INTENCJE MSZALNE 09.06 – 16.06.2019 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
X tydzień zwykły 09.06.2019 r.
8,00
1. + ANNA i JÓZEF WALERIAŃCZYK
2. + JOANNA ADAMOWICZ od siostry Marii z wnuczką Katarzyną
10,00
1. + SEWERYNA(f) i LUCJAN WITKOWSCY
2. Dziękczynna z okazji 50 – tych urodzin MAŁGORZATY z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski
11,00 – Bielawy
1. + JAN, TERESA, KACPER KSIĄŻEK
12,00
1. ZA PARAFIAN
18,00
1. + ANDRZEJ PYRZ od chrześniaczki Barbary z mężem i córką
2. + BOLESŁAWA(f) i MICHAŁ DZIUBLEWSCY
ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA PONIEDZIAŁEK 10.06.19 r.
7,30
1. + WOJCIECH KUJAWA od chrześniaczki Iwony z mężem i dziećmi
2. + JOLANTA KUSZYŃSKA od rodziny Murawiaków
18,00
1. + STANISŁAW WACZYŃSKI od kuzynki Haliny Szaczkowskiej z Konina
2. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od koleżanki Ewy Nadolskiej
3. Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski w 42 r. ślubu JERZEGO i KRYSTYNY
WTOREK – 11.06.2019 r.
7,30
1. + ZOFIA KUBIACZYK od Barbary Kobylarek z rodziną
2. + LESZEK SZCZEPANIAK od Urszuli i Wojciecha Kościuch z dziećmi
18,00
1. + MARIANNA JARZĄBEK od rodziny Michalewskich
2. + BARBARA ŁAWNICZAK od chrześniaczki Kasi z rodziną
3. + Za zmarłych z rodzin: CHOJNACKICH i SZCZEPANKIEWICZÓW
ŚRODA 12.06.2019 r.
7,30
1. + WACŁAW SZYGENDA od rodzin: Gościniaków i Szymczaków
2. + JADWIGA PAWLACZYK od Jadzi Młodożeniec i Janiszów
18,00
1. + HENRYK KLIMOWICZ 7 r. śm. od żony z dziećmi
2. + SEWERYNA(f) i LUCJAN WITKOWSCY w rocznicę śmierci
3. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla córki KATARZYNY w dniu urodzin
CZWARTEK – 13.06.2019 r.
7,30
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od Barbary i Józefa Majewskich
2. + ZBIGNIEW BŁASZCZYK od bratanicy Anny Wyrobek z rodziną
17,00 Bielawy
1. + WADELSKI ZDZISŁAW 20 r. śm.
18,00
1. + NATALIA KROGULSKA
2. + ANTONI WALICKI od żony i córek z rodzinami
3. + LESZEK STAŁANOWSKI 6 r. śm.
PIĄTEK – 14.06.19 r.
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od kuzynki Urszuli z rodziną
2. + JADWIGA SAMULCZYK od Janka Michalaka z Konina
18,00
1. + JÓZEF MIŚKIEWICZ od rodziny Kostrzewów z Posady
2. + JÓZEF BARTCZAK od Mariana Brylińskiego z żoną ze Świętego
3. + ZOFIA KOLIŃSKA od brata Antoniego z żoną i dziećmi
SOBOTA – 15.06.19 r.
7,30
1. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od Haliny i Tadeusza Bęków
2. + CZESŁAW BRZYCHCY od córki Teresy z mężem i Magdaleny z rodziną
17,00
1. Ślub: DARIA TOJER – EMIL DOBROWOLSKI
18,00
1. + NATALIA DOBERSZTYN od rodziny Grygier
2. + STANISŁAW I JEGO RODZICE
3. Zbiorowa za zmarłych w 15 dzień miesiąca
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
XI tydzień zwykły 16.06.2019 r.
8.00
1. + Zmarli z rodziny DUSZYŃSKICH
2. + STANISŁAW HYŻY 38 r. śm.
10,00
1. + STANISŁAW(20 r. śm.), ZOFIA i CZESŁAW TYCZKOWSCY oraz JÓZEFA(f) i IGNACY WIECZOREK
11,00 – Bielawy
1. + IRENEUSZ GOŁDYN
12,00
1. + HELENA, ANTONI i KAZIMIERZ OLEJNIK od synowej i żony z Poznania
18,00
1. + SABINA i ZYGMUNT KARMOWSCY
2. + ANTONI KUJAWA od dyrekcji, czynnych i emerytowanych pracowników i nauczycieli S.P. w Kawnicach