i zmiany personalne, kazja do spowiedzi św. w okresie wakacyjnym w Kawnicach będzie 15 minut przed każdą mszą św. Podczas mszy świętych może bowiem nie być kapłana w konfesjonale.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na niedzielę 21 lipca prosimy mieszkańców Rosochy Drugiej i Trzeciej, Maniusina, Pod Sosnami, Miłej i Zarzyna . Serdecznie dziękujemy.

Kuria biskupia informuje, że dnia 9 czerwca br. Arcybiskup Gnieźnieński Wojciech Polak, Prymas Polski, erygował Prymasowskie Studium Teologiczno-Pastoralne w Gnieźnie. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w gablocie przed kościołem.

INTENCJE MSZALNE / MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W minionym tygodniu odeszli do Pana:
+ Franciszek Woźniak lat 89, zam. w Rososze
+ Marian Wydra lat 94, zam. w Głodowie (pogrzeb poniedziałek godz. 13,00)
W zakrystii można odebrać rozkład intencji mszalnych zamówionych na pogrzebie śp. Franciszka. Są one także dostępne na stronie internetowej parafii. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Modlitwa za solenizantów, jubilatów i dobrodziejów